poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 19:59, glizda101 napisał:

(...) 2. Wiecie, co zauważyłem? W pierwszej setce forumowiczów, którzy mają największą liczbę znaków
na post nie ma żadnego Przewodniczącego. :D Są Delegaci, są Brygadziści, są Przodownicy, (...)


Spokojnie, spokojnie;) Ja od kilkunastu dni staram się dobić do tego zestawienia top100. Bez zwracania uwagi na długość postu miałem średnią znaków na post oscylującą w granicach 288-290. Teraz dobijam do 303. Wystarczyło zacząć odpowiadać np. kilu użytkownikom w jednym post''cie. Zgrabniej to wygląda i średnia idzie w górę. Eh gdyby nie te krótkie wypowiedzi na forum na początku mojej tutaj bytności (spowodowane sprzeczkami z graczomaniakiem) byłbym pewnie już w top50:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:55, Keroth napisał:

Kazik, a potem zajrzyj do tego kolegi :P. Widzę, że się na dobre W3 tu zadomowiłeś :). Zostajesz
na stałe :>?


A boisz się że Twoje metody nagle staną się ganione przez resztę forumowiczów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:58, lurynowicz napisał:

A boisz się że Twoje metody nagle staną się ganione przez resztę forumowiczów? :D


Następny. Uspokójcie się, bo Kazik się zmęczy. A w ogóle to na Ciebie zaraz Tyhe w loży naśle, ostatnio nie ma kogo torturować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 21:00, Keroth napisał:

A w ogóle to na Ciebie zaraz Tyhe w loży naśle,
ostatnio nie ma kogo torturować :P

NIEEEeeeeEEEeeee!!! Zdrajca! :) Przewodniczący lożowych konfidentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 21:00, Keroth napisał:

Tyhe w loży naśle,

Tyhe sama sobie lubi wybierać ofiary a że nigdy nie wiesz, kiedy słucha - pilnuj pleców :P

Ostatnio sporo tu spamu [efektowne ziewnięcie z "przypadkową" demonstracją kłów]. Jakby za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:58, shinian napisał:

Spokojnie, spokojnie;) Ja od kilkunastu dni staram się dobić do tego zestawienia top100.


Zauważyłem. :D Jak sobie przeglądałem osobno statsy wszystkich Przewodniczących, żeby sprawdzić, czy nikogo nie przeoczyłem i czy na pewno nikt z Was nie ma większej średniej ilości znaków na post niż te 330.38 to spostrzegłem, że Ty jako jedyny masz powyżej trzystu. No ale do czołówki jeszcze trochę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:55, Keroth napisał:

Kazik, a potem zajrzyj do tego kolegi :P. Widzę, że się na dobre W3 tu zadomowiłeś :). Zostajesz
na stałe :>?


Taa... Teraz znowu używam na stałe Windowsa więc przestaliście być dla mnie bandą dzikusów z jakimiś problemami (wirusy? phi...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:21, WorldWar3PL napisał:

Tak nieco offtopicowo, prześcigasz mnie w statach !! GRR :P



Heh , tylko nie bij, wracam po przerwie tygodniowej w kórej to Ty pewnie daleko w przedzie ode mnie byłeś ;p

BlackBomb - nie wiem o co Ci chodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytac kiedy bede miał inny status...bo ten obecny jest mało iwrygodny dla innych...ale ja serio zły nie jestem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:12, cruzer napisał:

Chciałem zapytac kiedy bede miał inny status...bo ten obecny jest mało iwrygodny dla innych...ale
ja serio zły nie jestem.....:)


No - z wywrotowca, wychodzisz tak jak z każdego innego statusu. Musisz pisać skłądne posty i w końcu uzbierasz punkciki na bumelanta, a potem na obywatela itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:12, cruzer napisał:

Chciałem zapytac kiedy bede miał inny status...


Jak zasłużysz to dostaniesz. Na razie zrobiłeś coś wbrew regulaminowi, prawdopodobnie po wcześniejszym upomnieniu przez moderatora. Zostałeś ukarany i teraz masz pokutę. Będziesz pisać z sensem, nie łamać regulaminu to ani się nie obejrzysz jak awans sam przyjdzie :)

Dnia 02.05.2006 o 22:12, cruzer napisał:

ale ja serio zły nie jestem.....:)


Nikt tego nie poddał wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 19:59, glizda101 napisał:

2. Wiecie, co zauważyłem? W pierwszej setce forumowiczów, którzy mają największą liczbę znaków
na post nie ma żadnego Przewodniczącego. :D


Że tak powiem: Nie liczy się ilosc tylko jakosc! Mozna pisac krotko ale z sensem, mozna tez pisac krotko i bezsensu , mozna tez w ogole nic nie pisac:) To taki aforyzm na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:44, Widek napisał:

> 2. Wiecie, co zauważyłem? W pierwszej setce forumowiczów, którzy mają największą liczbę
znaków
> na post nie ma żadnego Przewodniczącego. :D

Że tak powiem: Nie liczy się ilosc tylko jakosc! Mozna pisac krotko ale z sensem, mozna tez
pisac krotko i bezsensu , mozna tez w ogole nic nie pisac:) To taki aforyzm na dzis:)



A mi siewydaje , że na forum jednak im mnie znaków tym wiecej spamerskich watków odwiedzonych , ale to tylko taka mała dygresja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę ostatnio wrażenie, że aktywnośc użytkowników na tym forum nieco zmalała. Chociaż może to ja mam przypiete nieodpowiednie wątki ;D Najwięcej postów pisze sie w tym topicu czyli największej spamerni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To prawda, ale ja zauważyłem co innego- tutaj zawsze była spamernia, a teraz w dodatku doszły do omawiania staty- ale ostatnio coraz cześciej jedni drugich oskarżają o spam w oparciu o staty- małą liczbę znaków, albo dużą liczbe postów itd, jeśli to na poważnie, to cos sie złego dzieje, a jeśli to jajca, no to... spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:57, Budo napisał:


To prawda, ale ja zauważyłem co innego- tutaj zawsze była spamernia, a teraz w dodatku doszły
do omawiania staty- ale ostatnio coraz cześciej jedni drugich oskarżają o spam w oparciu o
staty- małą liczbę znaków, albo dużą liczbe postów itd, jeśli to na poważnie, to cos sie złego
dzieje, a jeśli to jajca, no to... spam...

W końcu gdzieś spamowac trzeba ;P Natomiast co do kłótni na temat statsów to powiedziałem kiedys że ta strona Vilmara to żły pomysł, bo zacznie się wyścig na ilosc, średnią czegokolwiek. Jeśli ktos to pisze ot tak dla żartów to wporządku, ale kłócic sie o średnia znaków w poście to juz gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam iz 5- 10% w tym wątki to posty na temat, reszta wiadomo bez komentarza;)

10%postow - Gratulacje, czasem po 10 pod rząd po awansie
5%postow - Ludzie chwalący się awansem:)
20%postow - spekulacje na temat co bedzie dalej...
1% postow - wlasny tytul :]
20% postow - statystyki, kto kogo przescignąl, kiedy przescignie, kto ma wyzsza srednia postow itp.
44% postow - czyli rozmowy na kazdy temat, a to zenek sie pochwali ze kupi sobie telewizor, antek doda ze tego samego dnia kupil satelitę, a wzburzony Kazik powie ze on ją kupił pierwszy!

No i tak to mili panowie wygląda:) Dodam ze kazdy z nas byl w 44% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a czy to oficjalne dane? Bo jesli nie to niestety nie moge ich wykorzystac w swojej nowej pracy ''nałókowej'' dot. Spamu i innych form spamowatych na rozwoj mlodocianych prestepcow i kryminalistow w sredniowiecznej Polsce'' <<== niech Was tytul nie zmyli, w tamtych czasach ludzie mieli machiny czasu i przenosili sie w swoich pojazdach w nasz okres i zasypywali nas spamem ;-)

Mysle, ze jednak troche wiecej jest ludzi chwalacych sie awansem/gratulujacych awansowanym na rzecz statystyk (te nie pojawily sie znowu az tak dawno temu by stanowic AZ 20% wszystkich postow w tym temacie. Stronka istnieje od jakies 140 ktorejs strony - nie chce mi sie szukac dokladnie - a stron w temacie jest 189 ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 23:02, Widek napisał:

No i tak to mili panowie wygląda:) Dodam ze kazdy z nas byl w 44% :)


Jakby nie było, większość postów jest "na temat". A offtopy masz wszędzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się