poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 22:08, glizda101 napisał:

BTW Dziwne, że sam zainteresowany się jeszcze nie pochwalił... Może nie wie? :)


Ale jazda, ja w ogóle gościa nie znam. :D
Heh gratulacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:08, glizda101 napisał:

Bambusek - moje gratulacje! To dopiero czarny koń. Mogę się założyć, że nikt się tego nie spodziewał.
:D
BTW Dziwne, że sam zainteresowany się jeszcze nie pochwalił... Może nie wie? :)


przyznam ze jak to czytalem, to zastanawiałem się wpierw - kto to jest bambusek?:) Obawiam sie ze niedlugo bedzie taki wysyp przewodniczących jak delegatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:10, Vaxinar napisał:

> BTW Dziwne, że sam zainteresowany się jeszcze nie pochwalił... Może nie wie? :)

Ale jazda, ja w ogóle gościa nie znam. :D
Heh gratulacje. :)



A moze to kNOT w przebraniu? Miał chyba podobną ilość postów. Moze to jakaś przysługę po znajomości. A tak na poważnie to skoro ma dużo wypowiedzi w topicu o Guild Wars to pewnie zainteresowani w nim będą wiedzieć. Ja swojadroga pierwszy raz siez nim spotykam. Ale ma chyba liczbę postów mniejszą jeszcze od A - Cisa kiedy ten awansował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:19, upiordliwy napisał:

A moze to kNOT w przebraniu? Miał chyba podobną ilość postów. Moze to jakaś przysługę po znajomości.
A tak na poważnie to skoro ma dużo wypowiedzi w topicu o Guild Wars to pewnie zainteresowani
w nim będą wiedzieć. Ja swojadroga pierwszy raz siez nim spotykam. Ale ma chyba liczbę postów
mniejszą jeszcze od A - Cisa kiedy ten awansował ?


A - cis awansował jako pierwszy.
A ten Bambusek kNOTEm nie jest. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie znacie bambuska:> Przeciez to stary uzytownik i nieraz sie udziela po prostu w pewnych tematach udziela sie tylko pewne grono osob stad my sie znamy dobrze :)) A innych nie znamy czas wyjsc z tego watku i poznac innych:))(zartuje oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:19, upiordliwy napisał:

A moze to kNOT w przebraniu? Miał chyba podobną ilość postów. Moze to jakaś przysługę po znajomości.
A tak na poważnie to skoro ma dużo wypowiedzi w topicu o Guild Wars to pewnie zainteresowani
w nim będą wiedzieć. Ja swojadroga pierwszy raz siez nim spotykam. Ale ma chyba liczbę postów
mniejszą jeszcze od A - Cisa kiedy ten awansował ?

No nie róbcie jaj, ja z Bambuskiem nie bezpośrednio nigdy nie dyskutowałem, ale kojarzę go z topicu o piłce nożnej. A to, że się nie pochwalił.....może skromny jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proste - pisze na forum nie dla statusu:) I chyba nawet nigdy go tu nie widzialem, pisze tam gdzie lubi i wyraza swoje poglady, a status to dla niego pewnie cos co po prostu " jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 22:22, boogie85 napisał:

No nie róbcie jaj, ja z Bambuskiem nie bezpośrednio nigdy nie dyskutowałem, ale kojarzę go
z topicu o piłce nożnej. A to, że się nie pochwalił.....może skromny jest :D


Ależ ja sobie nie robię jaj. Po prostu nie wiem i tak mi się skojarzyło. Może po prostu nie zagląda do tych topiców do których ja. A to z kNOTem to naprawdę myśl , która przyszła mi do głowy gdy zobaczyłem jak awansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:19, upiordliwy napisał:

Ale ma chyba liczbę postów mniejszą jeszcze od A - Cisa kiedy ten awansował ?


Nie. A-cis miał, awansując 1116 postów, a Bambusek 1339.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też Bambuska widziałem tylko kilka razy, ale widziałem :)

Spóźnione gratulacje dla wszystkich awansujących i szczere wyrazy współczucia dla zdegradowanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:44, GeoT napisał:

Ja też Bambuska widziałem tylko kilka razy, ale widziałem :)

Spóźnione gratulacje dla wszystkich awansujących i szczere wyrazy współczucia dla zdegradowanych
...

No juz dzisiaj 3 poszlo w jednym watku prawdziwa rzez ale chyba pomaga. Bo naprawde niektore strony tego watku byly zapelnione tylko i wylacznie postami brygadzistow delegatow i przewodniczacych a ten watek nie mial byc chatem tylo pomoca dla naszych obywateli i robotników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


I doskonale tu widać, że status nie świadczy o niczym, bo jak brygadzista wali posta "dzienki", no to coś tu chyba jest nie tak. No, ale nic, na grach forumowych też sie da awansować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Bambuska znam:) Pisze zawsze rozważnie, gdy ma coś do napisania, no i pisze ładnie, składnie i wie co pisze:0 Awansik zasłużony:) Nie ma co:) Gratulować tylko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:03, Stwór napisał:

A ja Bambuska znam:) Pisze zawsze rozważnie, gdy ma coś do napisania, no i pisze ładnie, składnie
i wie co pisze:0 Awansik zasłużony:) Nie ma co:) Gratulować tylko!:)

Uff, dobrze, że na forum są jeszcze tacy forumowicze.Nie mówię oczywiście, że to nie dotyczy i nas, ale widziałem kiedy niektórzy tak się rospisywali, potem degrad za spam i się zaczyna- wyzywanie moderatorów, co oczywiście kończy się potem banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko!
W jednym temacie zamieszczę niedługo pracę, nad którą pracuję już kilka tygodni i może mieć nawet kilka tysięcy znaków. Czy jest możliwość avansu, gdyby moderatorom spodobała by się ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:13, Liqid napisał:

Pytanko!
W jednym temacie zamieszczę niedługo pracę, nad którą pracuję już kilka tygodni i może mieć
nawet kilka tysięcy znaków. Czy jest możliwość avansu, gdyby moderatorom spodobała by się ona?



Wątpię. Nie liczy sie postów pod wzgledem ilości znaków, robi to tylko maszyna Vilmara. Poza tym nie wiadomo czy w ogóle ją przeczytają a możesz najwyżej dostać punkt dodatni za rózne "dobre uczynki" jednak nie nastawiaj sięna awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:39, upiordliwy napisał:

jednak nie nastawiaj sięna awans.


No chyba, że ten właśnie post będzie granicznym i spowoduje awans "naturalny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:51, Abi Dalzim napisał:

> jednak nie nastawiaj sięna awans.

No chyba, że ten właśnie post będzie granicznym i spowoduje awans "naturalny" :)



Musiałby mieć niebywałe szczęście do tego , takie przypadki zdarzaja się bardzo rzadko. Swoją drogą zastanawiam sie w jaki sposób przyznawane są punkty dodatnie. Było gdzieś o tym juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 10:11, morthi napisał:

dominacja brygadzistow zostala przelamana ;)

Nie cieszył bym sie tak kolego morthi ciebie też czeka miano Brygadzisty i z Ciebie będą sie śmiali przodownicy, robotnicy i obywatele :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się