poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 18:23, Patryk R napisał:

Andrzej Lepper jako tytuł, nie no bez przesady jako własny może być.

no wiem tylko zartowalem :D.No to moze zamiast andrzeja bedzie...poseł??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy wyższy status dostaje się automatycznie jeśli się ma odpowiednią liczbe tzw. punktów czy moderator lub inny pracownik CDP musi to zrobić ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 19:38, matizek12 napisał:

no wiem tylko zartowalem :D.No to moze zamiast andrzeja bedzie...poseł??? xD


Ale ja wiem że żartowałeś, poczucie humoru jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by chciał by być Andrzejem Lepperem? To mógłby być status negarywny -4!
Tylko jaką by tu dać kare i jak na ten stopięń awansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:47, Janeks napisał:

Agdybym we wlasnym tytule wpisal "Moderator" to bylyby jakies problemy?


A gdybyś przed zadaniem pytania pomyślał, byłyby jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwnosci chyba do Ciebie zawsze przed zadaniem pytania pomysle (i nawet bym nie wpadl na taki wywod). I tu taka aluzja - ze jak nie znasz odpowiedzi to nie wypisuj swoich madrosci i zyciowych problemow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:45, com5 napisał:

Kto by chciał by być Andrzejem Lepperem? To mógłby być status negarywny -4!
Tylko jaką by tu dać kare i jak na ten stopięń awansować?


Z kar to może być np. wyzerowanie konta wPLN. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:47, Janeks napisał:

Agdybym we wlasnym tytule wpisal "Moderator" to bylyby jakies problemy?


Z tego co mi wiadomo, to na starym forum nikt nie próbował, ale raczej to nie jest najlepszy pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:01, Sarafan_Knight napisał:

> Agdybym we wlasnym tytule wpisal "Moderator" to bylyby jakies problemy?

Z tego co mi wiadomo, to na starym forum nikt nie próbował, ale raczej to nie jest najlepszy
pomysł. :)

No niby tak... ale z drugiej strony nigdzie nie jest napisane ze nie wolno - nazwa wlasna oznacza nazwe wlasne czyli moderator teoretycznie jest dozwolony tzn. z punktu widzenia prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:04, Janeks napisał:

> > Agdybym we wlasnym tytule wpisal "Moderator" to bylyby jakies problemy?
>
> Z tego co mi wiadomo, to na starym forum nikt nie próbował, ale raczej to nie jest najlepszy

> pomysł. :)
No niby tak... ale z drugiej strony nigdzie nie jest napisane ze nie wolno - nazwa wlasna oznacza
nazwe wlasne czyli moderator teoretycznie jest dozwolony tzn. z punktu widzenia prawnika.

Ale moderatorow wybiera CDP i tylko wtbrani mogą sie chwalic takim statusem.No ale wlasny status to wlasny status-matizek12,poseł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak to "MORDERATOR" niebyło by na czerwono wiec mozna by sie polapac a pozatym osoba z taka iloscia postów bez degrade to prawie moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:47, Janeks napisał:

Agdybym we wlasnym tytule wpisal "Moderator" to bylyby jakies problemy?


w najlepszym wypadku firma delikatnie zasugerowałaby ci że twoj status wprowadza innych użytkowników w błąd i zmusiła do jego zmiany

w najgorszym wypadku pojechanoby ci po statusie a potem zasugerowano powyższe (słowo "delikatnie" wykreślić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:04, Janeks napisał:

> > /.../ moderator teoretycznie jest dozwolony tzn. z punktu widzenia prawnika.

Nie chce mi się sprawdzać , ale z tego, co pamiętam, w kodeksie wykroczeń był taki paragraf, kto publicznie nosi strój, odznakę i coś tam jeszcze, podlega karze jakiejśtam. Ty chciałbyś używać tytułu, do którego nie masz prawa. Dobry prawnik znalazłby i na to paragraf, tylko pewnie sąd by natchmiast umorzył sprawę, ze względu na znikomą szkodliwość czynu. Moderator na forum to funkcja, z którą wiążą się obowiązki i pewna władza, nie możesz się pod niego podszywać, bo to właśnie by się stało, gdybyś sobie taki tytuł wybrał. Pewnie poleciałbyś trzy stopnie w dół i tak by się to skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../ moderator teoretycznie jest dozwolony tzn. z punktu widzenia prawnika.

Nie chce mi się sprawdzać , ale z tego, co pamiętam, w kodeksie wykroczeń był taki paragraf,
kto publicznie nosi strój, odznakę i coś tam jeszcze, podlega karze jakiejśtam. Ty chciałbyś
używać tytułu, do którego nie masz prawa. Dobry prawnik znalazłby i na to paragraf, tylko pewnie
sąd by natchmiast umorzył sprawę, ze względu na znikomą szkodliwość czynu. Moderator na forum
to funkcja, z którą wiążą się obowiązki i pewna władza, nie możesz się pod niego podszywać,
bo to właśnie by się stało, gdybyś sobie taki tytuł wybrał. Pewnie poleciałbyś trzy stopnie
w dół i tak by się to skończyło.

Tutaj polemizuje... fakt jesli nosze mundur powiedzmy policyjny lamie prawo, jednak gdyby nic o tym nie bylo powiedziane w kodeksie nic zlego bym nie zrobil. W regulaminie gram.pl nie ma nic o tego typu sprawie, zatem zgodnie z prawem - co nie jest zabronione jest dozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:26, graczomaniak napisał:

Ja bym tam chciał zostac moderatorem zeby zobaczyc jak to jest :D:D:D

eee tam gadasz;] wiesz jaka to jest odpowiedzialnosc?? Nie wiem czy by ci sie chciało tak latac z tematu do tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się