poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 17:58, Falconer napisał:

Gdzie jadę na Delegację? Pomyślmy sobie... Los Angeles to dobre miejsce ;-)


Gratulacje :)Mam nadzieję że ja też niedługo zostanę wysłany w jakąś przyjemną delegację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:42, raven91 napisał:


> Gdzie jadę na Delegację? Pomyślmy sobie... Los Angeles to dobre miejsce ;-)

Gratulacje :)Mam nadzieję że ja też niedługo zostanę wysłany w jakąś przyjemną delegację
;)

heh no to dołączam sie i ja grzejcie nam tam miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:42, raven91 napisał:


> Gdzie jadę na Delegację? Pomyślmy sobie... Los Angeles to dobre miejsce ;-)

Gratulacje :)Mam nadzieję że ja też niedługo zostanę wysłany w jakąś przyjemną delegację
;)


heh, ja też, już sobie miejsca szukam, może tak Majajka? A tak na serio to mienie własnego tytułu to jest coś, ale do tego momentu chyba nie będę użytkował forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się to nawet trochę podoba że trzeba tak długo czekać na Awans bo co to by było jakby po paru dniach każdy by miał najwyzszy stopień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej są bo wtedy można zobaczyć czy ktoś udziela się na forum czy nie. Mam kumpla co napisał 1 posta na forum i mysli ze w ten sposób awansuje
Ja zeby awansować z obywatela na robotnika troche się naczekałem ale wczoraj usiadłem napisałem troche i dzisiaj rano dostalem awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:45, Malakhir napisał:

Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?


zob. pare postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:45, Malakhir napisał:

Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?


1. przeczytaj przypięty post
2. poczytaj statystyki i oceń sam, w każdym przypadku jest to inaczej liczone ale możesz sam ocenić kiedy mniej więcej to nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:45, Malakhir napisał:

Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?


Niestety muszę Cię rozczarować. Liczba postów ma się nijak do posiadanego statusu. Przeczytaj uwaznie przypietego posta (tego na samej górze). Trafisz na takie zdanie:

"...wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:46, lochu15 napisał:

> Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?

zob. pare postów wcześniej.

Odpowiedzi nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:45, Malakhir napisał:

Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?

Nie ma odpowiedniej liczby postów ani dni i komentarzy ale z Przodownika na Brygadzistę trzeba czekać gdzies około 2/3 miesięcy i napisać z 500 postów może więcej trudno powiedzieć. Ale najważniejsze jest to że trzeba pisać w poważnych tematach a nie w zabawach a jak już chcesz w zabawach to jak najmniej :).

lochu15----> Owszem masz racje że jak by było że można najwyższą rangę czyli WT dostać np. po paru dniach to by to nie miało sensu bo każdy by awansował codziennie na WT. A co do rang niech zostaną zawsze jest przyjemniej jak pod twoim nickiem piszę np. Delegat czy inny np. :P No i pierwsze dwie Rangi czyli Robotnik Przodownik dostaje sie w miarę szybko ale od Brygadzisty sie zaczyna trzeba już dłużej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:51, Malakhir napisał:

W morde

Ale przecież niedawno awansowałeś na Przodownika nie da sie tak po chwili być znowu brygadzistą :( napisz jeszcze koło 500 postów i odczekaj ze 2 miesiące i może awansujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:51, Malakhir napisał:

W morde


Nie przejmuj się pisz dużo i na temat to napewno zostaniesz brygadzistą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:45, Malakhir napisał:

Ile treba mieć postów i komentaży by być brygadzistą?

Napewno więcej niż Ty masz. Przy 109 postach na pewno nie awansujesz. Ja czekałem cztery miesiące, w tym przez jedem nie pisząc, Ty niecały miesiąc więc... Pisz regularnie, a na pewno awansujesz. I komentarze nie zaliczją się do awansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:51, Malakhir napisał:

W morde

Jak dobrze pójdzie to w ponad miesiąc awansujesz , dwa miesiące to czas, w którym jest niemal pewne, że awansujesz jeśli piszesz. Późnej czas do awansu będzie rósł * dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:48, Dominik000 napisał:

> W morde
Jak dobrze pójdzie to w ponad miesiąc awansujesz , dwa miesiące to czas, w którym jest
niemal pewne, że awansujesz jeśli piszesz. Późnej czas do awansu będzie rósł * dwa.

No ja bym bardziej powiedział że za około 2/3 miesięcy sie czeka na Brygadzistę. No chyba jak sie pisze w zabach to sie czeka jeszcze dłużej. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, na Brygadzistę czeka się góra dwa miechy (no oczywiście trzeba pisać te 5 postów dziennie), a zazwyczaj 1,5 miecha. Ja osobiście czekałem 1,5 miesiąca. Pisząc w zabawach user awansuje szybciej i jest to pewne na 100%, a zresztą zajrzyj w statystyki paru zapalonych forumowych graczy, uzyskasz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się