poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

i w ten oto sposób narodziła się nam nowa profesja:
Łowca Statusów - wojownik zbiera punkty doświadczenia osiągając kolejne levele wtajemniczenia.
Niestety życie takiego łowcy nie jest łatwe, przeszkadzają mu specjalni wysłannicy z tajnego bractwa Mordkoru mający za cel utrudnianie tego procederu.
Niejeden śmiałek wycofał się skruszony rezygnując z misji, na rzecz spokojnego życia w koloniach poza kontynentem Gramowni. Ci którzy się ośmielą mogą spodziewać się wielkiej nagrody - bezcennego artefaktu, który spełni ich każde życzenie zmieniając ich w kogo tylko zapragną.

wiem, wiem... za dużo gothica, chyba się jednak prześpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:41, scooby01 napisał:

i w ten oto sposób narodziła się nam nowa profesja:
Łowca Statusów - wojownik zbiera punkty doświadczenia osiągając kolejne levele wtajemniczenia.
Niestety życie takiego łowcy nie jest łatwe, przeszkadzają mu specjalni wysłannicy z tajnego
bractwa Mordkoru mający za cel utrudnianie tego procederu.
Niejeden śmiałek wycofał się skruszony rezygnując z misji, na rzecz spokojnego życia w koloniach
poza kontynentem Gramowni. Ci którzy się ośmielą mogą spodziewać się wielkiej nagrody - bezcennego
artefaktu, który spełni ich każde życzenie zmieniając ich w kogo tylko zapragną.

wiem, wiem... za dużo gothica, chyba się jednak prześpie...



ty lepiej w ogole odejdz od kompa na jakis czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 22:54, smigolx napisał:

kiedy i za co

Najprawdopodobniej dopisałeś się w jednym z zamkniętych tematów krzanka. Wszyscy tam dostali degrady, a że nie było listy można było przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne,nie powiem :-D Ale czy jest inna profesja??A tak w ogóle to wysłannicy Mordkoru robią to dla dobra Gramowni;acz jesteśmy na nich wkurzeni ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:41, scooby01 napisał:

i w ten oto sposób narodziła się nam nowa profesja:
Łowca Statusów - wojownik zbiera punkty doświadczenia osiągając kolejne levele wtajemniczenia.
Niestety życie takiego łowcy nie jest łatwe, przeszkadzają mu specjalni wysłannicy z tajnego
bractwa Mordkoru mający za cel utrudnianie tego procederu.
Niejeden śmiałek wycofał się skruszony rezygnując z misji, na rzecz spokojnego życia w koloniach
poza kontynentem Gramowni. Ci którzy się ośmielą mogą spodziewać się wielkiej nagrody - bezcennego
artefaktu, który spełni ich każde życzenie zmieniając ich w kogo tylko zapragną.

wiem, wiem... za dużo gothica, chyba się jednak prześpie...


No właśnie lepiej idź odpocznij sobie, bo jeszcze coś komuś przez przypadek zrobisz (wszystkie ostre przedmioty pochowane?)

A tak serio to fajnie to napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:08, Błoniak napisał:

Ja oczekuję na brygadzistę i chyba sobie jeszcze poczekam, a dzisiaj miałem sen, że dostałem
degrada -3...


Aż , rzuca się na usta taka piosenka "Wszystko się może zdażyć..." Ogólnie rzecz biorąc na Brygadziste czeka się tak około 2 miesiące , większośc osób awansuje po tym czasie , lub dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:10, olki77 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc na
Brygadziste czeka się tak około 2 miesiące , większośc osób awansuje po tym czasie , lub dłużej.

Choć to nie jest foremne. Niektórzy aktywnie forumując zdobyli np. Delegata w trochę ponad 1 miech. Tak więc zależy od aktywności. Ja np. czuję, że nie mam blisko do avansu .
A ja niedługo będę miał 2000 postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:13, Błoniak napisał:

Ja jak dostałem degrada to miałem 2,5 miesiąca przodowania i już wiedziałem, że zaraz brygadzista,
a tu degrad...

Nie masz się co załamywać ja miałem tak samo a zobacz jaki mam teraz status .To jest tak jakby liczyć że byłem przodownikiem x2 ale wszystko da się nadrobić więc spokojnie byle nie łapać kolejnych degradów a dość szybko to odorobisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:00, Langier napisał:

ja od 2 m-cy obywatel


Wydaje mi się, czy pod Twoim nickiem widzę Robotnika?
Gratuluję awansu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:10, olki77 napisał:

Aż , rzuca się na usta taka piosenka "Wszystko się może zdażyć..." Ogólnie rzecz biorąc na
Brygadziste czeka się tak około 2 miesiące , większośc osób awansuje po tym czasie , lub dłużej.


Ja brygadzistę zrobiłem w miesiąc i kilka dni, więc te ramy czasowe są trochę szersze:) Ważne jest żeby na status nie zwracać uwagi, w końcu to nie on jest najważniejszy, często bywać na forum, a awanse same przyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:21, Rafal G napisał:

Ja brygadzistę zrobiłem w miesiąc i kilka dni,

dobra dobra, nie szpanuj :P

Dnia 05.11.2006 o 13:21, Rafal G napisał:

więc te ramy czasowe są trochę szersze:)

no mi zajęło 2 miechy...

Dnia 05.11.2006 o 13:21, Rafal G napisał:

Ważne jest żeby na status nie zwracać uwagi, w końcu to nie on jest najważniejszy, często bywać na forum, a awanse same przyjdą:)

Mądre, mądre i jeszcze raz mądre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:26, Sephirath napisał:

Mądre, mądre i jeszcze raz mądre słowa :)

Trzeba,trzeba i jeszcze raz trzeba przyznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszysto mądrze, ale chyba na statusy ujemne należy patrzeć . Ale ogólnie to masz rację - jeśli pominiemy wszelaki element wywrotowy to nie powino się zbytnio przywiązywać wagi do rangi . A już na pewno na jej podstawie oceniać Forumowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się