poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 00:56, Tyler_D napisał:

Chodziło o punktowanie tychże a to jest takie same w każdym temacie. ;-) A przecież to
oczywiste że, my tu nic nie robimy tylko spamujemy na tym forum, c''nie? ;-P


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, napisałem już ponad 2500 komentarzy i jeszcze nie jestem przewodniczącym ;p ech... kurcze no chciałbym już być, niektórzy przy 1xxx są już przewodniczącymi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:13, crash807 napisał:

Kurcze no, napisałem już ponad 2500 komentarzy i jeszcze nie jestem przewodniczącym ;p
ech... kurcze no chciałbym już być, niektórzy przy 1xxx są już przewodniczącymi ;(

Smutne...moze czas wyjsć na dwór? Forum to nie tylko status. A nawet jeśli to trzeba umieć pisac a nie spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A nawet jeśli to trzeba umieć pisac a nie spamowac.

A czy ja spamuję? Teraż już się praktycznie wg nie wypowiadam w tematach Quizy i Zabawy" daniej w ciągu miesiąca to nabiłem na ich połowę wszystkich moich postów a teraz to robię już tylko jak mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:21, crash807 napisał:

A czy ja spamuję? Teraż już się praktycznie wg nie wypowiadam w tematach Quizy i Zabawy"
daniej w ciągu miesiąca to nabiłem na ich połowę wszystkich moich postów a teraz to robię
już tylko jak mi się chce. No i co z tego ,że się wypowiadasz czy nie. To nie ma znaczenia i tak ten post w quizie jest liczony jako zwykły.

Większość się czepia tych quizów i mówi ,że to zuoooo ... Nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:36, mlynar911 napisał:

Większość się czepia tych quizów i mówi ,że to zuoooo ... Nie rozumiem takich ludzi.


Bo to zwykły, nic nie wnoszący do tego forum spam, tyle że ubrany w byle jakie szaty by nie razić normalnych fujarą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:41, Taikun napisał:

Bo to zwykły, nic nie wnoszący do tego forum spam, tyle że ubrany w byle jakie szaty
by nie razić normalnych fujarą ...

Już tutaj tyle razy był poruszany ten temat i ja sam tyle razy się o tym wypowiadałem ,że już mam tego dość.
Jedna rada: Jak się nie podoba nie zaglądaj, aludzi którzy to lubią zostaw w spokoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:50, mlynar911 napisał:

> Bo to zwykły, nic nie wnoszący do tego forum spam, tyle że ubrany w byle jakie szaty

> by nie razić normalnych fujarą ...
Już tutaj tyle razy był poruszany ten temat i ja sam tyle razy się o tym wypowiadałem
,że już mam tego dość.
Jedna rada: Jak się nie podoba nie zaglądaj, aludzi którzy to lubią zostaw w spokoju
...


Oj oj oj bo się zmeczysz sie pisaniem na forum ... czasami warto wyjść na dwór do ludzi, zamiast zarzucać nękanie spamerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:13, crash807 napisał:

Kurcze no, napisałem już ponad 2500 komentarzy i jeszcze nie jestem przewodniczącym ;p

Straszne.

Dnia 20.08.2009 o 22:13, crash807 napisał:

ech... kurcze no chciałbym już być,

A co ci to da? :d
>niektórzy przy 1xxx są już przewodniczącymi ;(
A ja mam ponad 7k postów i jestem drugi raz Sekretarzem ... pytanie tylko co z tego? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:52, Taikun napisał:

Oj oj oj bo się zmeczysz sie pisaniem na forum ... czasami warto wyjść na dwór do ludzi,
zamiast zarzucać nękanie spamerów :D 3


I mówi to ktoś który siedzi w temacie z obrazkami kobiet bo czyżby sam nie wychodził na powierzchnie? I korzysta z 3 quizów ... Pozdro i Powodzenia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 08:52, mlynar911 napisał:

I mówi to ktoś który siedzi w temacie z obrazkami kobiet bo czyżby sam nie wychodził
na powierzchnie? I korzysta z 3 quizów ... Pozdro i Powodzenia ;>


Wybacz siedziałbym w temacie o facetach ale takiego nie ma / jest mało popularny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:26, Taikun napisał:

Wybacz siedziałbym w temacie o facetach ale takiego nie ma / jest mało popularny ;(


No to masz problem. W sumie ludzie na forum są tolerancyjni. Nawet ja nie mam nic do tych co kochają inaczej... No chyba ,że robią coś nieprzyzwoitego pod moim oknem to wtedy może być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:54, mlynar911 napisał:

tych co kochają inaczej... No chyba ,że robią coś nieprzyzwoitego pod moim oknem to wtedy


Wybacz że spytam ale tak stwierdzasz, a miałeś już taki przypadek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:17, Infes napisał:

Wybacz że spytam ale tak stwierdzasz, a miałeś już taki przypadek? :P


Pod moim oknem nie. Ale kiedyś, kiedyś jak byłem u kuzynki w Płocku to tam właśnie takie coś miało miejsce. Byłem mały i najwyraźniej uraz zostanie mi do końca życia ;( ;/ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:13, crash807 napisał:

niektórzy przy 1xxx są już przewodniczącymi ;(

Powiem tylko tyle: Granica na przewo - 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 11:00, Infes napisał:

No ale chyba starali się być dyskretni

Bynajmniej ;>

Dnia 22.08.2009 o 11:00, Infes napisał:

i to było w ogródku jakoś, ukryci

Hmm jeżeli chodnik pomiędzy blokami nazywasz ogródkiem to raczej słabo ;]

Dnia 22.08.2009 o 11:00, Infes napisał:

i tylko Wy mogliście
ich dojrzeć ^^

My i można szacować ile w tym czasie osób było na balkonach + przechodnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę :) Po przeszło roku awansowałem do grona Chruszczowa, Breżniewa itp.
W końcu dorobilem się sekretarza, a moim pierwszy pierwszym postem był post o nowych zdjęciach z GTA na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się