poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 19:58, PRINCE JANEK napisał:

Więc tak, na Brygadzistę czeka się góra dwa miechy (no oczywiście trzeba pisać te 5 postów
dziennie), a zazwyczaj 1,5 miecha. Ja osobiście czekałem 1,5 miesiąca. Pisząc w zabawach
user awansuje szybciej i jest to pewne na 100%, a zresztą zajrzyj w statystyki paru zapalonych
forumowych graczy, uzyskasz odpowiedź.

czyli mówisz że warto pisać w zabawach ??. żeby awansować tak jak ty mówisz po 1,5 miecha na Brygadzistę trzeba pisać chyba z 15 postów dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:02, Dekerinho6 napisał:

czyli mówisz że warto pisać w zabawach ??. żeby awansować tak jak ty mówisz po 1,5 miecha
na Brygadzistę trzeba pisać chyba z 15 postów dziennie


Sorry, ale czy te porady i spekulacje na ten temat coś dadzą i mają jakikolwiek sens ? Szczerze wątpie. Po dwóch stronach takich postów moglibyście już skończyć i przenieść dyskusję na jakiś bardziej rozwinięty grunt. Każdy awansuje w swoim tępie według własnego harmonogramu pisania i w wypadku każdego użytkownika wygląda to inaczej. Ile bedziesz czekał na brygadzistę ? Nie ma innego sposoby na odnalezienie odpowiedzi niż po prostu pisanie. Weź też nie hańb sobie reputacji zaglądając do gierek forumowych bo wyjdzie na jeszcze gorsze. Pozdrawiam i uprzejmię proszę o zakończenie tych bezowocnych dyskusji ...

Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa. Większość z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy dostał bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć tego nie mogę. Widział ktoś to może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:02, Dekerinho6 napisał:

czyli mówisz że warto pisać w zabawach ??. żeby awansować tak jak ty mówisz po 1,5 miecha
na Brygadzistę trzeba pisać chyba z 15 postów dziennie

Po co pisać w beznadziejnych zabawach? Np. typu masz czy nie masz.. To tylko wpływa źle na naszą psyche;p ja z przodownika na brygadzistę awansowałem w miesiąc ... Pisałem do 20 i ponad 20 postów dziennie. Tylko ,ze wtedy pisałem w tych zabawach ... teraz już przestałem. Więc wszystko zależy od tego jak kto i kiedy odwiedza forum ;] nie ma co się spieszyć wszystko przyjdzie z czasem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać kolejny znawca systemu się znalazł :). 15 postów dziennie czyli musisz siedzieć 15 godzin na forum? Mm rili kul :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:10, YahooPL napisał:

> czyli mówisz że warto pisać w zabawach ??. żeby awansować tak jak ty mówisz po 1,5
miecha
> na Brygadzistę trzeba pisać chyba z 15 postów dziennie

Sorry, ale czy te porady i spekulacje na ten temat coś dadzą i mają jakikolwiek sens
? Szczerze wątpie. Po dwóch stronach takich postów moglibyście już skończyć i przenieść
dyskusję na jakiś bardziej rozwinięty grunt. Każdy awansuje w swoim tępie według własnego
harmonogramu pisania i w wypadku każdego użytkownika wygląda to inaczej. Ile bedziesz
czekał na brygadzistę ? Nie ma innego sposoby na odnalezienie odpowiedzi niż po prostu
pisanie. Weź też nie hańb sobie reputacji zaglądając do gierek forumowych bo wyjdzie
na jeszcze gorsze. Pozdrawiam i uprzejmię proszę o zakończenie tych bezowocnych dyskusji
...

Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa. Większość
z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy dostał
bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć tego
nie mogę. Widział ktoś to może ???


Heh... Trudno go nie znać tak szczerze mówiąc to mnie sie wydaje że dostał BANA ale nie dożywotniego tylko tymczasowego do odwołania. Moderatorzy widzieli że on nic sobie nie robi z tych degradów i dali mu BAN. Ale na pewno go odbanują po jakimś czasie :). A mnie interesuje jeszcze podobna sprawa za co AWASOME dostał Bana ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:10, YahooPL napisał:

Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa. Większość
z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy dostał
bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć tego
nie mogę. Widział ktoś to może ???

Kojarzę go ... Takiego człowieka jeszcze nigdy nie spotkałem. Spamer totalny i jeszcze się zapiera ,że tego nie robi... Może i ma sporo napisanych postów ale to wszystko jest z tych śmiesznych zabaw i quizów. Coś mi się wydaje ,że bana dostał bo raczej skończyć nie skończył bo mu się by nie chciało NIE spamować ;] Był mistrzem w awansowaniu i degradach ... W sumie to dobrze odszedł koleiny spamer od naszej społeczności. Zawsze to o jednego mniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:10, YahooPL napisał:

Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa. Większość
z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy dostał
bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć tego
nie mogę. Widział ktoś to może ???

Tego nie wiem, ale to był spamer, bo pisał w tych zabawach, coodziennie około 50 postów dziennie. Bana raczej nie dostał, chyba sobie odpuścił, bo pisał i pisał i pisał, a ja i morze (pewien user), już awansowaliśmy na tych brygadzistów, a on nie, a pisał ze dwa razy więcej od nas. Sprawdzę jeszcze te zabawy (dawno nie odwiedzałem) i zobaczę czy dostał bana czy nie. Ale według mnie sobie odpuścił, ja też bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:16, mlynar911 napisał:

> Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa.
Większość
> z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy
dostał
> bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć
tego
> nie mogę. Widział ktoś to może ???
Kojarzę go ... Takiego człowieka jeszcze nigdy nie spotkałem. Spamer totalny i jeszcze
się zapiera ,że tego nie robi... Może i ma sporo napisanych postów ale to wszystko jest
z tych śmiesznych zabaw i quizów. Coś mi się wydaje ,że bana dostał bo raczej skończyć
nie skończył bo mu się by nie chciało NIE spamować ;] Był mistrzem w awansowaniu i degradach
... W sumie to dobrze odszedł koleiny spamer od naszej społeczności. Zawsze to o jednego
mniej ;p

Owszem ja też czekałem na Brygadzistę 1 miesiąc ale pisałem tak jak ty po 20/30 postów dziennie i tylko w zabawach prawie. Znaczy napisać w zabawach np. Raz na miesiąc to sie nic wielkiego nie stanie gorzej jak codziennie i to dość obficie ale np. Obywatele mogą pisać moim zdanie w zabach bo oni zapoznają sie dopiero zaczynają więc jakiś czas muszą na to oddać ale jeśli o mnie chodzi to te zabawy mogą zlikwidować ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:20, Dekerinho6 napisał:

Owszem ja też czekałem na Brygadzistę 1 miesiąc ale pisałem tak jak ty po 20/30 postów
dziennie i tylko w zabawach prawie. Znaczy napisać w zabawach np. Raz na miesiąc to sie
nic wielkiego nie stanie gorzej jak codziennie i to dość obficie ale np. Obywatele mogą
pisać moim zdanie w zabach bo oni zapoznają sie dopiero zaczynają więc jakiś czas muszą
na to oddać ale jeśli o mnie chodzi to te zabawy mogą zlikwidować ja jestem za :)

Ale nie wszyscy obywatele tacy są. Niektórzy są bardzo dobrze obeznani z rożnymi forami. Przecież Obywatel nie znaczy początkujący w każdym znaczeniu. To tylko ranga. Założę się ,że jest tu kilku Obywateli bardziej znających się na rzeczy niż Brygadzista czy Delegat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:19, Head Master napisał:

> Co do właściwego tematu, który chciałem poruszyć to interesuje mnie pewna sprawa.
Większość
> z Was pewnie kojarzy użytkownika o nicku Pawlo09. Możecie mi powiedzieć czy
dostał
> bana czy tak po prostu skończył z gram.pl ??? Przez te genialne statystyki zobaczyć
tego
> nie mogę. Widział ktoś to może ???
Tego nie wiem, ale to był spamer, bo pisał w tych zabawach, coodziennie około 50 postów
dziennie. Bana raczej nie dostał, chyba sobie odpuścił, bo pisał i pisał i pisał, a
ja i morze (pewien user), już awansowaliśmy na tych brygadzistów, a on nie, a pisał ze
dwa razy więcej od nas. Sprawdzę jeszcze te zabawy (dawno nie odwiedzałem) i zobaczę
czy dostał bana czy nie. Ale według mnie sobie odpuścił, ja też bym tak zrobił.

1. Był wielkim Spamerem !!!!!!!! i tego nie da sie ukryć :(
2.Nabijał strasznie postów co mu przeszkodziło podczas awansu bo awansujesz szybciej pisząc 20 postów dziennie niż zdażało sie u niego do 100 paru.
3. Ale było widać że mu nie zależało na forum i Dostał Bana ale myślę żę za jakiś czas go odbanuja :)
A mnie interesuje jeszcze jedna sprawa za co AWANSOME dostał BANA ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramsajt nie działa dostał bana... za spam... chyba... coś nam się pomniejsza społecznoś gramowska, awesome też ostatnio dostał bana :( szkoda cłopa... bo fajny był :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:22, mlynar911 napisał:

> Owszem ja też czekałem na Brygadzistę 1 miesiąc ale pisałem tak jak ty po 20/30
postów
> dziennie i tylko w zabawach prawie. Znaczy napisać w zabawach np. Raz na miesiąc
to sie
> nic wielkiego nie stanie gorzej jak codziennie i to dość obficie ale np. Obywatele
mogą
> pisać moim zdanie w zabach bo oni zapoznają sie dopiero zaczynają więc jakiś czas
muszą
> na to oddać ale jeśli o mnie chodzi to te zabawy mogą zlikwidować ja jestem za :)

Ale nie wszyscy obywatele tacy są. Niektórzy są bardzo dobrze obeznani z rożnymi forami.
Przecież Obywatel nie znaczy początkujący w każdym znaczeniu. To tylko ranga. Założę
się ,że jest tu kilku Obywateli bardziej znających się na rzeczy niż Brygadzista czy
Delegat ;]


No na pewno czasami Obywatele są bardziej obeznani niż Brygadziśći i Delegaci ale z drugiej strony duża część jest początkujących dla których tematy ZABAWY są jedyną szansą do zapoznania z forum ale duża część jest jeszcze taka co obywatel pisze w poważniejszych tematach niż Brygadzista delegat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:24, Dekerinho6 napisał:

A mnie interesuje jeszcze jedna sprawa za co AWANSOME dostał BANA ???????

Za piractwo... już mówiłem że go szkoda fajny był. Przeczytaj sobie w temacie o AC, tylko nie wiem na której stronie. Ale to nie był AWANSOME tylko awesome. ALe i tak ciężko się pisze. Skąd On wziął taki nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawlo09 dostał bana prawdopodobnie tylko na GS''a, a czemu nie piszę? Pewnie się chłopak załamał, lub spam mu się znudził. Z góry pozdro.
A co do Aweosme''a do zasłużonego bana dostał, niepotrzebnie się swoim piratem AC chwalił, mógł to zatrzymć dla siebie, a najlepiej w ogóle nie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:28, Head Master napisał:

> A mnie interesuje jeszcze jedna sprawa za co AWANSOME dostał BANA ???????

Za piractwo... już mówiłem że go szkoda fajny był. Przeczytaj sobie w temacie o AC, tylko
nie wiem na której stronie. Ale to nie był AWANSOME tylko awesome. ALe i tak ciężko się
pisze. Skąd On wziął taki nick?

Jeśli chodzi o nick to jest najmniej ważne :P Ale owszem też mnie sie otarło o słuch że za piractwo ale też za duży spam tak słyszałem ale to tylko plotki bo Przewodniczący i spamuje?????. Ale on chyba nie dostał dożywotniego Bana ????? chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:31, Bratek196 napisał:

Hmm to znaczy że można jego ostatni post znaleźć w Assasin Creed PC ??

Nawet nie wedź sobie w statystyki i tam będzie pisało a Pawle09 dostał Bana no tak jak już wspominałem wcześnie za spam dostawał degrady i i tak nie odpuścił więc moderatorzy zadecydowali że najlepszym wyjściem będzie Ban tymczasowy chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się