poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dzięki wszystkim za gratulacje i to że mówicie iż jest to awans zasłużony. Meeeh... jak to miło być w takim gronie :) Naprawdę ;P
A co do kolejnych awansów i robienia wielkiej kariery - to cierpliwy jestem, mi się nigdzie nie spieszy ;) No to wracam zaraz do Wieśmaka, yesss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:02, Lfdracon napisał:

Wg mnie głupi wymóg ;/


Jest coś takiego jak odpowiedzialność, co często wiąże sie z wiekiem- ciężko przez telefon, czy sieć dowiedzieć się czegoś więcej o danej osobie, jesli sama działalność na forum nie wystarcza- tutaj też wiek jest takim "buforem". Poza tym, wymaga sie stażu na forum, to tez wiąże sie z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, młodszy stażem kolega przewodniczący ;]
Gratuluję i witam Cię w naszym gronie po staropolsku, chlebem i wód...znaczy solą :)
Życzę miłego spam...pisania na tym szlachetnym stopniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ci mowie, gratki, zaslouzony awans :P Kurcze, kiedy ja wreszcie dolacze d otego szlachetnego grona prezwodniczacych (10 miesiac zaraz bedzie szedl :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:33, mtobi napisał:

Ja tez ci mowie, gratki, zaslouzony awans :P Kurcze, kiedy ja wreszcie dolacze d otego szlachetnego
grona prezwodniczacych (10 miesiac zaraz bedzie szedl :P).


Dopiero ? :) Według moich obliczeń jesteś w połowie drogi do awansu, dokładnie 50,1%. Staraj się, już blisko ;)
PS : A tak całkiem serio, to ja byłem Delegatem bodajże coś kołó 5-6 miesięcy, chyba system się na Tobie zaciął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszyscy mnie podoganiali... Nie żebym się nie cieszył z Twojego awansu :P Tak sobie tylko stwierdzam, że i na mnie pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 05:52, gaax napisał:

Tak sobie tylko stwierdzam, że i na mnie pora...


Taaa, oto jest ten, który jeszcze wczoraj mówił, że zapomniał, że coś takiego jak awans istnieje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 12:49, Vaxinar napisał:

Taaa, oto jest ten, który jeszcze wczoraj mówił, że zapomniał, że coś takiego jak awans istnieje...
:P

Taa, a ten co się czepia już udaje, że mu nie mówiłem wczoraj, że mi przypomniał o tych awansach całych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:19, jasiu ciast napisał:

ludzie!! wiecie może ile musze postów wyrobić żeby być przodownikiem bo robotnik to wsiursko
brzmi


Nikt tego nie wie... Ale jeżeli będziesz pisywał dość często i systematycznie najdalej jak za tydzień się z nim pożegnasz... Nawet nie zobaczysz jak szybko zniknie...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 14:25, gaax napisał:

Taa, a ten co się czepia już udaje, że mu nie mówiłem wczoraj, że mi przypomniał o tych awansach
całych :P


No właśnie, coś za długo już czekasz na tego Sekretarza :P Swoją drogą, był moment, że nie widywałem Cię na forum, czyżbyś złapał jakiegoś wstrętnego, chwilowego lenia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:19, jasiu ciast napisał:

ludzie!! wiecie może ile musze postów wyrobić żeby być przodownikiem bo robotnik to wsiursko
brzmi

Z obywatela się w tydzień przechodzi na robotnika, a z niego w tydzień na przodownika. Później 2 miechy, 4 miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może być tydzień na robotnika i tydzień na przodownika. Wiadomo, że na robotnika mniej. Mi na robotnika zajęło 2/3 dni, na przodownika jakiś tydzień a na brygadzistę 2 miesiące (ale w tym pół miesiąca nie miałem neta czyli około 1.5 miecha). No można tydzień przechodzić na robotnika ale to wtedy gdy rzadko piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się