poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 15:22, kucyk12 napisał:

ok koniec poczekam 2 dni... na odpowiedz... (tylko zeby pies niechcący niepogryzl mojej plyty...)
<zartuje>


No. Nareszcie troszeczkę się wyluzowałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można na jeden temat o głupich stopniach napisać ponad 3300 postów? :| Ludzie, chyba staracie się nabić te stopnie, bo nie wierzę, że to wszystko jest na temat (a nie sprawdzałem, nie mam zamiaru wertować 3000 postów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:09, Snake_GMC napisał:

Jak można na jeden temat o głupich stopniach napisać ponad 3300 postów? :| Ludzie, chyba staracie
się nabić te stopnie, bo nie wierzę, że to wszystko jest na temat (a nie sprawdzałem, nie mam
zamiaru wertować 3000 postów)...


Piszemy w tym temacie, bo tu można sobie swobodniej pogadać. :) Ponoć nikt tu nie pisze, żeby statusy sobie nabić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:07, kucyk12 napisał:

ok spxo Cała Sprawa wyjasniona CD3 wyślą mi. Zadzwoniłem bo niewytrzymałem :P



A miałeś naklejke certifikat jakości CDP że nikt przed Tobą nie otwierał pudełka i że nie brakuje żadnej części :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:09, Snake_GMC napisał:

Jak można na jeden temat o głupich stopniach napisać ponad 3300 postów? :| Ludzie, chyba staracie
się nabić te stopnie, bo nie wierzę, że to wszystko jest na temat (a nie sprawdzałem, nie mam
zamiaru wertować 3000 postów)...

ej!no w koncu to temat o statusach!Przeciez nie kazdy na forum od razu wiedzial o co w tym chodzi nie?Chyba kazdy moze sobie tutaj porozmawiac o tym jak chcialby zdobyc jakis status lub jak kogos zbanowali.Ten temat jest po to zeby sie wypowiadac. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozowlę sobie na pewien komentaz odnośnie tego tematu. Jeśli w dalszym ciągu liczba postów w nim będzie rosła w tak zastraszającym tempie, to przegoni bez problemu FM. Bo mimo trwającej właśnie sesji poziom między ilością postów wacha się w okolicach 100, a ostatnio nawet się zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:31, Marrbacca napisał:

pozowlę sobie na pewien komentaz odnośnie tego tematu. Jeśli w dalszym ciągu liczba postów
w nim będzie rosła w tak zastraszającym tempie, to przegoni bez problemu FM. Bo mimo trwającej
właśnie sesji poziom między ilością postów wacha się w okolicach 100, a ostatnio nawet się
zmniejszył.


Kurczę. :) Jakby nowa edycja wystartowała dzień później, to byśmy byli na czele. :) Uwieczniłbym ten moment na screenie. :) Piękne czasy były kiedyś... Ten temat jako pierwszy na forum przekroczył 1000 postów. :) Post 1000 i 1001 były mojego autorstwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:34, Sarafan_Knight napisał:


Kurczę. :) Jakby nowa edycja wystartowała dzień później, to byśmy byli na czele. :) Uwieczniłbym
ten moment na screenie. :) Piękne czasy były kiedyś... Ten temat jako pierwszy na forum przekroczył
1000 postów. :) Post 1000 i 1001 były mojego autorstwa... :P


heh, ale nowa edycja się skończy. A zanim następna się zacznie kilka dni minie. Ten temat może jeszcze być pierwszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:36, Marrbacca napisał:

heh, ale nowa edycja się skończy. A zanim następna się zacznie kilka dni minie. Ten temat może
jeszcze być pierwszy :P


Problem w tym, że nie sądzę, żeby ta wzwyżka aktywności w tym temacie utrzymała się na dłużej. :) Chyba, że jakieś masowe degrady się zaczną. :) Zapewne jednak będzie tak, że ta edycja Forumowej Mafii skończy się z dużą przewagą nad tym tematem, a kiedy zaczniemy ją doganiać, to ruszy nowa edycja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:40, Sarafan_Knight napisał:

Problem w tym, że nie sądzę, żeby ta wzwyżka aktywności w tym temacie utrzymała się na dłużej.
:) Chyba, że jakieś masowe degrady się zaczną. :)


Chyba odwrotnie. Jak zostanie odkryty nowy status to wtedy zaczną się debaty co oznacza, czy pasuje i kto je zdobył itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli aby został robolem mam włączyć kompa, wejść na forum wyłączyć monitor i czekać aż punkty przybędą?? Może wymyśluicie coś sensowniejszego niż czas spoędzony na forum zamieniając na punkty do rangi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:42, matizek12 napisał:

W koncu ciagle przybywają nowi obywatele,dodają posty i też chcą wiedziec ile jest stopni na
forum i jak mogą na nie awansowac. ;)


Jednak obawiam się, że to może nie wystarczyć do utrzymania dystansu do FM. :) Ta duża aktywność, jaką obserwujemy to od kilku dni jest wynikiem szczęśliwego zbiegnięcia się w czasie kilku wydarzeń m.in. awansów na Delegatów i kilku degradów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:44, Mac-Risto napisał:

Hmmm czyli aby został robolem mam włączyć kompa, wejść na forum wyłączyć monitor i czekać aż
punkty przybędą?? Może wymyśluicie coś sensowniejszego niż czas spoędzony na forum zamieniając
na punkty do rangi??


To nie do końca tak. :) Tutaj masz pełne wyjaśnienie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=3107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:42, Modest-Vermin napisał:

Chyba odwrotnie. Jak zostanie odkryty nowy status to wtedy zaczną się debaty co oznacza, czy
pasuje i kto je zdobył itd.


Nowego statusu, to szybko nie ujrzymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:44, Mac-Risto napisał:

Hmmm czyli aby został robolem mam włączyć kompa, wejść na forum wyłączyć monitor i czekać aż
punkty przybędą?? Może wymyśluicie coś sensowniejszego niż czas spoędzony na forum zamieniając
na punkty do rangi??

Wiesz,forum jest po to zeby rozmawiac a status to taka nagroda dla forumowicza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" A miałeś naklejke certifikat jakości CDP że nikt przed Tobą nie otwierał pudełka i że nie brakuje żadnej części :P ?? "

Modest-Vermin, tak miałem taką naklejke nawet 2 takie naklejki na opakowaniu całej gry i na pudełku z CD. Lecz 1 płyty niebylo - trzeba mieć wielkiego fuksa zeby miec taka sytuacje. Ale boli mnie to teraz ze pudełko gdzie się wsadza CD jest kompletnie rozwalone :/ niewiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się