poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 23:46, Bagieta napisał:

który trzeba mieć poziom by zostać moderatorem??


Heh nie ma tak łatwo;) Moderatorem można zostać dopiero po dłuuuugim stażu na forum, nienaganym zachowaniu i oczywiście dzięki odpowiednim znajomościom w odpowiednich kręgach;) W sumie trudne do spełnienia dla zwykłego śmiertelnika;) Można wiedzieć po co ci taka wiedza? Przecież moderatorzy to osoby które mają najbardziej ''przerąbane'' na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 23:50, shinian napisał:

> który trzeba mieć poziom by zostać moderatorem??

Heh nie ma tak łatwo;) Moderatorem można zostać dopiero po dłuuuugim stażu na forum, nienaganym
zachowaniu i oczywiście dzięki odpowiednim znajomościom w odpowiednich kręgach;) W sumie trudne
do spełnienia dla zwykłego śmiertelnika;) Można wiedzieć po co ci taka wiedza? Przecież moderatorzy
to osoby które mają najbardziej ''przerąbane'' na forum;)

Czysta ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 23:40, Patryk R napisał:

Dziwny problem miałem ( w tym temacie i to przed chwilą ) wyświetliło mi się że jest odpowiedź
na mojego posta a jak wszedłem tutaj to żadnego posta a tym bardziej odpowiedzi nie było, może
posta wcięło ?


Tak. Wiemy o tym. :) Był dym kilka dni temu z tego powodu w wątkach technicznych forum. :) Generalne porady to: wylogowanie się i zamknięcie przeglądarki, wykasowanie cookie gram.pl, włączenie przeglądarki i ponowne zalogowanie. :) Błąd występuje u losowych osób w losowych tematach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 23:50, shinian napisał:

Heh nie ma tak łatwo;) Moderatorem można zostać dopiero po dłuuuugim stażu na forum, nienaganym
zachowaniu i oczywiście dzięki odpowiednim znajomościom w odpowiednich kręgach;) W sumie trudne
do spełnienia dla zwykłego śmiertelnika;) Można wiedzieć po co ci taka wiedza? Przecież moderatorzy
to osoby które mają najbardziej ''przerąbane'' na forum;)

Przede wszystkim musi być to osoba, którą jako-tako znają i mogą jej zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie chcialbym zostac moderatorem.To osoba ktora mocno udziela sie w zycie na forum i ciagle(no,moze nie zawsze ale czesto)pilnuje zeby nie bylo spamu,przeklinania i zeby uzytkownicy nie narazali sie im. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. mi by nie chciało sie tak latac po kazdym temacie i wyszukiwac usera ktory złamał regulamin...wole tutaj byc bez zadnych zobowiazań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:38, BaRt3k. napisał:

dokładnie. mi by nie chciało sie tak latac po kazdym temacie i wyszukiwac usera ktory złamał
regulamin...wole tutaj byc bez zadnych zobowiazań :D


W skrócie, lepiej nie być wogóle moderatorem niż nim być, a potem te stanowisko utracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:26, matizek12 napisał:

osobiscie nie chcialbym zostac moderatorem.To osoba ktora mocno udziela sie w zycie na forum
i ciagle(no,moze nie zawsze ale czesto)pilnuje zeby nie bylo spamu,przeklinania i zeby uzytkownicy
nie narazali sie im. ;)


Mnie w sumie też jakoś specjalnie nie ciągnie do tego stanowiska (przynajmniej na tym forum ;)). Fajna zabawa jest ze zdobywaniem nowych statusów. ;) Ale jakby mi zaproponowali, to chyba bym jednak nie odmówił, podobnie zresztą jak pewnie większość. :) Nawet Ci co deklarują, że nie chcieliby być. :) Poza tym będąc moderatorem można się wyładować po ciężkim dniu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w regulaminie jest napisane, że max możliwy degrad jest o 3 stopnie. Przed chwilą w jednym z tematów niezbytnio nadającym się do podania linka, gościu został zdegradowany z Przodownika na Bumelanta... Czyli jakby nie patrząc, to o 4 poziomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:41, myniekka napisał:

wie ktoś ile modów sprawdza forum??


Policzmy. :) Są następujący moderatorzy: TYHE, kNOT, Olamagato, Volvox, RobeN i... to chyba wszyscy będą. :) Kolejność całkowicie przypadkowa! :) Ponadto jeszcze czasami pracownicy CDP dają upomnienia, ewentualnie degrady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:43, PolishWerewolf napisał:

Hmmm, w regulaminie jest napisane, że max możliwy degrad jest o 3 stopnie. Przed chwilą w jednym
z tematów niezbytnio nadającym się do podania linka, gościu został zdegradowany z Przodownika
na Bumelanta... Czyli jakby nie patrząc, to o 4 poziomy...


I dobrze zrobili! Takim to się degrady powinno dawać od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:43, PolishWerewolf napisał:

Hmmm, w regulaminie jest napisane, że max możliwy degrad jest o 3 stopnie. Przed chwilą w jednym
z tematów niezbytnio nadającym się do podania linka, gościu został zdegradowany z Przodownika
na Bumelanta... Czyli jakby nie patrząc, to o 4 poziomy...


Zdegradowali go na Wywrotowca. :D Czyli o pieć stopni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:49, myniekka napisał:

jak najszybciej skierować moda do tematu gdzie dzieją sięrzeczy niezgodne z regulaminem??
(wiem o istnieniu e-maila)


Już ten temat mody lub pracownicy CDP odwiedzili. :) Jedna osoba dostała degrad o pięć statusów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:47, Sarafan_Knight napisał:

> wie ktoś ile modów sprawdza forum??

Policzmy. :) Są następujący moderatorzy: TYHE, kNOT, Olamagato, Volvox, RobeN i... to chyba
wszyscy będą. :) Kolejność całkowicie przypadkowa! :) Ponadto jeszcze czasami pracownicy CDP
dają upomnienia, ewentualnie degrady. :)


Należy też dodać wierne im rzesze centurionów wśród forumowiczów, oni też upominają, donoszą itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:52, Modest-Vermin napisał:

Można wiedzieć kogo i dokładnie za co, bo robi wrażenie te 5 stopni :P ??


Zadymiło się w tym wątku :) : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2980&u=18 Z tym, że teraz jest już w wersji ocenzurowanej. :) BTW to chyba jakiś rekordzista. :D Pięć stopni w dół... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się