poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2008 o 10:57, Aragloin napisał:

Bo mimo wszytko jestem codziennie na gramie( w robocze..) i dużo piszę. A że nie którzy
nie rozmumieją, że niektózy neta nie mają, no to co ja poradzę?


Buhaha myślisz, że jak napiszesz iż nie masz neta na codzien to system się nad Tobą zlituje i dostaniesz Brygadzistę? A tak właściwie to dlaczego tak zależy Ci na awansie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:51, Avalon67 napisał:

Dla własnej przyjemności ;)


Łał, że też masz ochotę. :-) Ja mam tendencję raczej spadkową - lenistwo. Kiedyś średnia oscylowała w okolicach 400 znaków na post (nie, nie twierdzę, że to dużo), za dwa, trzy miesiące spadnie do połowy. :-) Jak już pisałem, nie ma to znaczenia, liczy się wartość merytoryczna posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:15, DJ Szlafrok napisał:

Łał, że też masz ochotę. :-) Ja mam tendencję raczej spadkową - lenistwo. Kiedyś średnia
oscylowała w okolicach 400 znaków na post (nie, nie twierdzę, że to dużo), za dwa, trzy
miesiące spadnie do połowy. :-) Jak już pisałem, nie ma to znaczenia, liczy się wartość
merytoryczna posta.


Ja miałęm średnią około 300 już dawno, ale też spadła, bo miałem taki okres, że pisałem ''trochę'' w Historyjce...

Prince07
Da się to zauważyć, inaczej traktuje się delegata niż obywatela, oczywiście nie wszyscy są tacy. Z drugiej strony jak sobie tak pomyślimy to każdy kiedyś był zwykłym szarym obywatelem nim dobił do sekretarza np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:21, Avalon67 napisał:

Prince07
Da się to zauważyć, inaczej traktuje się delegata niż obywatela, oczywiście nie wszyscy
są tacy. Z drugiej strony jak sobie tak pomyślimy to każdy kiedyś był zwykłym szarym
obywatelem nim dobił do sekretarza np...


Czy ja wiem... dla mnie bardziej liczy się jakość pisanych postów a nie status osoby piszącej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:21, Avalon67 napisał:

Da się to zauważyć, inaczej traktuje się delegata niż obywatela, oczywiście nie wszyscy są tacy. Z drugiej strony jak sobie tak pomyślimy to każdy kiedyś był zwykłym szarym obywatelem nim dobił do sekretarza np...


Brawa za odwagę - 99% wypowiadających się w tym temacie pisze wyłącznie dla samej mistycznej przyjemności pisania, a status zupełnie ich nie obchodzi i bez problemu obyliby się przez niego. Właśnie z tego powodu... co chwila narzekają na swoją rangę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:11, Prince07 napisał:

> Bo mimo wszytko jestem codziennie na gramie( w robocze..) i dużo piszę. A że nie
którzy
> nie rozmumieją, że niektózy neta nie mają, no to co ja poradzę?

Buhaha myślisz, że jak napiszesz iż nie masz neta na codzien to system się nad Tobą zlituje
i dostaniesz Brygadzistę? A tak właściwie to dlaczego tak zależy Ci na awansie?

Nie chcę, ażeby się nademną litowano, a docenieono mój wkład.
A na awansie mi po prostu zależy. Wiesz pierwszego "przodka" mam od stycznia. Ale niech się dzieje wola Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:25, Prince07 napisał:

Czy ja wiem... dla mnie bardziej liczy się jakość pisanych postów a nie status osoby
piszącej ;)


Mówię, nie wszyscy są tacy.

Aragloin
Doceniono twój wkład? Samo pisanie nie wystarczy by uznać to za dostateczny wkład. Przysłuż się jakoś gram.pl. Wyróżniaj się mądrym pisaniem, pomagaj ludziom itp. itd. Wtedy będzie to wkład. Mój wkład jest nieduży wobec tego co powiedziałem. Czasem tam komuś pomogę, ale ogólnie to niewiele jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:26, Aragloin napisał:

Nie chcę, ażeby się nademną litowano, a docenieono mój wkład.

Tak samo może powiedzieć choćby stały bywalec "historyjki" czy "masz czy nie masz", no przecież on też się stara, co nie?

Dnia 18.07.2008 o 11:26, Aragloin napisał:

A na awansie mi po prostu zależy. Wiesz pierwszego "przodka" mam od stycznia. Ale niech
się dzieje wola Nieba.

Dobrze powiedziane "pierwszego przodka", jakbyś pisał z sensem i nie łamiąc regulaminu to pewnie teraz miałbyś Delegata ;-) Widać nie wszystkim podoba się Twój "wkład''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może słyszeliście taki wyraz "nawrócenie".
Od dawana w "masz czy nie masz" nie byłem. Jedynie to co w quzach i grze forumowej.
A rady- dużo w wątku Fable, czasem w BGII pisałem, no więc nie p...że nie pomagam ludziom.
Ale jak już powiedziałem. Niech się dzieje Wola Nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu ma do rzeczy to że pomagasz ludziom? Ważne żebyś pisał posta co godzinę to będziesz miał swojego upragnionego brygadzistę. Nie ważne czy jesteś Jezusem który uzdrawia ludzi (postami ;P) czy wynędzniałym chochlikeim (fantasy rządzi ;P) który pisuje w zabawach forumowych. A co do tego że inaczej traktuje się obywateli czy innych ludzi z niskim tytułem. Pokażcie, dajcie linka do postu w którym ktoś napisał "Jesteś obywatelem nie wierzę ci i tak nie zrobię" czy coś w tym stylu. Bo jak na razie ja nie znalazłem przykładu takiego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie kwestia niskiej, ale wysokiej rangi. Wysoka przychodzi z czasem, w ciągu którego zdążysz już na forum trochę pobyć, zapoznać się z ludźmi, nawiązać jakieś wirtualne kontakty. To logiczne, że do osoby znajomej pisze się szczerze, z sympatią i bez ogródek, a do kogoś nowego zachowuje się pewien dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:15, heaton 1992 bdg napisał:

Heh , może niedługo awansuje na drugi stopień , fajnie by było :))))

Na moje oko jeszcze z max tydzień musisz poczekaća minimum około 3-4 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:15, heaton 1992 bdg napisał:

Heh , może niedługo awansuje na drugi stopień , fajnie by było :))))


Pewnie szybko to nadejdzie ;p Pierwsze 2 stopnie to około tydzień pisania.

Rozrobiony
Wiesz, że przez odpowiednio prowadzony spam też można awansować? Czytaj między wierszami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:20, Rozrobiony napisał:

Jęśli będziesz spamował jak do tej pory to ja Ci wróżę inne "awanse".

Jaki niby Spam ? próbuję się systematycznie poprawiać i pisać coraz to lepsze posty , myślę że mi się uda dopiąć swego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:24, heaton 1992 bdg napisał:

Jaki niby Spam ?

Patrz topic Nocne marki. To jest właśnie spam. Radziłbym przeczytać przypiętego posta - to ten moderatora na samej górze.

>...myślę że mi się uda dopiąć swego ...
No na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie spamujecie obaj, spoglądając na kilka postów w górę dostrzegam unoszącą się aure spamu, która niszczy mnie od środka....

K. ten post jest również poniekąd spamem, także, aby nie spamować ;P pytanie:

Jest możliwe osiągnąć wroga ludu ? Nie dadzą bana wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się