poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 18:07, gothicsheep napisał:

Jakoś tak mnie naszło, żeby odświeżyć sobie gramsajta po napisaniu ostatniego posta,
i puff! Co widzę? Ano, napis przy nicku zmienił się na Przewodniczący :D. Koniec byczenia
się, które trwało prawie 10 miesięcy, czas wracać do obowiązków ;P.
Teraz wreszcie się przekonam, jak nowy status będzie mi się komponował z nickiem :D.



No to gratulacje :)) ja podobnie dostałem awans też pisze sobie posta i po chwili wchodze na gramsajta a tam widze przy nicku pisze brygadzista bardzo sie ucieszyłem a nawet sie nie spodziewałem awansu miłe są takie niespodzianki.Nic teraz trzeba poczekać troszke na delegata. Ale nic życze dalszych szybkich awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A więc byłeś szybszy. Ta przerwa niestetyźle wpłynęła i już prawie wszyscy mnie wyprzedzili, ale i tak gratuluję. Wkrótce sie spotkamy na równych warunkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... nie za dużo tego dobrego? ;> Wygrana w konkursie na najlepszego avka,a teraz awans... ;P Moje gratulację :) Muszę przyznać, że teraz też Ci jest dobrze ;) Tzn Status pasuje do reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:07, gothicsheep napisał:

Jakoś tak mnie naszło, żeby odświeżyć sobie gramsajta po napisaniu ostatniego posta,
i puff!

No, no... Postarzałeś się o kolejny stopień... ;) Teraz wyglądasz jakoś tak... poważniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:17, boduczek napisał:

Oo... nie za dużo tego dobrego? ;> Wygrana w konkursie na najlepszego avka,a teraz
awans... ;P Moje gratulację :) Muszę przyznać, że teraz też Ci jest dobrze ;) Tzn Status
pasuje do reszty ;)

Rzeczywiście, jakoś ostatnio dobra passa mnie nie opuszcza :>. Szczególnie tu na gramie, choć w codziennym szarym życiu też źle nie jest ;D.

Dzięki wszystkim za graty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eno, gratulacje:P Witam w naszym gronie.W sumie to obecny status pasuje ci do nicku mimo że troche wystaje:D
BTW "męczyłeś" się aż 10 miechów z delegatem?

PtaQ15---->Również gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewodniczący to mój ulubiony status. Dzisiaj jestem na pierwszym miejscu najaktywniejszych użytkowników i prawie cały dzień na forum spędziłem. Liczę, że niedługo awansuję na delegata. Będę się naprawdę cieszył z tej drobnej zmiany literek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:24, Master J napisał:

BTW "męczyłeś" się aż 10 miechów z delegatem?

Nie wiem, co za problem w staty zajrzeć, no ale niech już będzie ;P.
Owszem, do okrągłej 10 zabrakło mi 11 dni. A tyle czekałem, bo po prostu taki leń mnie przez pewien okres złapał, że aktywność i systematyczność drastycznie spadła ;P. Ale ostatnio "poszczę" nawet sporo i jak utrzymam obecną formę, to może i Sekretarz wpadnie szybciej niż ten Przewodniczący ;D. Ale narazie dobrze jest, jak jest, o ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:22, PtaQ15 napisał:

No to mam po raz drugi Brygadzistę ;)


No to gratulacje nawet ładnie sie prezentuje BRYGADZISTA przy nicku. Gratuluje i życze dalszych awansów.


gothicsheep--- jeszcze raz gratuluje no i tak samo nawet pasuje do nicku ten przewodniczący no to jeszcze pare miesięcy i sekretarz. Ale to jednak jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja historia jest dokładnie taka sama :). Albo i nie? Już nie pamiętam to było tak dawno...ale pociesze Cię z delegatem wyglądałeś lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:14, YahooPL napisał:

Ta przerwa niestety źle wpłynęła i już prawie wszyscy mnie wyprzedzili,
ale i tak gratuluję.

A wcale, że nie wszyscy ;) Ja już też jestem trochę na delegacie i nie narzekam (hm.. moj 3 post w tym temacie?), ale głównie dlatego, że też długo byłem niewidoczny i mało ludzi mnie zna ;)
A dzisiaj jakoś mnie wzięło napisać w tym temacie, tak więc jakby nie było:
gothicsheep''owi i PtaQ15 gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:50, deih napisał:

Moja historia jest dokładnie taka sama :). Albo i nie? Już nie pamiętam to było tak
dawno...ale pociesze Cię z delegatem wyglądałeś lepiej :).


A no nie wiem według mnie lepiej jemu jest z przewodniczącym dlaczego bo poważniej wygląda pod nickiem.Ja już niedługo bym chciał zostać delegatem ale najbardziej mi sie podobają przewodniczący i sekretarze widać że mają powarzne rangi.No cóz ale mnie do przewodzniczącego jeszcze brakuje bardzo dużo ale narazie trzeba myśleć jeszcze o brygadziście chociaż szczerze sie przyznam że Brygadziste dostałem pare dni temu i do dzisiaj sie ciesze że nim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 18:58, Dekerinho6 napisał:

A no nie wiem według mnie lepiej jemu jest z przewodniczącym dlaczego bo poważniej wygląda
pod nickiem.Ja już niedługo bym chciał zostać delegatem ale najbardziej mi sie podobają
przewodniczący i sekretarze widać że mają powarzne rangi.No cóz ale mnie do przewodzniczącego
jeszcze brakuje bardzo dużo ale narazie trzeba myśleć jeszcze o brygadziście chociaż
szczerze sie przyznam że Brygadziste dostałem pare dni temu i do dzisiaj sie ciesze że
nim jestem.

Później ranga jest tylko żeby fajnie wyglądało :). Uwierz napodniecałem się przewodniczącym przez jeden dzień a w następny było jak przed awansem. Teraz czekasz kolejny rok aby znowu cieszyć się ( chociaż też nie wiem z czego :P ) jeden dzień. Początek na forum jest fajny , później już znajdujesz swoje ulubione wątki i przyjaciół , przeważnie nie wychodzisz poza ten okrąg :). I pisze się poważne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim. Początki mimo niskiego statusu są fajne ale dobrze jest też rozwijać swój poziom na forum. Ja jak dotrę do twojego statusu (jeszcze jakieś pół roku przy intensywnej pracy) to będę naprawdę zadowolony. Przewodniczący to mój ulubiony poziom bo ma poważną nazwę i ogólnie czuć się z takim tytułem najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:04, deih napisał:

Później ranga jest tylko żeby fajnie wyglądało :). Uwierz napodniecałem się przewodniczącym
przez jeden dzień a w następny było jak przed awansem. Teraz czekasz kolejny rok aby
znowu cieszyć się ( chociaż też nie wiem z czego :P ) jeden dzień. Początek na forum
jest fajny , później już znajdujesz swoje ulubione wątki i przyjaciół , przeważnie nie
wychodzisz poza ten okrąg :). I pisze się poważne :).

Z tymi przyjaciółmi to troszeczkę koloryzujesz ;] Bo to raczej są osoby z którymi dobrze nam się rozmawia na forum. Bo jest większe prawdopodobieństwo ,że nigdy się nie zobaczycie niż takie ,że się zobaczycie ;] I na awans wcale nie trzeba długo czekać. Wystarczy być aktywnym pisać co godzinę i ... czy ja wiem nie dostać degrada :p ja awansowałem w niecałe 1,5 miesiąca. Teraz poczekam sobie max 2 miechy i będę przewodniczącym ;p Chociaż ranga mnie tak bardzo nie kręci. Lubie siedzieć na forum i pisać posty. Śmiać się z niektórych dzieci (bez obrazy) ;] cieszę się ,że znowu dołączyłem do gramowiczów. Kiedyś miałem konto na cd project i byłem tam Rycerzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie unikniesz nieuniknionego, psiakrew. Mój pierwszy post w Przewodniczącym - ok kilku tygodni niecierpliwie spoglądałem na status na Gramsajcie, więc dowiedziałem się z wyprzedzeniem ;) No, to teraz już z górki, że tak ironicznie powiem. W końcu to już tylko 2 awanse ;)
Oho, i jak ślicznie do nicka pasuje ;

O, Gothicsheep też awansował... Gratulacje :) Zabrakło jednego dnia, a prześcignąłbym go od zera (jak się tu pojawiłem, był już Delegatem bodajże :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się