poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ło ,nawet nie wiem od jak długiego czasu byłem delegatem ,ale właśnie spojrzałem na range i co widzę? AWANS : )
W końcu ponad rok się udzielam na forum (557 dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo ;)
Ja na forum jestem od 4 lat i nie narzekam ;) Ranga się dla mnie nie liczy, najważniejsze to być częścią tego forum. A tak wolno awansuję bo nie mam co do pisania lub czasem piszę połowę posta, po to aby go nie napisać... ale fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:44, jcl99 napisał:

Nie dużo ;)
Ja na forum jestem od 4 lat i nie narzekam ;) Ranga się dla mnie nie liczy, najważniejsze
to być częścią tego forum. A tak wolno awansuję bo nie mam co do pisania lub czasem piszę
połowę posta, po to aby go nie napisać... ale fajnie jest :)

To nieźle : ). Też jakoś szczególnie JUŻ nie zwracam uwagi na range i nie spamuje jak to robiłem na początku ...(chociaż lepiej wygląda przewodniczący niż np. przodownik)
Edit: Oh,tak Zauri jeszcze trochę potrwa zanim ci dorównam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w nim jest takiego fajnego? Nie licząc kanału na ircu to ja widzę same wady: Przedostatni status, daleko do WT, długo się czeka na następny status. Ale fakt faktem, że wygląda nieźle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE chciałem nikogo urazić ;d. No a ty nie uważasz ,że przewodniczący wygląda nieco lepiej niż przodownik ?Nie uważam ,że jak mam pod nickiem ''''przewodniczący'''' to jestem lepszy ,lub bardziej doświadczony : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 20:40, Cierpik182 napisał:

Wiem, dlatego spa.... tzn. piszę :D

Nie chcę Cie martwić, ale zanim dojdziesz do przewodniczącego, dużo upłynie wody w rzece ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle czekam na tego przewodniczącego... jeszcze przed 2 miesiącami to spamowałem jak się tylko dało, później przestałem, niedawno znowu zacząłem ale już mi się nie chce pisać w tematach typu "jesteś czy nie jesteś"... chociaż czasami tam się wypowiem, jak mi się chce to nawet częściej niż czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:27, crash807 napisał:

Ja ciągle czekam na tego przewodniczącego... jeszcze przed 2 miesiącami to spamowałem
jak się tylko dało, później przestałem, niedawno znowu zacząłem ale już mi się nie chce
pisać w tematach typu "jesteś czy nie jesteś"... chociaż czasami tam się wypowiem, jak
mi się chce to nawet częściej niż czasami...

Dużo też zależy od czasu jaki spędzasz na forum ,a nie tylko od napisanych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:37, oskiiq napisał:

Dużo też zależy od czasu jaki spędzasz na forum ,a nie tylko od napisanych postów.

Cytujac z przypietego posta "Wedle mojej wiedzy na status wpływa liczba pisanych postów i regularność ich pisania w ciągu dnia..." (resztę możesz doczytać w przypiętym poście). Opierajac się na przypiętym poście dosięgniemy prawdy,, więc jednak czas spędzony na forum nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam na Przewodniczącym czas dość szybko mijał ... a i wtedy chyba jeszcze więcej pisałem niż ostatnimi czasy i dość szybko się dochrapałem Sekretarza ... teraz to dopiero mi się dłuży, heh. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:23, Tyler_D napisał:

dość szybko się dochrapałem Sekretarza ...

Jeżeli mnie pamieć nie myli to dostałeś dodatkowe punkty...tak jak ja i inni którzy wypowiedzieli się Tego-Dnia-Kiedy-Trzeba-Było-Się-Wypowiedzieć :p A to przyspieszło Twój awans, mój również, bo awansowałem może pare postów po otrzymaniu.

@Merv
Jeżeli to czytasz to wiedz że już Cię nie lubię za post w innym temcie. Dziękuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:23, Tyler_D napisał:

Mnie tam na Przewodniczącym czas dość szybko mijał ... a i wtedy chyba jeszcze więcej
pisałem niż ostatnimi czasy i dość szybko się dochrapałem Sekretarza ... teraz to dopiero
mi się dłuży, heh. ;-)


No tak, toż to już ostatnia droga ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:37, Wipu napisał:

Jeżeli mnie pamieć nie myli to dostałeś dodatkowe punkty...


Ja też, ja też. Mój przewodniczący był krótki i bezbolesny.
Mowa o statusie oczywiście.

Dnia 10.08.2009 o 16:37, Wipu napisał:

@Merv
Jeżeli to czytasz to wiedz że już Cię nie lubię za post w innym temcie. Dziękuje :(


W takim razie tego nie czytam. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej długo trzymam swoje statusy, gdyż nie lubię bezsensownego spamu i 3-literkowych postów :P. No i trudno, na szczęście nie zależy mi na nich jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się