poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 15:59, Ciechan napisał:

To może przemianować moderatorów na "grupa trzymająca władzę"? ;)


I urządzić komisję śledczą w sprawie tego, kto zdefraudował klimat starego forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:03, upiordliwy napisał:

Ciechan - hehe to mogłoby być całkiem interesujące i zabawne. Trzeba to napisać w wątku o propozycjach.

No dobrze, niech będzie to grupa trzymająca władzę. Tylko gdzie jest Komisja Sejmowa? Bez Komisji nic nie wyjdzie.
==>> Olamagato
Przecież to nie jest całkiem serio. Mamy ciszę wyborczą, za złamanie kNOT grozi banem, to co mamy robić do 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dementuje wasze pogloski, ze Piotrek K. z tego Forum to jest ten sam Piotrek K. z Forum CDP. Na GOLu tez jest jakis Piotrek K., ale on to juz w ogole chyba sie z Marsa urwal :D. ''My'' jestesmy wcieleniami, innej - doskonalszej formy zyciowej, zyjacej ponad wszystkim. Biip, biiip!! Wypelniamy swoje obowiazki sumiennie, jestesmy fajni, ale mamy tez swoje wady i problemy. Mamy tez rowniez i slabosci, o ktorych wiedza nieliczni (nieliczne ?? :)). Mik mik ^^

Mialem swoj wlasny tytul, trwalo to dosc dlugo (ponad rok na pewno). Teraz znow musze zaczynac od nowa. Czy mi jest przykro?? Na pewno zal, ale skakac z mostu nie bede :). Wiem natomiast, ze nie dostalem tamtego tytulu tylko dlatego, ze napisalem tych x postow, albo na ladne oczy. Ja traktuje statusy jako nagrode za to, ze jestem na danym forum i mam jakis wklad na to jak ono wyglada. Czy to poprzez pisanie postow, pomaganie innym, czy pytanie o cos. Obecne forum stalo sie mniej rygorystyczne jesli chodzi o tematy, wierze jednak, ze system otrzymywania statusow jest na tyle dobry, ze zdobycie szczytow nie bedzie mozliwe zbyt szybko :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:25, KrzysztofMarek napisał:

Mamy ciszę wyborczą, za złamanie kNOT grozi banem.


A z rodzicam, rodzeństwem, mężem/żoną, dzieśmii i najbliższymi kumplami (nie potrzebne skreślic:>) nie rozmawiałes o wyborach i swoich kandytatach? Czy to może groziło wiezieniem na 24h? To jest bezsensu! Cisza wyborcza obejmuje, reklame (czyli spoty, ulotki, plakaty itp), a nie rozmowe... Ktoś tu jest nadgorliwcem, albo mi sie wydaje...

I może zostane zbanowana za tego posta, bo panu mordce sie coś nie spodobałoi...
... a myślałam, że Knot tu już nie sprawuje władzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:00, Mika napisał:

a myślałam, że Knot tu już nie sprawuje władzy :(

Maly OT: Sprawuje, ciesze sie z tego powodu, chociaz pewnie juz nie bedzie tak restrykcyjny jak na starym forum :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 16:54, Piotrek K. napisał:


Mialem swoj wlasny tytul, trwalo
to dosc dlugo (ponad rok na pewno). Teraz znow musze zaczynac od nowa. Czy mi jest przykro?? Na pewno zal, ale skakac z
mostu nie bede :). Wiem natomiast, ze nie dostalem tamtego tytulu tylko dlatego, ze napisalem tych x postow, albo na ladne
oczy. Ja traktuje statusy jako nagrode za to, ze jestem na danym forum i mam jakis wklad na to jak ono wyglada. Czy to poprzez
pisanie postow, pomaganie innym, czy pytanie o cos. Obecne forum stalo sie mniej rygorystyczne jesli chodzi o tematy, wierze
jednak, ze system otrzymywania statusow jest na tyle dobry, ze zdobycie szczytow nie bedzie mozliwe zbyt szybko :)...


Ja nie mam czego żałować. Miałem tytuł rycerza i tylko 70 postów. Gdy bym był na twojim miejscu było by mi naprawde smutno. I mam jeszcze pytanko. Ile trzeba mieć postów by mieć tytuł robotnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:06, BajteK_ napisał:

> a myślałam, że Knot tu już nie sprawuje władzy :(
Maly OT: Sprawuje, ciesze sie z tego powodu, chociaz pewnie juz
nie bedzie tak restrykcyjny jak na starym forum :(.


Obaczymy :> Bo moze sie okazać, że po przeczytaniu poprzedniego mojego posta Knot zaserwuje mi bana ;) Chyba juz wcześniej złamałam panującą tu "cisze wyborcza" hehe ;)

Koniec OT, bo sie wkurza strażnicy moralnego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:10, Yamamoto napisał:

I mam jeszcze pytanko. Ile trzeba mieć postów
by mieć tytuł robotnika?


Tego chyba nikt nie wie. Żeby mieć tytuł Robotnika trzeba pewnie pisać posty i to chyba z odstępem godzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:10, Yamamoto napisał:

Ja nie mam czego żałować. Miałem tytuł rycerza
i tylko 70 postów. Gdy bym był na twojim miejscu było by mi naprawde smutno. I mam jeszcze pytanko. Ile trzeba mieć postów
by mieć tytuł robotnika?

Ciężko stwierdzić, nikt pewnie tego oficjalnie nie powie.
Tak na oko wydaje mi się, że 25-30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:10, Yamamoto napisał:

I mam jeszcze pytanko. Ile trzeba mieć postów
by mieć tytuł robotnika?


Tego chyba narazie nikt nie wie :) Każdy z nas ma nadzieję, że pojawi się FAQ, w który zostanie opisana zasada przyznawania tytułu ;)

Poza tym status robotnik jest hmm dziwny :> wole juz tego obywatela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mój dorobek z tamtego forum przepadł. Uważam, że CDP powinien przenieść te punkty, które zdobyło się na ''starym'' forum. Miałem tytuł Księcia. Teraz zostałem zdegradowany do Obywatela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:12, Stein napisał:

Tego chyba nikt nie wie. Żeby mieć
tytuł Robotnika trzeba pewnie pisać posty i to chyba z odstępem godzinnym.

No właśnie, wydaje mi się, że tym razem nie...
Po dodaniu paru postów w odstępie paru minut awansowałem... Choć może to tylko złudzenie, wynikającego z tego, że przy starych postach zostaje stary tytuł i dopiero potem to zauważyłem...
Może wypowie się ktoś inny, kto też awansował i się domyśla, jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pisal posty w odstepie hodzinnym!
Na starym forum mozna bylo zdobyc 4 ptk na dzien (bodajze) i pisalo ze posty licza sie w odstepie "h"
Ale to nie byla taka straszna prawda bo ja zdoalem zdobyc w przeciagu 1h te 4ptk (to bylo ponad 15 postow nie pamietam) wiec nie jest to az taka prawda!
A tu no nie wiem ile mozna zdobyc na ten tytul, pewnie na robotnika tak jak mowi Vel Grozny ok 30 ale juz na inne statusy o wiele wiecej!
Mi jest zal bo na tamtym forum mialem status ksiecia i mialem napisane ponad 1400 postow a teraz to poszlo w zapomnienie:( ale cuz ... trzeba od nowa pisac i miec coraz lepszy tytul :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 17:13, Mika napisał:

Tego chyba narazie nikt nie wie :)
Każdy z nas ma nadzieję, że pojawi się FAQ, w który zostanie opisana zasada przyznawania tytułu ;)


Na forum czytałem że nie długo mają to ujawnić i szykują wielką niespodziankę związaną z wizytówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:12, Vel Grozny napisał:

I mam jeszcze pytanko. Ile trzeba mieć postów
> by mieć tytuł robotnika?
Ciężko stwierdzić, nikt pewnie tego
oficjalnie nie powie.
Tak na oko wydaje mi się, że 25-30...


Gdyby tak było każdy byłby robotnikiem. Dokładnie nie wiem, ale chyba dużo więcej niż ci się wydaje.
Może nie tylko o posty chodzi, może o coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:19, Yamamoto napisał:

Na forum czytałem że nie długo mają to ujawnić i szykują wielką niespodziankę związaną z
wizytówkami.


Mam dziwne uczucie, że kolejnych niespodzianek CDP należy się bardziej obawiać niż oczekiwać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:17, Milteen napisał:

mialem napisane ponad 1400 postow a teraz to poszlo w zapomnienie:( ale cuz ... trzeba od nowa pisac i miec coraz lepszy
tytul :]

Jeśli chodzi o ilość postów, to już wcześniej ich ilość nie była zgodna z prawdą, odkąd CDP usunął większość starych tematów (ja miałem grubo ponad 3000, spadło do 1000).
Żałuję utraty swojego uid 4056, które wydawało się bardzo niskie przy 150000 użytkowników i ilości dni na forum, bo chyba miałem ponad 1000... Mam nadzieję, że CDP informację o ilości dni na forum dołączy do nowych wizytówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:17, Milteen napisał:

Ale to nie byla taka straszna prawda bo ja zdoalem zdobyc w przeciagu 1h te 4ptk (to bylo ponad 15 postow
nie pamietam)

Hmm ale jak to mozliwe skoro posty by zdobyc te punkty byly liczone co 1 godzine?? Wiec jesli nawet napisalo sie 20 postow w ciagu godziny mialo sie 1 pkt (ktory sie dostalo za 1-szy post), reszta byla pomijana w rankingu ;). Mam nadzieje, ze rozumiecie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh tak ... miejmy taka nadzieje, a milo by bylo jakby tez umiescili ilosc postow napisanych z tamtego forum + te aktualne z tego forum! Wszytko sie okaze tylko nie wiadomo kiedy to nastapi i czy "wogule nastapi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 17:21, Hern napisał:

Mam
dziwne uczucie, że kolejnych niespodzianek CDP należy się bardziej obawiać niż oczekiwać ;-)


Wizytówek nie mogą spaprać. Dobre były te z cd projektu. Miejmy nadzie je że te będom lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się