poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 07:54, Abi Dalzim napisał:

Zastanawia mnie to, czy posty dodane jako komentarze też się liczą do punktacji statusowej?

Raczej tak, to część forum tyle że inny dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 08:11, matizek12 napisał:

W sumie też się trochę nad tym zastanawiałem, ale w sumie to przecież jakaś część tego forum.Chociaż
jeśli moderatorzy tam nie chodzą, nie upominają, nie degradują za spamy itd. to może''''komentarze''''
nie wchodzą w rachubę? :| *drapie się po głowie*



Moderatorzy tam siedzą, a jak nie oni to pracownicy CDProjekt wiec nie ma też tam znowuż takiej samowolki. Myślę ,że liczą sierównież, jakkolwiek uważam ,ze za wyjatkowo idiotyczne posty można by upominać tam. A dlaczego miałyby sie nie liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja od komentarzy zaczynałem karierę na gram.pl ;)
Choć od początku poważnie to traktowałem, bo wiedziałem, że ktoś to przecież przeczyta no i może skomentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:40, morthi napisał:

a jak sie maja recenzje gier zarejestrowanych na koncie?czy wplywaja na status ?

To nie ma wpływu na forum . Jest to tylko informacja dla potencjalnego klienta który chce się czegoś dowiedzieć o danej grze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:40, morthi napisał:

a jak sie maja recenzje gier zarejestrowanych na koncie?czy wplywaja na status ?


Masz napisane u samej góry. Tylko czas spędzany na forum i ilość postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 07:54, Abi Dalzim napisał:

Zastanawia mnie to, czy posty dodane jako komentarze też się liczą do punktacji statusowej?


Nie bardzo wiem czemu pytasz właśnie mnie, skoro dla mnie system punktacji tego forum jest taką samą tajemnicą jak dla Was :) Ale skoro newsy są w bardzo dużym stopniu zintegrowane z forum (w sensie - pojawiają się jak zwykłe tematy) to nie widzę powodu, żeby posty w nich napisane nie były liczone. Walka ze spamerstwem przez zwykłe wyłączenie możliwości awansowania w określonych tematach nie ma sensu, bo przy okazji trzeba by to wszem i wobec ogłosić, a tak się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem sobie na swe statystyki. Chyba nie jest źle. 7 postów dzienni to nie jest takie wielkie spamerstwo. Chyba. Ale najwięcej postów jako przodownik? brrrryyy. Ale gdyby nie dwa degrady, to byłbym dalej brygadzistą.A tam nie byłbym pierwszy. Postaram się jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś napisze i sto na dzień, a wszystkie bedą z sensem to nie będzie spam. Wsytarczy pięc bez sensu i juz psam. Ja to tak widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że im wiecej postów, tym większ możliwość spamu :-) Ostatnio morthi wyszedł na szczyt i w pięc dni napisał ponad 450 postów? I tu jest duż omożliwość spamu, ale nie mówie że morthi spamuje. Nawet jeżeli ma to JEgo sprawa, ja jużtam nie będe dochodził :) W tym miesiącu jeszcze może uda mi się zrobić znów na Brygadzistę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Często tacy wystrzałowi userzy piszący po 100 postów dziennie pisza po prostu w grach forumowych gdzie post może mieć... jedno słowo. Wartość takiego postowania każdy sobie oceni sam, dobrze że system w miarę przeciwdziała zbyt szybkim awansom takich userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie całkowice. Choc czasem siedize na "Opisz Poprzednika - Zbawa" ale nei dla statusu i ilości postów. Dal rozrywki i powymyślania czegoś o innych :-)

P.S. NyGga MiLy napisał, że Mundial będzie. To czy wszscy na forum będą oglądać mecze, czy ja sam będe tu siedział i nie będe miał z kim prowadzić dyskusji? Powiem, że lubię piłkę nożna, ale mecze, to dla mnei są trochę nudnawe... "Zielone tło, mała ruszająca sie kropka, i różne stworzonka biegające po tle." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, mecze są tylko wieczorem. :D
Ale rozbawiło mnie to: "lubię piłkę nożna, ale mecze, to dla mnei są trochę nudnawe". Chłopie, tożto esencja tego sportu! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:42, Wasizi napisał:

Wybacz, ale jeste z miasta.


Wybaczam. ;D Ale nie rozumiem związku. :P

Dnia 05.06.2006 o 22:42, Wasizi napisał:

I na myśli miałem oglądanie meczy w TV, dla mnei jest to: (to co wyżej w códzysłowiu)


Chyba, że tak. :] Wiadomo, że na żywo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:12, Marcin-91 napisał:

Mam pomysł na konkurs, może zrobimy jakiś zakład kto pierwszy walnie 10.000 posta ?


Ale 10.000 posta w czym? Bo ten temat ma już ponad jedenaście tysięcy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:27, glizda101 napisał:

Ale 10.000 posta w czym? Bo ten temat ma już ponad jedenaście tysięcy. :]


Chodziło chyba oto, który forumowicz napisze na swoim koncie 10000 posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:29, Vaxinar napisał:

Chodziło chyba oto, który forumowicz napisze na swoim koncie 10000 posta. :)


Aha. :) Nie zrozumiałem, myślałem, że chodzi o temat.
W sumie to w takim konkursie mieliby szanse tylko HumanGhost, KrzysztofMarek i Budo. No i ewentualnie Vaxinar, ale pod warunkiem, że mocno by przycisnął. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się