poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 20:06, seraphe napisał:

Zrób coś oryginalnego i zabij 200 ludzi. Z humorem, z uśmiechem na ustach. Zobaczymy
kto Ciebie będzie wtedy szanował.

Ni to jakies wybitne, ni to jakies wyszukane, zeby mnie zagiac... Zle to odebrales, jeszcze gorzej przekazales swoje zdanie. Ale coz, bywa.

Dnia 19.07.2008 o 20:06, seraphe napisał:

Widek, pewnie, że nie zdobi. Ale status to rzeczywisty obraz jakości Twoich wypowiedzi.
Mi to wystarczy 9szczególnie, że moderatorzy tutaj są naprawdę bardzo wyrozumiali).

Taa, on chociaz jakis tam poziom wypowiedzi zachowuje w przeciwnienstwie do lwiej czesci spoleczenstwa tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 20:06, seraphe napisał:

Zrób coś oryginalnego i zabij 200 ludzi. Z humorem, z uśmiechem na ustach.


O ile mi wiadomo to mam już 201 na koncie! Została mi jeszcze tylko teściowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 20:06, seraphe napisał:

Widek, pewnie, że nie zdobi. Ale status to rzeczywisty obraz jakości Twoich wypowiedzi.
Mi to wystarczy 9szczególnie, że moderatorzy tutaj są naprawdę bardzo wyrozumiali).


Akurat status mówi tyle co nic, degrady dostaje się naprawdę za śmieszne rzeczy, np za to że modowi nie podobają się twoje poglądy, czy za to że nie zrozumiał twojego posta. :D

A co do Widka to aż się dziwiłem gdy jego posta gdzieś zauważyłem, ze 3 razy sprawdzałem datę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym dostać rangi w dół , więc pytanko , co robić żeby rangę podwyższyć , wystarczą psoty , wpisy na blogu czy co innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą posty pisane dość regularnie i tyle. Poza tym przydałoby się przestrzegać regulaminu i netykiety. I to z grubsza tyle. Poza tym większość masz wyjaśnioną w przypiętym poście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:19, heaton 1992 bdg napisał:

nie chciałbym dostać rangi w dół , więc pytanko , co robić żeby rangę podwyższyć , wystarczą
psoty , wpisy na blogu czy co innego ??

Wystarczą posty. Ale nie tak, że 10 w ciągu godziny, wyłączasz forum i tyle. Te same 10 postów praktyczniej Ci będzie napisać w ciągu całego dnia (ponoć wystarczy 1 na godzinę, ale nie jest to dokładnie znane :P).
Taka rada...
Czytaj przypięte posty w tematach w których się udzielasz (jeśli nie wiesz - to te na samej górze). Dają one cenne wskazówki o specyfice danego tematu (np. Nocne marki - tam wypowiadasz się w godzinach 0:00 - 6:00). No i ten temat...
Powodzenia ;) Aha, to czy prowadzisz gs-a nie ma wpływu na awans (rangę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:33, Widek napisał:

> > (...)
>
> To jest powód do dumy? Chyba do wstydu.

Nie szata zdobi człowieka, zapamiętaj drogi seraphe :)

A co to ma wspolnego...


EDIT: Co do dyskusji o awansie i koniecznosci czytania regulaminu to ja tam nigdy nie czytalem
regulaminu i jakos jeszcze degrada zadnego nie dostalem ;p wystarczy miec mozg i podstawy netykiety
zeby wiedziec co mozna a czego nie. Tak to widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:39, krak2610 napisał:

EDIT: Co do dyskusji o awansie i koniecznosci czytania regulaminu to ja tam nigdy nie
czytalem
regulaminu i jakos jeszcze degrada zadnego nie dostalem ;p wystarczy miec mozg i podstawy
netykiety
zeby wiedziec co mozna a czego nie. Tak to widze :D

A ja przeczytałem raz czy dwa razy, i co? I szaleje normalnie, na razie bez degradów żyję, i mam nadzieję, że tak zostanie. ;] IMO degrady to świetny system, lepszy niż ostrzeżenia, które królują na większości forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:39, krak2610 napisał:

> > > (...)
> >
> > To jest powód do dumy? Chyba do wstydu.
>
> Nie szata zdobi człowieka, zapamiętaj drogi seraphe :)
A co to ma wspolnego...


EDIT: Co do dyskusji o awansie i koniecznosci czytania regulaminu to ja tam nigdy nie
czytalem
regulaminu i jakos jeszcze degrada zadnego nie dostalem ;p wystarczy miec mozg i podstawy
netykiety
zeby wiedziec co mozna a czego nie. Tak to widze :D

Krak cały czas zwracasz uwagę choć nie masz zawsze racji , możesz kiedyś w końcu przyznać rację ? Dzięki Kłejk i Mała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:55, heaton 1992 bdg napisał:

> > > > (...)
> > >
> > > To jest powód do dumy? Chyba do wstydu.
> >
> > Nie szata zdobi człowieka, zapamiętaj drogi seraphe :)
> A co to ma wspolnego...
>
>
> EDIT: Co do dyskusji o awansie i koniecznosci czytania regulaminu to ja tam nigdy
nie
> czytalem
> regulaminu i jakos jeszcze degrada zadnego nie dostalem ;p wystarczy miec mozg i
podstawy
> netykiety
> zeby wiedziec co mozna a czego nie. Tak to widze :D
Krak cały czas zwracasz uwagę choć nie masz zawsze racji , możesz kiedyś w końcu przyznać
rację ? Dzięki Kłejk i Mała :)))

Czy ja pisalem cos do Ciebie?
Masz jakis problem w stosunku do mojej osoby?
Kolego prosze Cie nie wdawaj sie ze mna w dyskusje, dobrze?
Poprostu nie mamy o czym dyskutowac.
A i czepiac sie bede kogo bede chcial, nie Ty tu jestes od mowienia co mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:19, heaton 1992 bdg napisał:

nie chciałbym dostać rangi w dół , więc pytanko , co robić żeby rangę podwyższyć , wystarczą
psoty , wpisy na blogu czy co innego ??

Czytaj posty przypięte na samej górze tak jak radzi Kłejk. I staraj się czytać ze zrozumieniem bo w Nocnych markach spamujesz już drugi dzień po kolei a spamując awansu się nie dorobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:46, Chaotizz napisał:

IMO degrady to świetny system, lepszy niż ostrzeżenia, które królują na większości forum.


Przecież to to samo, tylko w innym opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 16:27, KŁEJK napisał:

Albo uznali że forum schodzi na psy i nie ma sensu tu dłużej siedzieć vel YahooPL ...
:/. Szkoda go bo był jednym z tych co wiedzieli co pisali a nie pisali co wiedzieli.
A to że na jednego "starego" przychodzi 10 newbie ? Cóż ... tak bywa, takie życie. Miejmy
tylko nadzieję że szybko się tu zaklimatyzują i przystosują ... ;).

Tak. Albo się zaaklimatyzują sami albo im pomożemy ;p Chociaż nowi zawsze zaczynają od spamu. Potem już przechodzą do tematów poważniejszych a już na delegaturze piszą całkiem sensowne posty. Jednak do delegata trzeba wytrwać i to wcale nie jest krótki okres. I właśnie wtedy najwięcej się wykrusza. Dostają degrady i już się zniechęcają albo bany i po nich ;]

Dominik000

To zależy. Jedni pchają gdzie popadnie a inni już w miarę rozgarnięci piszą z sensem od początku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj i tu się mylisz. Ostrzeżenia przecież nie mają wpływu na status, o ile takowy się znalazł na forum, a degrady to już jest taka kara po ostrzeżeniu przed banem. Czyli dodatkowe, mocniejsze ostrzeżenie, żeby ludzi od razu nie banować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 09:20, Baluk25 napisał:

Oj i tu się mylisz. Ostrzeżenia przecież nie mają wpływu na status, o ile takowy się
znalazł na forum, a degrady to już jest taka kara po ostrzeżeniu przed banem. Czyli dodatkowe,
mocniejsze ostrzeżenie, żeby ludzi od razu nie banować ;)

Tak ale najpierw jeden degrad, potem drugi i w końcu ban ;] bo przecież nie można w nieskończoność degradować co? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2008 o 11:36, mlynar911 napisał:

Tak ale najpierw jeden degrad, potem drugi i w końcu ban ;] bo przecież nie można w nieskończoność
degradować co? ;p


Hehe na temat degradów możesz porozmawiać z NuGGetem :D On się na tym zna bo jego historia statusu jest całkiem spora.. Jest weteranem i zapisze się w historii gram.pl na wieki ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 09:20, Baluk25 napisał:

Oj i tu się mylisz. Ostrzeżenia przecież nie mają wpływu na status, o ile takowy się znalazł na forum, a degrady to już jest taka kara po ostrzeżeniu przed banem. Czyli dodatkowe, mocniejsze ostrzeżenie, żeby ludzi od razu nie banować ;)


Dlatego napisałem, że w innym opakowaniu... w gruncie rzeczy to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się