poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2006 o 19:50, Liqid napisał:

A widziałes posty BlackBomba? W pierwszy tydzień zsypał ponad 400 postów, wszyscy go prosili,
by nie spamował i trochę się uspokoiło. Spam nie daje statusu.


Muszę przyznać nieskromnie, że to nie prośby go uspokoiły, tylko coś znacznie bardziej skutecznego, he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 20:35, Kamil.i.Maciek napisał:

Jak smutno mi bo delegata nie mam jak nabić :(


Pisząc 1xxxxx postów dziennie delegata nie dostaniesz "raz dwa" :P A tak przy okazji to piszesz tylko dla statusu? Będziesz się z tym czuł lepiej? Dowartościowujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak przy okazji to piszesz tylko dla statusu? Będziesz się z tym czuł lepiej? Dowartościowujesz się?

Ej spokojnie myślę, że to nie było poważnie ;) Nie ma co się zaraz unosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 20:56, gloody napisał:

Ej spokojnie myślę, że to nie było poważnie ;) Nie ma co się zaraz unosic :)


Ja się nie uniosłem tylko zadałem pytania:) A tak na marginesie jeśli pisał żartem mógł to jakoś "okazać" a tak to brzmiało dosyć poważnie:) Zwłaszcza że akurat Kamil.i.Maciek kojarzę "chyba" jak kiedys pisał coś w stylu "zobaczysz ja jutro będę miał napisanych najwięcej postów" - Tak w przybliżeniu, co zaowocowało moja taką a nie inną wypowiedzią!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dośc napastliwe to brzmiało szczeże mówiąc ;) Ja odebrałem to jako żart z dwóch powodów:

-uważam, że na tym forum nie ma wielu ludzi, którym by na statusie tak bardzo zależało, ponieważ nie daje on żadnych specjalnych korzyści.

-nawet jeśli ktoś tak pożąda statusów to raczej się z tym kryje, bo nie jest to chwalebna cecha ;)

Howgh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 22:57, Ponury rzniwiaż napisał:

Własnie statusy dają pózniejsz możliwosc wpisania swojego tytulku no i ustawiaja twoja range
tak jakby:)


Jako własny tytuł chyba wezmę (jak juz otrzymam ten zaszczyt) tytuł ze starego forum "paź" ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 20:28, natkasuper1 napisał:

Cóż, chyba muszę zaprzeczyć mojemu poprzedniemu postowi. TYHE nareszcie działa i

Wybacz, ale TYHE zawsze działała.
Na tym forum popełniono mały błąd: zabawy wszelkiego rodzaju i ankiety na dość absurdalne tematy. Tylko tego się nie pokasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 23:33, Stwór napisał:

Jako własny tytuł chyba wezmę (jak juz otrzymam ten zaszczyt) tytuł ze starego forum "paź"
;) hehe


A potem po kilku dniach (po ilu to można znaleźć w statystykach) mógłbyś sobie zmienić na "giermek", "rycerz" itd. ;) Fajnie by było, taka nostalgia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 23:37, Vilmar napisał:

A potem po kilku dniach (po ilu to można znaleźć w statystykach) mógłbyś sobie zmienić na "giermek",
"rycerz" itd. ;) Fajnie by było, taka nostalgia ;)


Napewno niejeden pójdzie w taki pomysł, albo w pomysł Olomagato. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 17:59, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Czy jak ktoś ma więcej niż 16-17 lat, to źle się z nim rozmawia?
Czasem tak. Bo taki ma sporo doświadczenia i na ogół ciężej mu ciemnotę wcisnąć ;)./.../ Chyba ich
nie przekonasz... ;D

Albo mnie, że systemowy firewall Windowsa ma filtrowanie pakietów wychodzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 20:28, natkasuper1 napisał:

Cóż, chyba muszę zaprzeczyć mojemu poprzedniemu postowi. TYHE nareszcie działa i zamyka bezsensowne
tematy w tym temat o zjawiskach paranormlnych :) Oby tak dalej bo bezsensownych tematów jest
dużo więcej (niestety).


Jakby TYHE chciala zamykac bezsensowne tematy to by musiala zamknąć 90% tematów tego forum. W tym wydaje mi sie ze i ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 20:04, Stwór napisał:

Ale rolę jako mod spełniał doskonale wg. mnie:) Lubiłem go i tyle;) Widocznie coś było nie
tak i już go nie ma.. Mi chodzi o to że jak ktoś był upominany przez kNOT''a to już drugi raz
w tym samym wątku tego samego błędu nie popełniał:) Lub kończyło się na degradzie:P I bardoz
dobrze:)


Wydaje mi sie ze to on mnie zdegradował za to ze w jakims temacie i to chyba o HoMM V napisalem ze widziałem rozgrywkę i coś tam coś tam. Nastepnego dnia zostalem zdegradowany niemal do zera, bez jednego słowa. kNOT mial fisia na punkcie piractwa. Tylko nie pomyslal ze przeciez na Gamespocie są/byly filmy z gry w Heroes V. I musialem sie dobijac jak jakis zebrak i w koncu mnie Olamagato przywrócił (oczywiscie to bylo na starym forum). Ale nawet pomijając to, to on byl postacią taką .... Nic ciekawego i malo sympatyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kNOT zaskoczył raz, a mianowicie, kiedy w jednym temacie wypowiedziałem się, moja wypowiedź zniknęła a następnie dostałem maila od ww. "Podaj dwa powody, dla których miałbym Cię nie zdegradować". Owszem, wypowiedź była niezbyt jasna, ale na pewno nie propagowała piractwa. Podałem dwa powody i chyba były całkiem dobre, bo degrada nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, czy posty dodane jako komentarze też się liczą do punktacji statusowej? Bo z jednej strony dlaczego nie (w końcu post jak post), ale z drugiej komentarze wydają mi się tak jakoś dziwne i spam tam straszny (nie widziałem nigdy żeby komuś została zwrócona uwaga w komentarzach, a czasami ludzie wypisują tam strasliwe głupoty, albo piszą "Supe" lub "zgadzam się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też się trochę nad tym zastanawiałem, ale w sumie to przecież jakaś część tego forum.Chociaż jeśli moderatorzy tam nie chodzą, nie upominają, nie degradują za spamy itd. to może''''komentarze'''' nie wchodzą w rachubę? :| *drapie się po głowie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się