poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2010 o 11:18, LESZ3u napisał:

Ehhh. Gdzie te czasy, kiedy trolle przynajmniej potrafiły troszkę poprawić humor. Dzisiaj
jest to żałosne...


No nie powiem... coś mi się zdaje że do końca wakacji mamy zagwarantowane "Wakacje z trollem"... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:18, LESZ3u napisał:

Ehhh. Gdzie te czasy, kiedy trolle przynajmniej potrafiły troszkę poprawić humor. Dzisiaj
jest to żałosne...

Bo trolling to sztuka, którą niewielu opanowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:18, LESZ3u napisał:

Ehhh. Gdzie te czasy, kiedy trolle przynajmniej potrafiły troszkę poprawić humor. Dzisiaj
jest to żałosne...


Tutaj można byłoby wykazać się statystką. Zauważyłem, że wiele rzeczy niegdyś dobrych, dzisiaj stacza się na dno, np muzyka-> Kiedyś fajne zespoły rockowe, dzisiaj Bieber; film-> kiedyś kilmatyczne filmy gdzie liczyła się gra aktorska, dzisiaj Avatary i inne filmy gdzie efekty specjalne to 3/4 filmu.

Tak jest też z Trollingiem. Dzieci Neo zamiast mądrzeć, głupieją :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 13:25, Ostrowiak napisał:

Przypięty post ftw.

Ehh, racja. To żaden problem, więc nie czytałem FAQ. Sorry za niepotrzebny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 21:28, kuba9876543210 napisał:

No, Konsule maja to szczescie w przeciwienstwie do Moderatorow, ze po utracie stanowiska,
dostaja od razu WT, a nie ten status, ktory by mieli bedac normalnym forumowiczem.


szczęście czy nie, w sumie status nie jest tak ważny, no ale jak ktoś dostałby coś za darmo na co inni musieliby pracować to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś o co chodzi z "Free Kevin"? To ja mam przeterminowane informacje (bo akcja była popularna kilka lat temu), czy to użytkownicy cofnęli się w czasie/bezsensownie kopiują tekst (o czym świadczą emotki), nie zdając sobie sprawy z jego pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 17:28, SongoX napisał:

> Chyba muszę ci coś wyjaśnić po pierwsze nie chodzi mi o pisanie postówczy spamowanie

> na forum tylko o to że np. wiara bierze udział w konkursie gs''a i moderator co
jakiś
> czas sprawdza temat i jak się znajdzie gramsajt który jego zdaniem jest naprawdę
dobry
> to wstawia temu userowi +1(wszystko według uznania modków by było więc żaden spam
by
> nie miał znaczenia) .Trzeba również zauważyć że samo bycie moderatorem to jest praca

> na dobro gramu i też powinna byc nagrodzona po kadencji:)

Czegoś tak głupiego już dawno nie słyszałem. A potem ktoś będzie się pluł, że jego layout
jest lepszy, ale że modek ma inny gust, to +1 do statusu będzie wstawiać według swojego
uznania. To jest forum, a nie miejsce rywalizacji o stopnie czy statusy.


nie uciąłem bo całość musi być w kontekście, z tego ci mi wiadomo to kiedyś jedna osoba dostała +1 do statusu od modka wiec chyba mają takie możliwości, ale do tej pory to się nie zdarzyło, a przyznała to TYHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym szczególnym sobie na to zasłużył? Jestem ciekaw jaka była reakcja innych :P no chyba, że w tamtym czasie społeczność była bardziej "tolerancyjna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:56, SongoX napisał:

A czym szczególnym sobie na to zasłużył? Jestem ciekaw jaka była reakcja innych :P no
chyba, że w tamtym czasie społeczność była bardziej "tolerancyjna ;]

z tego co pamiętam to było za szczególne zasługi na forum, a tamtego posta to już raczej nie znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się