poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2006 o 13:13, Darkstar181 napisał:

Nie rzoumiecie że coś takiego juz właściwie jest? Ostatni tytuł to własny tytuł który będzie
mozna sobie wpisać. Więc po co to całe wymyślanie nowych,dla wszystkich?


Też racja... Myślę, że najwyżej dodadzą 1 czy 2 tytuły przed ''Własnym''. O ile w ogóle dodadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dodatkowe tytuły? Jak osiągnie się własny to już nie trzeba się bawić w awanse. Ci co piszę dla statusu przestaną już tyle pisać, a niektórzy będą dalej pisać normalnie, więc ja nie widzę potrzeby wprowadzania dalszych stopnii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:28, Kukowsky napisał:

Po co dodatkowe tytuły? Jak osiągnie się własny to już nie trzeba się bawić w awanse. Ci co
piszę dla statusu przestaną już tyle pisać, a niektórzy będą dalej pisać normalnie, więc ja
nie widzę potrzeby wprowadzania dalszych stopnii... :)


Chodzi mi o tytuły dla nowych userów, bo starym się już nie przydadzą i tyle. Pozatym napisałem - ''O ile w ogóle dodadzą'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje ze po wprorwadzeniu wizytówek :) (lub tego nowego "coś" co je zastapi :) ) Moderatorzy i Pracownicy CDP równiez bede mieli swoje własne tytuły tak jak na starum forum (gdzie tytuł sie zmieniało własnie w wizytówce a jako ze tych teraz nie ma to Moderatorzy/Pracownicy zmienic ich sobie nie moga :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero można sie zanudzić widząc tylko napis "Pracownik CDP" albo "Moderator". Nieustające czekanie na awans jest w końcu bardzo przyjemne. A potem następuje radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:57, Budyn napisał:

Nieustające
czekanie na awans jest w końcu bardzo przyjemne.


Tak, i posty w styli kiedy ten awans, delegat itp:) hehe

Dnia 05.08.2006 o 13:57, Budyn napisał:

A potem następuje radość.


Akurat z tym musze sie zgodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajmy wszyscy razem i każdy z osobna na avans, a będzie nam dane. CZekajcie na wizytę moderatorów . "Kolędy" odbędą się w każde drugie soboty, parzystych miesięcy, o ile te soboty są nieparzyste ,a zupa za słona, w parzystym roku, lecz nie przestępnym. Wtedy doznacie zupełnie nowego odczucia - cyfrowo/analogowego KzP. Wtedy każdy dostanie +-+-+-+-=-+-+--/- 56 i otrzyma status własnego nicka. I zobaczycie 4 psy i 2 pancernych na Cienistogrzywym, a koniec będzie bliski.
Za +- rok będzie z 60 przewodniczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:29, Budyn napisał:

Pytanie, gdzie wcięło Vaxinara i Harmegidiona?


Vaxinar na dłużej gdzieś wyjechał, a Harmegidon został zbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon, o ile się nie mylę, dostał bana, a Vaxinar chyba na wakacjach z dala od cywilizacji siedzi (przynajmniej tak napisał [kiedyś] w którymś temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:32, VBone napisał:

Harmegidon, o ile się nie mylę, dostał bana, a Vaxinar chyba na wakacjach z dala od cywilizacji
siedzi (przynajmniej tak napisał [kiedyś] w którymś temacie).

Harmegidon nadal jest uwieczniony w statsach, więc może jest tylko obywatelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:34, Budyn napisał:

Harmegidon nadal jest uwieczniony w statsach, więc może jest tylko obywatelem?


bo z obywatela został wrogiem ludu, a takowy już nie może pisać, więc staty tego nie wychwyciły, podobnie jest z kNOTem, który tam widnieje jako moderator, a jak wiadomo już nim nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:35, cinus` napisał:

> Harmegidon nadal jest uwieczniony w statsach, więc może jest tylko obywatelem?

bo z obywatela został wrogiem ludu, a takowy już nie może pisać, więc staty tego nie wychwyciły,
podobnie jest z kNOTem, który tam widnieje jako moderator, a jak wiadomo już nim nie jest ;)

To co on takiego zrobił, że został potraktowany tak ostro. Ze czego pamiętam to był zdegradowany na Brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:38, Budyn napisał:

To co on takiego zrobił, że został potraktowany tak ostro. Ze czego pamiętam to był zdegradowany
na Brygadzistę.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=2269
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=2281
zresztą poczytaj sobie kilka ostatnich stron ''kącika zdegradowanych'' a będziesz wszystko wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzywał wszystkich od głąbów i kretynów. :<> Zresztą kilka stron temu była o tym mowa. Poszukaj, jeśli to cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:40, VBone napisał:

Wyzywał wszystkich od głąbów i kretynów. :<> Zresztą kilka stron temu była o tym mowa.
Poszukaj, jeśli to cię interesuje.

Już sprawdziłem i dobrze, że byłem na wakacjach, bo pewnie gdybym się dopisał, a raczej bym to zrobił, to by mnie nieźle zdenerwował i też dostałbym degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:50, Budyn napisał:

> Wyzywał wszystkich od głąbów i kretynów. :<> Zresztą kilka stron temu była o tym
mowa.
> Poszukaj, jeśli to cię interesuje.
Już sprawdziłem i dobrze, że byłem na wakacjach, bo pewnie gdybym się dopisał, a raczej bym
to zrobił, to by mnie nieźle zdenerwował i też dostałbym degrada.

no to masz farta. Widzisz nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie:P albo od czego uchroni... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się