poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Coś mam przeczucie, że niedługo owy status otrzymasz, szybciej niż ja. Ostatnio mało pisze, jak już pisze to od niechcenia... i podczas gdy wszyscy z mojej rangi (koledzy) awansują, ja dalej będę tkwił chyba w tym brygadziście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:10, Abi Dalzim napisał:

Coś strasznie kombinujesz z tym WT... Nie możesz się zdecydować? ;)


Chciałem sprawdzić czy mogę to pole zostawić puste i być bez statusu ale jednak wymagane są minimum 3 znaki. Zresztą skoro mam możliwość zmian to będę z niej korzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie po prostu forum się znudziło. Patrzę na tematy, jednak nic nie mam do powiedzenia. I w tym dniu (siedzę na kompie od 15) jest to dopiero 2 post. Nie wiem, może powinienem zrobić sobie przerwę ? Chociaż Przewodniczącym później się stanę. (o kurczę o czym ja piszę?) Dlaczego to tak jest ? Sam nie wiem. O tym też napisałem na moim GS (trochę "ostrzej) No nic. Może tu i teraz trochę podyskutuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:59, Modest-Vermin napisał:

Chciałem sprawdzić czy mogę to pole zostawić puste i być bez statusu ale jednak wymagane są
minimum 3 znaki. Zresztą skoro mam możliwość zmian to będę z niej korzystał :)


A w takim razie trzy miękkie/twarde spacje ??
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:59, Modest-Vermin napisał:

Chciałem sprawdzić czy mogę to pole zostawić puste i być bez statusu ale jednak wymagane są
minimum 3 znaki. Zresztą skoro mam możliwość zmian to będę z niej korzystał :)

Ja proponuję: "To miejsce nie istnieje-to Matrix sprawia,że je widzisz" . Chociaż nie, to za długie, ale "Matrix" pasowałby również.
3 znaki? To może "Nic" ? :) Korzystaj do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z czasem mija:) Mnie też pewnego okresu dopadło i jak sekretarza nie widać tak nie widać:) Ale tu nie o status chodzi przecież:) Czasem jest taka wrodzona niechęć, to minie o ile będziesz tego chciał:) Czasem wlatują inne zajęcia i forum odchodzi na dalszy plan, ja tu najczęściej wchodzę na chwilę napiszę, przeczytam spadam:) Nie siedzę jak niektórzy uzależnieni godzinami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:35, Sephirath napisał:

Abi! A Ty co? Nie rangujesz?

Staram się, staram i w końcu dociągnę :)

Dnia 18.04.2007 o 19:35, Sephirath napisał:

A sądziłem, że jako pierwszy ubijesz WTka :)

E, no co Ty... Przecież miałem chyba z półtora miesiąca opóźnienia w stosunku do A-cis''a (w awansie na Sekretarza), więc raczej mało prawdopodobne było abym awansował pierwszy.

@Modest-Vermin - na starym forum sig miał puste miejsce jako WT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:11, Stwór napisał:

Nie siedzę jak niektórzy uzależnieni godzinami:P

Tak ja też nie. Jak nie ma co robić na forum - idę pograć. (teraz GW wciągnęło) Jak nie ma w co grać odrabiam zadanie.Nigdy się nie nudzę :P
Taka hierarchia ważności ?
Sekretarz przyjdzie w tym miesiącu. Wierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:15, Super gość napisał:

Sekretarz przyjdzie w tym miesiącu. Wierz mi :)


Zobaczymy kto pierwszy ruszy "sekretarzykowym" kołem i kiedy.
Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:13, Abi Dalzim napisał:

@Modest-Vermin - na starym forum sig miał puste miejsce jako WT :)


No szkoda że teraz nie można pozostać "niezrzeszonym" na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:31, Modest-Vermin napisał:

No szkoda że teraz nie można pozostać "niezrzeszonym" na forum :)

Puste pole? "( )." - 3 piękne znaki i odpowiednia dawka pustki. Może być? ;) Chociaż możliwe, że nie przyjmie. Ale próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Widzę, że Modest jako jedyny z Własnotytułowców robi ze swojej rangi jakiś większy użytek. Ja tam też bym długo z jednym tytułem nie wytrzymał gdybym miał możliwość zmieniania go. Co zmiana nastroju to inna ranga i to jest właśnie to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ty piszesz od niechcenia, a ja się nakręcam i ani trochę nie jestem znudzony "postowaniem" Zniechęciłeś się dlatego, ponieważ za dużo czasu spędzałeś na forum, na "początku kariery" :P Co do tego, że status osiągnę szybciej od Ciebie, jest to bardzo prawdopodobne ponieważ każdy post który napiszę jest w odstępie godziny ( lub więcej ) od ostatniego... Np: przeczytałem Twojego posta, ale odpisuję na niego później, bo po co się spieszyć, jak można poczekać i dostać punkt? Takich wpisów opierających się na działaniu systemu piszę dziennie ok. 9, chodź zdarza się, że więcej... Nie martw się, bo do Delegata mało Ci brakuje!

edeń ===> Bez przesady nie jestem taki w gorącej wodzie kąpany :D Czekam na status, ale cierpliwość to moja zaleta - choć zawsze można ją stracić :P

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać , że jedyni rozumiecie o co tutaj chodzi ;] ( Ty i Modest-Vermin ). Zapewne będę robił tak samo jak Ty..Czyli zmieniał rangę od nastroju ;P...Chociaż z drugiej strony ze mnie straszny leń jest :P:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:56, igorinho napisał:

Co do tego, że status osiągnę szybciej od Ciebie, jest to bardzo prawdopodobne ponieważ
każdy post który napiszę jest w odstępie godziny ( lub więcej ) od ostatniego...


Ależ Ty jesteś sprytna gadzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:59, deih napisał:

Widać , że jedyni rozumiecie o co tutaj chodzi ;] ( Ty i Modest-Vermin ). Zapewne będę robił
tak samo jak Ty..Czyli zmieniał rangę od nastroju ;P...Chociaż z drugiej strony ze mnie straszny
leń jest :P:).

Deih tak szybko humorów nie bedziesz zmieniał , niczym awansujesz na WT minie troche czasu , moze nawet założą nowe forum niczym awansujesz , wszystko jest mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 21:25, Phelela napisał:

Deih tak szybko humorów nie bedziesz zmieniał ,

Jestem "zmienno-humorny" :D więc raczej będę zmieniał ;].
>niczym awansujesz na WT minie troche czasu , moze nawet założą nowe forum niczym awansujesz , wszystko jest mozliwe :D
Więc będę czekał i czekał aż się doczekam. Co do tego końca forum to tak jak wspominałem wczoraj jest to mało prawdopodobne aby stało się to w najbliższych dwóch latach a WT dostane gdzieś w okolicach marca czy cuś takiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 08:58, deih napisał:

Ano wiem, bo parę postów wyżej ktoś o tym pisał , że został podwyższony do liczby 2^^16 ;].
Nie ma to tamto. Trzeba czytać większość postów bo się później wychodzi na ( dodać własne określenie ;] ).

Trzeba czytać dokładnie, bo to nic pewnego. Klimos chyba ze 4 razy napisał, że to tylko plotki i żadnej oficjalnej wiadomości nie było więc... Jak się nie czyta postów dokładnie, to sie później wychodzi na (i tu własne określenie) ;)
A jeśli o mnie chodzi, to bardzo bym się cieszył z upadku tego tematu <tysiąc par oczu pałających żądzą mordu spojrzało z nienawiścią w stronę mojego nicka>, bo w końcu nie miałbym problemu z poruszaniem się po stronach. :)

A jakbym miał być w tym temacie na bieżąco, to chyba życia by mi nie starczyło. :) Żeby tu jeszcze było coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się