poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie


Z dnia na dzień coraz bardziej zastanawiam się dlaczego awansują wszyscy za wyjątkiem mnie? Dlaczego system jest taki okrutny... ;( No to masz już pierwszą porcję spamu ;) Następna będzie kiedy indziej ;P Moje gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 14:17, mlynar911 napisał:

Nie chcę się kłócić bo znowu
coś złego wyniknie.

Przeciez nikt sie nie kłócił, wyrazilem swoje zdanie nt. obsesji na punkcie awansow nie tyle ostro co bez zbednego chrzanienia, wiem ze jesli piszesz jedynie dla rangi to bedziesz pisal dalej, moje gadanie Cie nie nawroci
W sumie to kiedys tez chcialem szybko awansowac, ale- ze tak powiem- lecialem ze statusem w przeciwna strone wiec dalem sobie spokoj i przestalem myslec o stopniach.
Zreszta, teraz status nawet nie daje satysfakcji, znam ludzi ktorzy sa delegatami z przypadku (np dominik000, jesli ten gosc ma miec delegata to dajcie wszystkim obywatelom przewo), albo takich ktorym zupelnie odwalilo po awansie (ksywek nie wymienie zeby nie robic zbednego zamieszania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:44, rafekx 12 napisał:

Ja musze sie pochwalić ze dostałęm dzis awans na Brygadziste,jestem naprawde z tego zadowlony,nawet
traciłem wiare że go dostane:)POzdro


Gratulacje heh... tak jak ci nawet wczoraj napisałem pisz dużo postów i awansik przyszedł no to teraz walka o delegata ale to jeszcze nie teraz najpierw trzeba cieszyć sie brygadzistą.

Rafekx 12-----> tobie też serdecznie gratuluje awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:44, rafekx 12 napisał:

Ja musze sie pochwalić ze dostałęm dzis awans na Brygadziste,jestem naprawde z tego zadowlony,nawet
traciłem wiare że go dostane:)POzdro


Gratuluje ja też nie dawno zostałem Brygadzistą a traciłem nadzieje bo zbyt długo to trwało ale udało mi się i tobie też gratuluje :D

Zakrzysiunio

Gratuluje awansu Przodownik to już jakiś poziom będziesz musiał się nasiedziec i napisac aby awansowac na Brygadziste ale wieżę że dasz rade :)

Jeszcze raz wielkie graty dla was dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:52, dambialko napisał:

Mam pytanie: Gdzieś w październiku poprzedniego roku dostałem degrada i czy już nei powinienem
być Brygadzista ?


To zależy jak długo siedzisz na forum i jak dużo postów piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:53, Kizibono napisał:

> Mam pytanie: Gdzieś w październiku poprzedniego roku dostałem degrada i czy już
nei powinienem
> być Brygadzista ?

To zależy jak długo siedzisz na forum i jak dużo postów piszesz


Ja wiem nie trzeba mi powtarzać , ale nieraz nawet dłużej siedzę i nic. Piszę posty i czekam na swój stracony stopień. Stopnie nie są ważne , ale nudzi mi się już ten napis "przodownik" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 15:57, dambialko napisał:

Ja wiem nie trzeba mi powtarzać , ale nieraz nawet dłużej siedzę i nic. Piszę posty i
czekam na swój stracony stopień. Stopnie nie są ważne , ale nudzi mi się już ten napis
"przodownik" xD


Nie martw się ja też nie dawno awansowałem a traciłem nadzieje bo jako Przodownik napisałem prawie 600 postów a widziałem inych użytkowników którzy napisali 400 i mieli awans ale jednak mi się udało chociaż traciłem nadzieje musisz byc cierpliwy i nie zwracac na to uwaga a awans sam przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:59, Kizibono napisał:


> Ja wiem nie trzeba mi powtarzać , ale nieraz nawet dłużej siedzę i nic. Piszę posty
i
> czekam na swój stracony stopień. Stopnie nie są ważne , ale nudzi mi się już ten
napis
> "przodownik" xD

Nie martw się ja też nie dawno awansowałem a traciłem nadzieje bo jako Przodownik napisałem
prawie 600 postów a widziałem inych użytkowników którzy napisali 400 i mieli awans ale
jednak mi się udało chociaż traciłem nadzieje musisz byc cierpliwy i nie zwracac na to
uwaga a awans sam przyjdzie ;)


Ja dużo , dużo więcej napisałem (możesz sprawdzić w statystykach) i tak po jakiś 2 tygodniach awansowałem na brydzia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:59, Kizibono napisał:


> Ja wiem nie trzeba mi powtarzać , ale nieraz nawet dłużej siedzę i nic. Piszę posty
i
> czekam na swój stracony stopień. Stopnie nie są ważne , ale nudzi mi się już ten
napis
> "przodownik" xD

Nie martw się ja też nie dawno awansowałem a traciłem nadzieje bo jako Przodownik napisałem
prawie 600 postów a widziałem inych użytkowników którzy napisali 400 i mieli awans ale
jednak mi się udało chociaż traciłem nadzieje musisz byc cierpliwy i nie zwracac na to
uwaga a awans sam przyjdzie ;)


Tak z tobą sie zgodzę bo ja czekałem na brygadzistę półtory miesiąca i napisałem dokładnie 928 postów i też już straciłem nadzieje ale nagle awans przyszedł sam ( dambialko----> przedewszystkim pisz długie posty siedź dużo na forum. I pisz te posty w ważniejszych tematach nie w zabawach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 16:03, Dekerinho6 napisał:

przedewszystkim pisz długie posty siedź dużo na forum. I pisz te posty w ważniejszych
tematach nie w zabawach).


Dokładnie ja w zabawach pisze tylko raz na jakiś czas a tak to nie ;) i nie liczy się liczba postów tylko czas przebywania na forum czyli np. siedzisz na forum pół godziny dzienie i przez te pół godziny napiszesz np. 20 postów i liczysz na awans nie tu musisz siedziec np. 5 godzin a napisac 5 postów chyba tak jest jeżeli nie prosze mnie poprawic mi się zdaje że to w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napsrzykład na robotnika awansowałem po 16 postach. Byly to niecałe dwa dni, ale wciągu nich przesiedziałem na forum parenaście godzin. Więc to nie liczba postów się liczy, ponieważ inni obywatele by awansowac na robotnika napisali dużo więcej postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:27, songohanssj2 napisał:

Ja napsrzykład na robotnika awansowałem po 16 postach. Byly to niecałe dwa dni, ale wciągu
nich przesiedziałem na forum parenaście godzin.

Jeżeli 2 dni, to dla ciebie 2 tygodnie, to doprawdy dziwnym przelicznikiem czasu operujesz ;P.

Dnia 09.02.2008 o 16:27, songohanssj2 napisał:

Więc to nie liczba postów się liczy,
ponieważ inni obywatele by awansowac na robotnika napisali dużo więcej postów.

Bo każdy pisze inaczej, logiczne. A co do tego, że nie liczba postów się liczy, to tak po części bym się z tym tylko zgodził. No bo przecież, aby nabić odpowiednią ilość punktów na dany stopień, chcąc nie chcąc, posty pisać trzeba, bo przecież za sam czas spędzony na forum awansu się nie dostanie. Ktoś kiedyś mówił, że aby punkt został całkowicie zaliczony trzeba pozostać po wysłaniu wypowiedzi jeszcze 42 minuty. Co prawda Piotrek K., czyli były mod, o tym wspominał, ale wydaję mi się, że jednak racji nie miał, taką podpuchą tylko zarzucił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:28, Rusell napisał:

> Nie chcę się kłócić bo znowu
> coś złego wyniknie.

Można tak powiedzieć ,że ja to połowicznie pisze na wyższy status. Od niedawna pisanie sprawia mi przyjemność. Jak byłem Przodownikiem,Brygadzistą to bardzo bardzo chciałem awansować ;) A teraz bardzo chcę (no nie tak fanatycznie ale chcę). Wraz z awansem wyżej zacząłem pisać i wypowiadać się w wielu tematach. Jedne fajne inne mniej. Ale pewnie niedługo to już będe pisał dla samej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:43, gothicsheep napisał:

Jeżeli 2 dni, to dla ciebie 2 tygodnie, to doprawdy dziwnym przelicznikiem czasu operujesz
;P.


Tez pokusiłem sie żeby to sprawdzić i naprawdę śmiesznie to teraz wygląda :P

Dnia 09.02.2008 o 16:43, gothicsheep napisał:

Bo każdy pisze inaczej, logiczne. A co do tego, że nie liczba postów się liczy, to tak
po części bym się z tym tylko zgodził. No bo przecież, aby nabić odpowiednią ilość punktów
na dany stopień, chcąc nie chcąc, posty pisać trzeba...


Zgodze się, ale jeden post na godzinę raczej trudno nazwać spamem. Wchodzisz np. do tematu o Gothicu i piszesz że na danej koniguracji kolesiowi gra nie pójdzie. Post leci, punkt leci, spamu nie ma i wszyscy są zadowoleni.

Dnia 09.02.2008 o 16:43, gothicsheep napisał:

ktoś kiedyś mówił, że aby punkt został całkowicie zaliczony trzeba pozostać po wysłaniu wypowiedzi jeszcze
42 minuty...


Bzdura. Ja na własne oczy widziałem awans jak dodawałem pierwszy post danego dnia. Od razu pojawił się delegat. Była to więc podpucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:19, YahooPL napisał:

Bzdura. Ja na własne oczy widziałem awans jak dodawałem pierwszy post danego dnia. Od
razu pojawił się delegat.


To znaczy, że awansowałeś poprzedniego dnia. Tzn status już był przydzielony przez system, ale jeszcze się nie pokazywał w statach itp., ponieważ nie napisałeś posta z nowym tytułem. :]
A o tych 42 minutach pisał chyba Piotrek K., na 99%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:19, YahooPL napisał:

Bzdura. Ja na własne oczy widziałem awans jak dodawałem pierwszy post danego dnia.

Bo awansowałeś dzień wcześniej ;-) gdybyś wtedy wszedł na swojego gramsajta, zauważyłbyś delegata. A tak, dowiedziałeś się o tym dopiero po napisaniu pierwszego posta (na starym forum, kiedy awansowałeś, status zmieniał się przy wszystkich postach - także tych, które napisałeś jako, dajmy na to paź, więc łatwiej było awans wyczaić :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:51, Adham napisał:

To znaczy, że awansowałeś poprzedniego dnia. Tzn status już był przydzielony przez system,
ale jeszcze się nie pokazywał w statach itp., ponieważ nie napisałeś posta z nowym tytułem.
:]


To w takim razie po 42 minutach powinien się pokazać poprzedniego dnia a się nie pokazał ;)
Ja tam wiem swoje i żadne Wasze wymysły tego nie zmienią. Widziałem na własne oczy i ... już ... :P

Dnia 09.02.2008 o 17:51, Adham napisał:

A o tych 42 minutach pisał chyba Piotrek K., na 99%. :)


Nie byłem świadkiem więc nie wiem. Może to prowokacja Gothicsheepa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się