poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Najdłuższy jest w temacie o Morrowindzie bodajże, z tego co Vil mówił po uruchomieniu GramIRCa ;]

Budo-> Zanim wydajesz osąd, przeczytaj wcześniej o co chodzi. Wtedy zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wrzucić więc ląduje tutaj - mam problem z forum w sensie - wchodzę do wątku i wychodzę bez napisania posta jest wszystko ok - wątek jest szary. Ale gdy napiszę posta i wyjdę wątek nadal jest pogrubiony tak jakby nie był przeczytany. Stało się to jakoś ostatnio i nie zależy to od komputera ( testowane na paru maszynach ) - wiecie może o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:19, dawidos170 napisał:

Nie wiem gdzie wrzucić więc ląduje tutaj - mam problem z forum w sensie - (...)

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. str
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49#u_2959
Choć szczerze powiem, że ten przypadek był już tam wałkowany - bez większych reakcji ze strony osób obsługujących forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie jeszcze raz bo nie zauważyłem odpowiedzi. więc:

Czy nową rangę daje automatycznie system - komputer po pewnym czasie użytkowania forum, czy daje ją Moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:48, Tyraf napisał:

Zadam pytanie jeszcze raz bo nie zauważyłem odpowiedzi. więc:

Czy nową rangę daje automatycznie system - komputer po pewnym czasie użytkowania forum, czy
daje ją Moderator?


Tak system automatycznie daje Ci nową rangę jeżeli jesteś gotów by ją dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:50, wdowiakm napisał:

> Zadam pytanie jeszcze raz bo nie zauważyłem odpowiedzi. więc:
>
> Czy nową rangę daje automatycznie system - komputer po pewnym czasie użytkowania forum,
czy
> daje ją Moderator?

Tak system automatycznie daje Ci nową rangę jeżeli jesteś gotów by ją dostać ;)


Ale moderatorzy mogą je zmieniać gdy chcą? Czy maja prawo tylko dawać degrady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:55, Tyraf napisał:

Ale moderatorzy mogą je zmieniać gdy chcą? Czy maja prawo tylko dawać degrady? :P


Moderatorzy mają możliwość podniesienia statusu "za wybitne zasługi", ale taka sytuacja do tej pory miała miejsce chyba tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 13:09, Klimos napisał:

Moderatorzy mają możliwość podniesienia statusu "za wybitne zasługi", ale taka sytuacja do
tej pory miała miejsce chyba tylko raz.

No, tylko ciekawe, kto dostąpił tego zaszczytu, prawda, panie Klimos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 11:50, wdowiakm napisał:

Tak system automatycznie daje Ci nową rangę jeżeli jesteś gotów by ją dostać ;)


Ej no, ja jestem gotowy, żeby dostać Własnotytułowca, a system jakoś mnie nim nie nagradza ;) Co jest ? :D

Klimos==> właśnie, za jakie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:02, PRINCE JANEK napisał:

Za wybitne zasługi czyli jakie na przykład? Bo ja tego nie rozumiem troszkę... A niby kto tego
tytułu dostąpił?

Póki co bodajże tylko Keroth, za akcję z gramisiami. Status jednak dała mu bodajże Soleila, nie byłem świadkiem jednak mniej więcej tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:08, Probos napisał:

Klimos==> właśnie, za jakie ? :D


Keroth za zorganizowanie akcji z Gramisiem - prezentem gwiazdkowym dla CDP od gramowiczów.
+1 do statusu zostało wręczone przez TYHE, nie przez Sol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Awanse na forum dostajesz, gdy uzbierasz odpowiednią ilość punktów potrzebnych na awans. Jak awansować? Cytuję:

"STATUSY I TYTUŁY


[3a] o co w tym chodzi?
Każda osoba, wraz z udzielaniem się na forum zdobywa punkty i zdobywa coraz lepsze tytułu. Osoby z bardzo dużą liczbą punktów, będą mogły ustawić sobie dowolny tytuł własnego pomysłu a nawet (to szczególnie osoby, których sylwetki bardzo pozytywnie zarysują się na forum) otrzymać "pasowanie" na bardzo ekskluzywny tytuł, niedostępny w żaden inny, obok "pasowania", sposób. Osobom takim mogą zostać nawet przydzielone prawa moderatora.
Każda z osób postujących może codziennie otrzymać do 4 punktów, zależnie od liczby postów dodanych danego dnia. Schemat to następująco:
1-2 posty - 1 punkt
3-5 postów - 2 punkty
6-11 postów - 3 punkty
12+ postów - 4 punkty
UWAGA 1: Liczone są wyłącznie posty oddalone od siebie o co najmniej godzinę. W momencie dodania pierwszego posta w danym dniu na forum, kolejne posty, które zostaną dodane przez najbliższe 60 minut nie są brane pod uwagę. Dopiero post dodany po upłynięciu tego czasu zostanie zliczony i uznany jako drugi w danym dni, oraz rozpocznie się kolejny 60 minutowy czas nie liczenia postów....itd.

Dodatkowo, co jakiś czas, wśród osób najbardziej pozytywnie wyróżniających się na forum, rozdzielane będą dodatkowe punkty. Natomiast wśród osób, których zachowanie będzie bardzo negatywne i niepoprawne, rozdzielane będą punkty karne, które - przy ich większej liczbie - będą mogły doprowadzić to spadnięcia na niższy poziom a nawet poniżej tytułu paź (na status ujemny)."

Źródło: CD Projekt.info

Gdy więc uzyskasz odpowiednią ilość punktów na awans, system na forum wykryje to i automatycznie podniesie Twoją rangę o +1.

Moderatorzy zaś mogą tylko (z tego co wiem) degradować. Ile chcą, nawet -4 czy też -5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:11, patrYX93 napisał:

Póki co bodajże tylko Keroth, za akcję z gramisiami. Status jednak dała mu bodajże Soleila,
nie byłem świadkiem jednak mniej więcej tyle wiem.


możecie więcej opowiedzieć o tej akcji z Gramisiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:23, awesome napisał:

o, i dzisiaj strzeliło mi równiutkie 5 miesiecy życia w delegacji. Nawet fajnie :P

He, gratuluję mi do bycia 5 miechów na delegacie jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:23, awesome napisał:

o, i dzisiaj strzeliło mi równiutkie 5 miesiecy życia w delegacji. Nawet fajnie :P



To powinieneś niedługo awansować na Przewodniczącego. A tak szczegółowo, to myślę, że w połowie Listopada :-)

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:21, PRINCE JANEK napisał:

możecie więcej opowiedzieć o tej akcji z Gramisiami?


Voila: http://www.gram.pl/news_6gTi4_Prezent_od_uzytkownikow_forum_gram_pl_trafia_do_firmy_CD_Projekt.html

@ Mc Verti:
Nie wprowadzaj innych w błąd. Jeżeli skopiowałeś tenże regulamin, to należało opatrzyć go jeszcze adnotacją, że obowiązywał na starym forum cdprojekt.info. O obecnym systemie awansów na gram.pl wiadomo jedynie, że jest analogiczny, ale nie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się