poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 14:38, Dekerinho6 napisał:

KrzychoCJ------> hhhhmmmmmnnnnn no nie wiem wiem tylko że jak sie piszę w zabawach
to sie dłużej czeka na awans sam wiem po sobie :)

Dłużej się czeka bo piszesz np. 30 postów w godzinę a dostaniesz za to tyle samo co za 3. Czujesz, że dłużej bo więcej napisałeś.

Dnia 15.03.2008 o 14:38, Dekerinho6 napisał:

i czy masz długi post czy krótki to to nie jest to samo. Jak piszesz długie szybciej awansujesz a jeśli krótki np. Po jednym wyrazie wtedy sobie poczekasz :)

Ile razy wam to trzeba tłumaczyć. :( To nie ma znaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 14:51, KrzychoCJ napisał:

Ile razy wam to trzeba tłumaczyć. :( To nie ma znaczenia!


A skąd to niby wiesz na pewno ma to jakieś znaczenie ! bo inaczej by wszyscy pisali w zabawach i szybciej by dostawali awanse niz ci co piszą w poważnych tematach. Tego jednego nie rozumie ?????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobraź sobie że na tym forum większość nie jest dla statusu tak jak ty;/ Większość pisze tu bo chce sobie pogadać i dobrze się bawić. A poza tym większość ludzi piszących dla statusu albo zmienia swoje nastawienie do statusów gdzieś tak po delegacie albo przestają pisać bo zauważają że na tym forum awansuje się dla nich za duługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:55, Dekerinho6 napisał:

A skąd to niby wiesz na pewno ma to jakieś znaczenie ! bo inaczej by wszyscy pisali w zabawach i szybciej by dostawali awanse niz ci co piszą w poważnych tematach. Tego jednego nie rozumie ?????.

Nie wszyscy piszą w zabawach bo nie chcą być uważani za spamerów. (chociaż ten temat jest nie lepszy, co chwila "Uau gratuluję awansu". Zwykła nabijalnia :P) Czemu wy do wszystkiego lubicie wymyślać jakieś teorie. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:19, YahooPL napisał:

Znam tą gadkę. Nie martw się, nic nie musisz nam tłumaczyć ;]

...
Tylko popatrz, jak często wypowiadam się na forum...
Luty 2008 - 36 postów. ;/ Nie podejrzewaj i nie sugeruj, że spamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:58, Master J napisał:

Ale wyobraź sobie że na tym forum większość nie jest dla statusu tak jak ty;/ Większość
pisze tu bo chce sobie pogadać i dobrze się bawić. A poza tym większość ludzi piszących
dla statusu albo zmienia swoje nastawienie do statusów gdzieś tak po delegacie albo przestają
pisać bo zauważają że na tym forum awansuje się dla nich za duługo.


Wiesz znaczy nie chodzi mi o statusy bo jak np. ci pisze pod nickiem Brygadzista to sie cieszysz też nie przebywam na tym forum żeby sie ścigać kto pierwszy bedzie np. Delegatem itp.itd. Przebywam tutaj bo zawsze sie moge czegoś dowiedzieć porozmawiać z kimś itp.
KrzychoCJ----> Wiem wiem ja juz dawno nie pisałem w zabawach i już nie będe pisał :).

A tak swoja drogą to może i masz rację że to czy post jest długi czy krótki to nie ma znaczenia. :D. Ale kiedyś i tak trzeba awansować :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale wyobraź sobie że na tym forum większość nie jest dla statusu tak jak ty;/ Większość
> pisze tu bo chce sobie pogadać i dobrze się bawić. A poza tym większość ludzi piszących
> dla statusu albo zmienia swoje nastawienie do statusów gdzieś tak po delegacie albo przestają
> pisać bo zauważają że na tym forum awansuje się dla nich za duługo.

Wiesz znaczy nie chodzi mi o statusy bo jak np. ci pisze pod nickiem Brygadzista to sie cieszysz też nie przebywam na tym forum żeby sie ścigać kto pierwszy bedzie np. Delegatem itp.itd. Przebywam tutaj bo zawsze sie moge czegoś dowiedzieć porozmawiać z kimś itp.
KrzychoCJ----> Wiem wiem ja juz dawno nie pisałem w zabawach i już nie będe pisał :).

A tak swoja drogą to może i masz rację że to czy post jest długi czy krótki to nie ma znaczenia. :D. Ale kiedyś i tak trzeba awansować :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:00, xbit71 napisał:

Tylko popatrz, jak często wypowiadam się na forum...
Luty 2008 - 36 postów. ;/ Nie podejrzewaj i nie sugeruj, że spamuję.


Nie chodziło o to, że spamujesz tylko o gadkę, że na awansie Ci nie zależy. Bo każdemu z nas zależy jakby nie patrzeć. Poza tym poprzednia wypowiedź była taka jakby z przymróżneniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:06, Dekerinho6 napisał:

Ojjj przepraszam nacisło mi sie dwa razy jeszcze raz przepraszam

I to też jakoś przez przypadek nie mogłeś napisać w poprzednim poście naciskając edytuj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, ja na delegacją nigdzie nie wyjechałem... xD
Ale gratuluję awansu, życzę Ci szybkiego powrotu z delegacji i objęcia stanowiska przewodniczącego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:05, xbit71 napisał:

O ile pamiętam, ja na delegacją nigdzie nie wyjechałem... xD
Ale gratuluję awansu, życzę Ci szybkiego powrotu z delegacji i objęcia stanowiska przewodniczącego.
:D


No cóż. Wracać z delegacji nie zamierzam prędzej niż w Sierpniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:08, Falconer napisał:

> O ile pamiętam, ja na delegacją nigdzie nie wyjechałem... xD
> Ale gratuluję awansu, życzę Ci szybkiego powrotu z delegacji i objęcia stanowiska
przewodniczącego.
> :D

No cóż. Wracać z delegacji nie zamierzam prędzej niż w Sierpniu... :)



No wreszcie witamy w gronie delegatów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja już napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:18, Mezo505 napisał:

oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja już
napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?

Przed chwilą naspamiłeś w kilku tematach niepotrzebnymi postami, awansu nie dostaje się za liczbę postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:18, Mezo505 napisał:

oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja już
napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?


Chodzi też oto, że posty należy umieszczać między odpowiednimi odstępami czasu, dzięki temu można efektyweniej zdobywać rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:18, Mezo505 napisał:

oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja już
napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?

heh żeby awansować nie ma odpowiedniej liczby postów po prostu muszą sie te punkty narbierać do awansu bądź cierpliwy i pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:18, Mezo505 napisał:

oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja już
napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?

Najważniejsze to regularne pisanie postów i odpowiednia ich liczba. Co z tego że rano napiszesz ich 30, a wieczorem tylko 1, jak lepiej co 30 min. napisać 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:30, songohanssj2 napisał:

> oco chodzi z tymi awansami, mói znaiomy awansował po 35 postacz na Robotnika a ja
już
> napisałem 42 i jeszcze nie awansowałem?
Najważniejsze to regularne pisanie postów i odpowiednia ich liczba. Co z tego że rano
napiszesz ich 30, a wieczorem tylko 1, jak lepiej co 30 min. napisać 1

to nie ma takiego wielkiego znaczenia czy z rana 30 a później 1 czy na odwrut po prostu regularne pisanie czyli chodzi o to że jak dziennie piszesz dajmy na to po 5/6 to pisz tak co dziennie a nie dziś 40 jutro 2 na kolejny dzień 10 oczywiscie teraz podaje przykłady :)
Mezo505----> Nie martw sie ja na Robotnika czekałem 6 miesięcy ale nie pisałem przez długi czas i dlatego a awansowałem po 82 postach ale ty sie nie martw awansujesz może nawet i jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się