Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

ej a ja mam troche inne pytanie torch odbiegajace od tematu ale zwiazane z assassinem creed
czy nie wiecie moze czy jest jakis mr tel do skelu cenegi. bo zmowilem sobie assassina ale pozniej uswiadomilem sobie ze mam pilniejsze wydatki i nie moge zaplacic za niego. pisalemna adres sklep@cenega.pl ale nie odpisywali (a wyslalem im chyba ze trzy listy) . pisalem tez do dzialu handlowego - tez nic.
pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:06, tasiorman napisał:

czy nie wiecie moze czy jest jakis mr tel do skelu cenegi.


Panowie wybaczą za offtopa :)
Tutaj masz numery telefonów: http://www.cenega.pl/firma
Następnym razem jak szukasz kontaktu do jakiejś firmy - pierwsze kroki kieruj na ich stronę w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno
bo chodzily pogoski ze bedzie figurka w wersji limitowane ale jak zamawialem nie bylo nic napisane ze takowa wogole jest w zestawie
czy ubisoft zrezygnowal z figurki?? bo w wersji na xboxa byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:26, tasiorman napisał:

a jeszcze jedno
bo chodzily pogoski ze bedzie figurka w wersji limitowane ale jak zamawialem nie bylo
nic napisane ze takowa wogole jest w zestawie
czy ubisoft zrezygnowal z figurki?? bo w wersji na xboxa byla??


Skończyła sie już ta wersja limitowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli byla do kupienia taka wersjia (z figurka)??
bo ja zamowilem wlasnie limitowano i nie wiem czy bedzie w niej figurka czy nie (jesli sie nie rozmysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurki w naszej edycji nie ma. Można kupić za 6 dych w aliensgroup.pl. Nawet ładnie się prezentuje (jest też oficjalna, z zachodniej EK - za 180 zł. Wygląda jak z plasteliny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:42, tylor2 napisał:

A kiedy premiera? Nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Ktoś wie?

Za miesiąc, 28 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To. A forum to nie chat, więc staraj się pisać dłuższe i bardziej "wyrażające Ciebie" posty.
Tak więc słucham ja Ciebie, z czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:49, tylor2 napisał:

> > A kiedy premiera? Nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Ktoś wie?
> Za miesiąc, 28 marca.
CO!?

miała być wczoraj, ale dzięki temu że za miesiąc nie ptrzeba minimalnie 2gb ramu a jeden i nie zalecanych 3gb ramu tylko 2 :) warto czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc już wszystko wiem. Myślałem, że przez te wymagania przesunęli z marca na kwiecień, a tu miła niespodzianka. Ale i tak egzaminy zejdą na drugi plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co znajduje się na tej Experience Site? Bo u mnie ładuje się ładuje i nie może doładować. Pewnie to wina flasha...

EDIT:
"W grze występuje również oryginalny system walki. Opiera sie on na atakach i kontratakach, wymierzanych po ciosach przeciwnika. Siłę oraz szybkość ciosów można regulować. Tak samo jest z przeciwnikami - należy prowadzić tak długo walkę, aż któraś ze stron popełni błąd i przyjmie pchnięcie. Dzięki temu gra nabiera realizmu, w przeciwieństwie do innych gier w których to gracz czasami może przyjąć serię śmiertelnych ciosów i wychodzić z tego bez szwanku. W grze występuje system regeneracji życia bohatera."

Wycinek z Wikipedii. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to ma oznaczać turową walkę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:26, Master J napisał:

Wie ktoś może co znajduje się na tej Experience Site? Bo u mnie ładuje się ładuje i
nie może doładować. Pewnie to wina flasha...


To taka "mini gierka". Wyświetlany jest filmik, z Altairem biegnącym po mieście, w odpowiednich momentach musisz nacisnąć odpowiedni przycisk. Wtedy odblokowuje się dodatkowa sekwencja wideo, bądź na koniec gry dostajesz dodatkową tapetę :P. Grałem w to z kilka miesięcy temu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Prince of Persia (SoT-TT)? Taka jest walka w AC :)
Z tym czekaniem na błąd wroga czasami jest faktycznie trudno. Rycerze, Templariusze i ostatnie cele blokują praktycznie każdy cios, trzeba z takim ładnie sparować atak, obrócić się i wbić mu miecz w plecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwile na polskich portalach pojawi sie wiadomosc. Assasin''s Creed na PC ukazalo sie w sieci i jest do pobrania. trabia juz o tym zagraniczne portale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pobrania czyli jakie? Pirackie, za opłatą czy demo?

Qbli----> Hmmm, grałem w SoT (demo) ale żadnego wyczekiwania na błąd przeciwnika sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować