poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 15:12, Budyn napisał:

Jak patrzę w statystyki to delegatem byłeś 4 kwietnia czyli 22 dni przede mną. Przewodniczącym
zostałeś 31 lipca, czyli mój awans plasuje się gdzieś w terminie ujawnienia nowego statusu.

To kiedy będzie nowy status ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:16, spider88 napisał:

> Jak patrzę w statystyki to delegatem byłeś 4 kwietnia czyli 22 dni przede mną. Przewodniczącym

> zostałeś 31 lipca, czyli mój awans plasuje się gdzieś w terminie ujawnienia nowego statusu.

To kiedy będzie nowy status ??

Ok. 20 sierpnia wnioskując z proroczych wizji KrzysztofaMarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale optymizm to przecież taka ważna sprawa.
Jak nowy tytuł się ujawni we wrześniu (tak ja obstawiam od początku) i tak nikt nie będzie zmartwiony.
A właściwie to jeden (pierwszy) będzie bardzo szczęśliwy, a reszta trochę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 14:44, KrzysztofMarek napisał:

> Hehe ja bym się wstydził śpiewać bo chyba nie umiem, /.../
Nie śpiewasz, bo nut brakuje. Po czterech puszkach piwa możesz zaczynać a po sześciu pójdzie
Ci całkiem nieźle. Możesz i bez nut, ale wtedy lepiej, żeby inni byli po sześciu piwach...
;) Mam w tym względzie duuuuże doświadczenie;)


Tekstu nie czyta się z nut :PP Muzyką swoją drogą, ja bym jedynie odpiowiadał za wokalną część piosenek :D
Poza tym po 6-8 browarach to zmuła bierze a nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:21, spider88 napisał:

> Ok. 20 sierpnia wnioskując z proroczych wizji KrzysztofaMarka.
Obawiam się że są zbyt optymistyczne ;)

Miesiąc w tę czy tamtą stronę, co za różnica. To tak jak z wyborami Kennedy''ego na prezydenta, wszystkie sondaże wskazywały, że przegra, szef niewielkiej agencji powiedział, no, dobra to my podamy, że wygra. Jak wygra, będziemy jedyną agencją, która dobrze wytypowała, jak przegra, to i tak nikt tego w tłoku nie zauważy. No i Kennedy wygrał... A tutaj widzę, że nikt mi nie popuści ;)
Będę musiał chyba wypić coś, żeby mieć lepszą wizję... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:33, DemonCleaner napisał:

A właściwie to jeden (pierwszy) będzie bardzo szczęśliwy, a reszta trochę później :)

Tak ja obstawiam wrzesień bo wtedy mija półrocze od pierwszego przewodniczącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:37, Modest-Vermin napisał:

> > Hehe ja bym się wstydził śpiewać bo chyba nie umiem, /.../
Poza tym po 6-8 browarach to zmuła bierze a nie :)

Ale jak się śpiewa po 4 browarkach! A po 6 jeszcze lepiej. No, po 8 to już zmęczenie (śpiewem!) może być zauważalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:40, KrzysztofMarek napisał:

Będę musiał chyba wypić coś, żeby mieć lepszą wizję... ;P

Trzeba jednym słowem jeszcze troszkę żubrową nalewkę doprawić to wizja przyjdzie sama ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:43, spider88 napisał:

Tak ja obstawiam wrzesień bo wtedy mija półrocze od pierwszego przewodniczącego ;)


No i oczywiście wszystko jeszcze zależy od samych Przewodniczących.
Czy trzymają formę i samodyscyplinę żeby "zaliczyć" pełną dniówkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:43, spider88 napisał:

Tak ja obstawiam wrzesień bo wtedy mija półrocze od pierwszego przewodniczącego ;)

Tylko, że wtedy wychodziło by, że awans na własnotytułowca zajmuję niecałe pół roku... Pierwszy Minister/Sekretarz/Prezes* pojawi się w tym miesiącu... jestem tego prawie pewny... :)

* - niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:12, Kukowsky napisał:

> Tak ja obstawiam wrzesień bo wtedy mija półrocze od pierwszego przewodniczącego ;)
Tylko, że wtedy wychodziło by, że awans na własnotytułowca zajmuję niecałe pół roku... Pierwszy
Minister/Sekretarz/Prezes* pojawi się w tym miesiącu... jestem tego prawie pewny... :)

* - niepotrzebne skreślić


Ej kto moze bedzie potrzebny znaczek ** - skreslic wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2006 o 16:12, Kukowsky napisał:

Tylko, że wtedy wychodziło by, że awans na własnotytułowca zajmuję niecałe pół roku... Pierwszy
Minister/Sekretarz/Prezes* pojawi się w tym miesiącu... jestem tego prawie pewny... :)

* - niepotrzebne skreślić


Skreślam "w tym mięsiącu"
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:12, Kukowsky napisał:

Tylko, że wtedy wychodziło by, że awans na własnotytułowca zajmuję niecałe pół roku... Pierwszy
Minister/Sekretarz/Prezes* pojawi się w tym miesiącu... jestem tego prawie pewny... :)

* - niepotrzebne skreślić

Po czym wnosisz że niecałe pół roku na własny tytuł ?? Myślisz że jeszcze w tym roku będzie?? Ja wątpię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:31, spider88 napisał:

> /.../
Ja wątpię ;p

I słusznie. Nawet, jeśli przyjąć, że awans z przewodniczącego nanastępny tytuł zamuje tule samp czasu, co z następnego tytułu na własny, to i tak nijak w tym roku nie wyjdzie. Pierwsi Przewodniczący byli 20.03. Nawt gdyby następny tytuł pojawił się dzisiaj to i tal własny tytuł w tym roku nie wyjdzie... Chyba, że ktoś ma szczególne zasługi, jak V. (nie podaję kto, bo obiecałem nie być malkontentem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:21, spider88 napisał:

> Ok. 20 sierpnia wnioskując z proroczych wizji KrzysztofaMarka.
Obawiam się że są zbyt optymistyczne ;)


Optymizm to bardzo przydatna cecha:P Medycyna zna nie jeden przypadek w którym dobre nastawienie pozwoliło wyjść człowiekowi z nieuleczalnej choroby;) Wydaje mi się, że gdybyśmy wszyscy tak zaczeli optymistycznie myśleć to nowy status byłby już jutro odkryty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:08, shinian napisał:

Optymizm to bardzo przydatna cecha:P Medycyna zna nie jeden przypadek w którym dobre nastawienie
pozwoliło wyjść człowiekowi z nieuleczalnej choroby;) Wydaje mi się, że gdybyśmy wszyscy tak
zaczeli optymistycznie myśleć to nowy status byłby już jutro odkryty:P


Też tak uważam, zdrowy optymizm jest bardzo potrzebny.
Przez chwilę myślałem nawet, że jak się bardzo postaram to do końca miesiąca zaliczę +3, ale to już by był chyba skrajny optymizm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się Twoim przykładem z tym Kennedy''m i będe upierał się przy swoim zdaniu, że pierwszy Własny Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku! Jak przegram to nikt tego w tłoku nie zauważy, a jak się tytuł pojawi w tym roku to będe jednym z nielicznych na forum co tak mówili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:26, Budyn napisał:

To ja powiem, że jeszcze w tym tygodniu będę Przewodniczącym. Jak zgadnę to będzie wizja, jak
nie to tylko wypadek przy pracy :))

Przewodniczący po czasie krótszym niż 4 miesiące ? Albo jesteś bardzo ambitny albo szalony ;) Osobiście ci życzę jak najszybszego awansu, ale zdziwiłbym się gdyby to się stało w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się