poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

prl nie prl... robi sie kliomatycznie przynajmniej :D
bo wtedy te stopnie ze sredniowiecza to mi tak srednio na jeza do gustu przypadly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, za sa jakies nowe stopnie...sorry, ale net mi muli wiec moze ktos napisze je tu poniewaz nie bardzo moge znalezc jak to jest i na jakiej zasadzie dziala...

z gory dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie dzialaja to wiedza pewnie tylko mordki/pracownicy CDP/tworcy Forum* (* - niepotrzebne skreslic) ;).Na razie sa dwa

0 - Obywatel
1 - Robotnik

Co jest powyzej albo ponizej nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:36, Dark_Kai230 napisał:

Tak jak post pod Twoim - lecz się (na nogi, bo na głowę za późno :P). Ja też byłem Lordem i nie jestem zły. Zobacz, że są
tego i dobre strony - możesz być wreszcie lepszy od osób pokoroju Darnoka (i tak mu życzę co by znów był the best :)). 10
wPLN to mało - wiem, ale zawsze coś. Brak klimatu ? Wszystko ma swój klimat. Wszystko ! Skoro odchodzisz to
szkoda, ale jak widzę Twoje zachowanie to coraz mniej szkoda takiego użytkownika...


Stosunkowo sporo zrobiłem na starym forum. Wszystko szlag trafił... Jestem wkurzony nie na to, że mało wPLN dali, a np. na to, że niemożna kupować gier za same wPLN. Wiele pomysłów mija się z celem. Za wymianę płytek płacimy 15zł + koszty wysłania uszkodzonych, co sprawia, że wymiana płytek z grami z serii NXK praktycznie nie ma sensu. I jestem bardzo ciekawy kto liczy sobie 15zł za wysyłkę...

Wracając do statusów to powinni dać na nowym forum tak wysoki status, jaki był na starym. W wypadku Lorda czwarty. Moim zdaniem dali ostro d..y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:50, Sarafan_Knight napisał:

Stosunkowo
sporo zrobiłem na starym forum. Wszystko szlag trafił...


Mógłbym napisać w pewnym sensie to samo, ale co tam - takie jest życie. Jak już pisałem też byłem Lordem i co z tego mam ? To samo co inni. Pomyśl soibe o takim przykładowo Piotrku K. - miał swój status - dwa razy więcej niż my, Lordowie.

Dnia 08.10.2005 o 23:50, Sarafan_Knight napisał:

Jestem wkurzony nie na to, że mało wPLN dali, a np. na to, że niemożna
kupować gier za same wPLN. Wiele pomysłów mija się z celem. Za wymianę płytek płacimy 15zł + koszty
wysłania uszkodzonych,
co sprawia, że wymiana płytek z grami z serii NXK praktycznie nie ma sensu. I jestem bardzo ciekawy kto liczy > sobie 15zł
za wysyłkę...


Chodzi Ci o kurierską ? No to tak sobie liczą od zawsze ;) Jeśli chodzi Ci o zwykłą pocztową, to gdy płacisz przelewem czy kartą to 7,90zł. Dlatego też kupię sobie F.E.A.R. w Empiku, bo z moimi 15 wPLNami to wychodzi, że kupuję...2 zeta taniej :|

Dnia 08.10.2005 o 23:50, Sarafan_Knight napisał:

Wracając do statusów to powinni dać na nowym forum tak wysoki status, jaki był na starym. W wypadku
Lorda
czwarty. Moim zdaniem dali ostro d..y.


No, ale tak to nie ma zabawy :P To, że dali dupy to wg. mnie kwestia przyzwycajenia się do tego, że nowe i panowie z CDP muszą dokończyć parę niedociągnięć związancyh z tym, że uruchomili www.gram.pl wcześniej, ale jakby niedorobione (bez obrazy). Pierwsze wrażenie mnie odrzuciło, ale wiedziałem, że musi tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:00, Dark_Kai230 napisał:

Pomyśl soibe o takim
przykładowo Piotrku K. - miał swój status - dwa razy więcej niż my, Lordowie.


Jakbym miał taki status co on, to chyba bym po tym numerze CDP musiał się udać do psychologa. :(

Dnia 09.10.2005 o 00:00, Dark_Kai230 napisał:

No, ale
tak to nie ma zabawy :P To, że dali dupy to wg. mnie kwestia przyzwycajenia się do tego, że nowe i panowie z CDP muszą dokończyć
parę niedociągnięć związancyh z tym, że uruchomili www.gram.pl wcześniej, ale jakby niedorobione (bez obrazy). Pierwsze
wrażenie mnie odrzuciło, ale wiedziałem, że musi tak być.


Obawiam się, że w moim przypadku to nie będzie tylko pierwsze wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zdania sa mocno podzielone... moje osobiste jest takie ze powinno byc wszystko od nowa. Na starym forum bywalem czesto, ale napisalem moze 4-5 postow ... po prostu mnie nie wciagnelo, wolalem czytajac szukac rozwiazan na swoje problemy. I tak szczerze mowiac, niektorym rycerzom i lordom przydala sie degradacja. Ci co sie obrazili i odeszli to niewielka grupa malkontentow, ci wartosciowi i ambitni pozostana i beda dalej rozwijac forum ... po prostu jak to napisal mistrz sapek " cos sie konczy, cos sie zaczyna " ... i trzeba sie do licha nauczyc z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:05, Sarafan_Knight napisał:

Jakbym miał
taki status co on, to chyba bym po tym numerze CDP musiał się udać do psychologa. :(


No to się ciesz, że byłeś Lordem.

Dnia 09.10.2005 o 00:05, Sarafan_Knight napisał:

Obawiam się, że w moim przypadku to nie będzie tylko pierwsze wrażenie...


No to szkoda...

Odsyłam Cię tu (wiem, to jest tuż pod Twoim postem :P) - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=149 - przede wszystkim podsumowanko tego posta przeczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:05, Sarafan_Knight napisał:

> Pomyśl soibe o takim
> przykładowo Piotrku K. - miał swój status - dwa razy więcej niż my, Lordowie.
Jakbym miał
taki status co on, to chyba bym po tym numerze CDP musiał się udać do psychologa. :(


na szczęscie Piorek K. ma na tyle zdrową osobowość, że nie wyrwie sobie z tego powodu nawet jednego włosa z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:24, TYHE napisał:

na szczęscie Piorek
K. ma na tyle zdrową osobowość, że nie wyrwie sobie z tego powodu nawet jednego włosa z głowy.


A on się w ogóle na tym nowym forum wypowiadał?

A tak na marginesie, to jestem ciekaw dlaczego nie ma możliwości odpowiedzenia na post burasa... Czyżby kolejny absurd tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:50, Sarafan_Knight napisał:

Wracając do statusów to powinni dać na nowym forum tak wysoki status, jaki był na starym.


E tam! Ja wolę wszystko od nowa :) Pomijając nawet fakt, że następnym tytułem jest Robotnik :(
Na poprzednim forum naspamowałem przez prawie 1000 dni na tytuł Księcia i jakoś nie żałuję. Powinniście się cieszyć, że jest w końcu nowe forum, będą wizy odpicowane że hej :)

Dnia 08.10.2005 o 23:50, Sarafan_Knight napisał:

W wypadku Lorda czwarty


Coś mi się zdaje, że najwyższy tytuł będzie brzmiał Pierwszy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, tytulow zalujecie?? to troche dziwne. przeceiz to nie okresla ami kim jestescie ani co myslicie no ewentualnie ile piszecie:) i jak bardzo sie udzielacie:D

Piotrek K wypowiadal sie juz na tym forum i to nie raz:)

Co do kolejnych Tytulow :) no coz nie musza nam pasowac ale przeceiz robotnik wkoncu minie ;) no chyba ze ktosa przestanie pisac byleby niemiec robotnika <lol> :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:42, Zgodny napisał:

Jest możliwość :)


Ja nie mam takiej możliwości. :( Żaden z przycisków nie jest u mnie obecny w jego poście. Zaczyna mnie to naprawdę wkurzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:47, Gebbeth napisał:

Nie rozumiem, tytulow zalujecie?? to troche dziwne. przeceiz to nie okresla ami kim jestescie ani co myslicie no ewentualnie
ile piszecie:) i jak bardzo sie udzielacie:D


Osób z niskimi statusami na starym forum czasami spotykały nieprzyjemne rzeczy, dlatego mi żal mojego statusu. Nie wspomnę nawet o tym, że nie wiadomo na jakich zasadach są przyznawane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:55, Sarafan_Knight napisał:

Osób z niskimi statusami na starym forum czasami spotykały nieprzyjemne
rzeczy, dlatego mi żal mojego statusu.


Taa, moderatorzy teraz jadą po wszystkich równo,
bo wszyscy obywatele, to jedno wielkie...
pole do popisu dla nowych moderatorów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jesli ktos zaluje statusu na starym forum to ma niezle pokrecone w glowie. forum to miejsce do dyskusji a nie zdobywania statusow. jesli dla kogos statusy byly tak bardzo wazne ze przeslaniaja mu mozliwosc obiektywnej oceny i funkcjonowania na nowym forum to powinien zajac sie jakims bezpieczniejszym, niestatusowym zajeciem. Sadzeniem kwiatkow albo czyms takim. Czymkolwiek real-life.

PS: tlumaczenie ze zal mi mojego statusu bo na starym forum osoby z niskim statusem spotykaly nieprzyjemnosciu... boshe... ile ciebie na tym forum nieprzyjemnosci spotkalo z faktu ze masz tytul "obywatel"? Musisz swiecic i gorowac nad innymi? Sam mialem status lorda. I co? I nic! Zyje i normalnie funkcjonuje. Liczy sie dla mnie dyskusja a nie durny podpis ktory moglby w ogole nie istniec.

Normalnie starch pomyslec co by bylo jakby cdprojekt usunal w ogole statusy. chyba mielibysmy fale masowych samobojstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze słówko do osób, które miały dużą ilość postów na starym forum i zostali moderatorami. Jakbym został moderatorem, to też by mi było łatwo mówić o tym, że nie żal mi statusu, że podoba mi się nowe forum itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się