poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 17:46, kuba9876543210 napisał:

Czy moderatorzy kiedykolwiek udostępnią dane ile kto posiada pkt i ile na dany stopień jest potrzebne?

Nie. Jeśli coś takiego zostanie udostępnione (w co wątpię), to przez pracownika CDP.

Dnia 30.10.2007 o 17:46, kuba9876543210 napisał:

P.S. Czy każdy kto popełni jakieś przewinienie będzie tak samo karany bez względu na status?

Tak. Dla mnie status nie ma znaczenia. Każdy powinien przestrzegać regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:46, kuba9876543210 napisał:

Czy moderatorzy kiedykolwiek udostępnią dane ile kto posiada pkt i ile na dany stopień jest
potrzebne?
Np. na którąś rocznicę gram.pl? 3,5...10...? Fajnie by było jeżeli te dany były upublicznione...
:D

Nie popieram. Wielu gramowiczów przestałoby pisać dla przyjemności, rozmowy, tylko dla awansu. Nie chciałbym czytać takich postów :]

Dnia 30.10.2007 o 17:46, kuba9876543210 napisał:

P.S. Czy każdy kto popełni jakieś przewinienie będzie tak samo karany bez względu na status?
Np. Jak ktoś ze statusem "Robotnik" wkurzy się na jakiegoś moda i rzuci mu wiązanką :) to czy
byłby tak samo ukarany jak np. Brygadzista? Czy może Brygadzista ukarany by był surowiej dlatego,
że ma wyższy statuś, dłużej jest na forum i powinien wiedzieć jak się zachować?

Wszyscy są karani tak samo. Chcesz- sprawdź :P
Edit: Ach, w sumie jest jedna rzecz : Świeżutkich obywateli czasem traktuje się ulgowo, niech mają szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:49, Laska-z-Polski napisał:

> Czy moderatorzy kiedykolwiek udostępnią dane ile kto posiada pkt i ile na dany stopień
jest
> potrzebne?
> Np. na którąś rocznicę gram.pl? 3,5...10...? Fajnie by było jeżeli te dany były upublicznione...
> :D
Nie popieram. Wielu gramowiczów przestałoby pisać dla przyjemności, rozmowy, tylko dla awansu.
Nie chciałbym czytać takich postów :]


Choć z drugiej strony masz rację...można to zaobserwować na niektórych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E jednak co do tych kar to ja nie do końca się zgodzę.Jeżeli mamy nowego użytkownika (Obywatel) to po założeniu przez niego powiedzmy pięciu tematów bez użycia wyszukiwarki, głupich itd. moderatorzy nadal będą mu tłumaczyć jak używać wyszuiwarki, że niektóre tematy sensu nie mają i ogólnie będzie miał taryfę ulgową bo jest nowy.Natomiast po założeniu takich samych przykładowych pięciu tematów przez powiedzmy brygadzistę, brygadzistą by już nie był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:58, mlynar911 napisał:

Czy można się jakoś specjalnie zasłużyć żeby dostać awans?? Czy po prostu chodzi o ilość pisanych
postów??



Chodzi o systematyczne pisanie postów, oznacza to, że nie trzeba pisać np. 50 postów dziennie aby szybko awansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie o tym rozmawiano^^Zasłużyć się można ale to bardzo rzadkie przypadki a raczej przypadek bo tylko jeden user dostał awans w ten sposób.Większość jednak preferuje awans w tradycyjny sposób-"nabijanie" punktów za posty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:00, SHARP1990 napisał:

> Czy można się jakoś specjalnie zasłużyć żeby dostać awans?? Czy po prostu chodzi o ilość
pisanych
> postów??


Chodzi o systematyczne pisanie postów, oznacza to, że nie trzeba pisać np. 50 postów dziennie
aby szybko awansować :)


To chodzi o konkretne posty prawda?? Bo np. jak będę wchodził na każdy temat i pisał np. o tak fajna gra albo ja myślę inaczej?? Bo to juz spam jest jak się nie mylę ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:45, PolishWerewolf napisał:

Dostał go od TYHE, a ona to nie CDP...

To się nazywa tuszowanie śladów. Tak, żeby trudniej było wykryć sprawców ;)

A tak na serio, Laska, to nie tylko Keroth fundował miśka. Składała się całkiem spora grupa gramowiczów, a on dał pomysł a także dowodził akcją dostarczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Bo kto wychwyci różnicę, czy to pisała Sol, czy TYHE. Pomijając oczywiście te nie wiadomo skąd i po co 47 postów, które się pojawiły w przeciągu 5min... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:15, muszczu napisał:

właśnie awansowałem na brygadzistę <lol>

Nie chcę Cię zmartwić, ale na brygadzistę awansowałeś... 18 listopada ;)

Tak czy inaczej- serdecznie gratuluję. To pierwszy ''poważny'' awans- teraz z kwartał do delegata, a potem... lepiej nie mówić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:18, Damian14BO napisał:

> właśnie awansowałem na brygadzistę <lol>
Nie chcę Cię zmartwić, ale na brygadzistę awansowałeś... 18 listopada ;)

18 listopada - no to niezły zapłon ;) Rok nie zauważyć, że się jest brygadzistą ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:18, Damian14BO napisał:

Nie chcę Cię zmartwić, ale na brygadzistę awansowałeś... 18 listopada ;)


Hmm...serio?:). Ja zauważyłem, że muszczu na brygadzistę awansował 18 października ;). W sumie ja też jestem ciekawy, kiedy nadejdzie i moja kolej na awans na ten sam stopień;). Pamiętam, że robotnikiem a następnie przodownikiem stałem się bardzo szybko ;). Ostatnio zacząłem odczuwać, że chyba o mnie zapomniano, gdyż strasznie długo oczekuję wzrostu na brygadzistę ;). Muszę dodatkowo przyznać, że mój aktualny stopień trochę mi się już zaczyna nudzić i pragnąłbym jakiejś zmiany (oby na lepsze) ^^. Kto wie może przełom właśnie w moim przypadku nastąpi 18 listopada;p.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się