poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 15:32, ostry3000 napisał:

Dziękuję ale tak na oko to w tym roku już się pewnie nie załapię.


Gratuluje awansu.

Cóż, moim zdaniem jeszcze w tym roku będziesz delegatem :) Mi to zajęło około 3 miesięcy, także wg mnie w tym roku spodziewaj się delegata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:47, master matrox napisał:

Gratuluje awansu.
Cóż, moim zdaniem jeszcze w tym roku będziesz delegatem :) Mi to zajęło około 3 miesięcy, także
wg mnie w tym roku spodziewaj się delegata :P


Serdecznie dziękuję!
3 miesiące łącznie czy na samym Brygadziście?
Bo miło by było jechać od nowego roku w delegację ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 15:49, ostry3000 napisał:

3 miesiące łącznie czy na samym Brygadziście?


Pozwolę się wtrącić.

Łącznie. Dwa dni na robotnika, tydzień na Przodownika, 1 miesiąc na Brygadzistę i około 1,5 miesiąca na Delegata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dają rangi poza satysfakcją i "szacunem" innych forumowiczów? Jakieś przywileje etc.? Właśnie awansowałem na robotnika(moim zdaniem robotnik brzmi gorzej od obywatela i te rangi powinny być odwrócone...)i ciekawi mnie co się dzije na wyższych szczeblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie też racja, zapomniałem o tym. to że 4 pkt dziennie to max to pamiętam, ale Mc Verti chciał pisać tylko jednego posta dziennie, więc to na pewno nie byłoby więcej niż 4 pkt. pewnie nawet na jeden pkt by nie wystarczyło, tak po zastanowieniu...

@Turek18
nic szczególnego się nie dzieje, a przywilejów na pewno więcej nie ma. już prędzej obywatel czasem ma więcej przywilejów (jako świeżak), niż np. przodownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:52, Mc Verti napisał:

Łącznie. Dwa dni na robotnika, tydzień na Przodownika, 1 miesiąc na Brygadzistę i około 1,5
miesiąca na Delegata. :)


Czyli mogę liczyć od gram.pl na prezent gwiazdkowy :p
Aczkolwiek zasady mogły zostać lekko zaostrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:59, Kate-Hooligan napisał:

A jak ktoś ma własny tytuł to może go zmieniać?


Kiedy tylko chce. Musi po prostu wejść w opcję Ustawienia na samym dole strony głównej forum i w tych Ustawieniach ma odblokowaną opcję Status. Mając WłasnoTytuowca, opcja ta zostanie odblokowana i kiedy tylko chcesz, będziesz mogła zmienić status. Jest tylko jeden warunek. Nie może być on dłuższy niż 16 znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i koledzy wyżej nie dodali jednej ważnej rzeczy. może mieć każdy status, ale bez przesady. jak ktoś sobie ustawi "pracownik cdp" to się mordki wkurzą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:17, pizmak666 napisał:

no i koledzy wyżej nie dodali jednej ważnej rzeczy. może mieć każdy status, ale bez przesady.
jak ktoś sobie ustawi "pracownik cdp" to się mordki wkurzą... :/


podejrzewam, że wulgaryzmów też być nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wulgaryzmy i tak są zakazane, więc to się wydaje oczywiste. ale ktoś może wpaść na "wspaniały" pomysł wpisania sobie np. Moderator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i tak będzie lipa bo czarny napis moderator troche się różni od czerwonego =P No, ale lepiej nie próbowac robić takich żałosnych przekrętów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:18, Rusell napisał:

No to i tak będzie lipa bo czarny napis moderator troche się różni od czerwonego =P No, ale
lepiej nie próbowac robić takich żałosnych przekrętów :)

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o własnotytułowców, to takie numery jak degrad nie wchodzą w grę :)
Za długo taki człowiek jest na forum żeby postępować niezgodnie z regulaminem :)
Dla potwierdzenia mojej tezy pytam:
Czy na starym forum, ktoś z własnym tytułem, dostał kiedyś degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze. nie pamiętam. ale sądzę iż na pewno nie było takiej osoby. już osoby na przewodniczącym są wystarczająco długo, żeby nie wywijać żadnych numerów i na pewno znają cały regulamin na pamięć, a co dopiero WT. Ci to potrafią regulamin na wspak i po japońsku do góry nogami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się