poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

2 dni - robotnik;
2 tygodnie - przewodnik;
2 miesiące - brygadzista;
Tak było u mnie :)

To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie kolejne 2/3 miesiące sumiennego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:01, Sephirath napisał:

To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie kolejne 2/3
miesiące sumiennego pisania :)

Wszystko zależy jak często piszesz ,bo regularność jest pewnym wymaganym "kryterium" na awnas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:01, Sephirath napisał:

To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie kolejne 2/3
miesiące sumiennego pisania :)

Wedle tego klucza to nie bardzo, moim zdaniem 2 lata - delegat, 2 dekady - przewodniczący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:06, PsychoMan napisał:

> To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie kolejne
2/3
> miesiące sumiennego pisania :)
Wedle tego klucza to nie bardzo, moim zdaniem 2 lata - delegat, 2 dekady - przewodniczący :)

To już przesada, a na własny tytuł może 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:17, Don Lizak napisał:

Czemu nie działają już statystyki?


Vilmar pracuje pod Linuxem, a skrypt aktualizacji działa jedynie pod Windows. Więc statystyki działają i będą kiedy będą... Było już o tym nie raz mówione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:28, DemonFex napisał:

> > To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie kolejne

> 2/3
> > miesiące sumiennego pisania :)
> Wedle tego klucza to nie bardzo, moim zdaniem 2 lata - delegat, 2 dekady - przewodniczący
:)
To już przesada, a na własny tytuł może 20 lat :P

Tym kluczem to raczej 2000 lat ( sektetarz-200lat, własny tytuł-2000lat);P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie od czego zależy w końcu awans bo sprawdziłem w statach, byłem przodownikiem, miałem więcej postów niż pewna inna osoba a ona w tym czasie była brygadzistą (nie licząs że wczoraj dostałem degrada. Ten ktoś miał o kilka dni więcej ale gdzieś 100 postów mniej więc jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy się czas spędzony na forum, sensowność postów oraz odstęp czasowy między nimi. Jeżeli chcesz szybko awansować to pisz posty co godzine, ale nie mogą być bezsensowne bo moderator cie ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze ktoś ma wrażenie że moderatorzy zbyt często dają degrady?? Ja dostałem dzisiaj za to że napisałem w temacie jakiegoś dziwaka ostrzeżenie przed degradem dla niego (!!!) i poradziłem, aby sobie poszedł. Ale ja się nie czepiam, wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też dostałem przy tej okazji - i z perspektywy czasu uważam, że slusznie mnie zdegradowali - zamiast dopisywać sie do tematu jakiegoś bubka mogłem siedzieć cicho i cierpliwie czekać, aż któryś z moderatorów zamknie ten temat.
na przxzyszłość będę uważać, zanim dopiszę sie / ostrzegę jakiegoś forumowicza - z obawy przed kolejnym degradem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:34, Matiz666 napisał:

> > > To wg. tego klucza jeszcze 2 lata to przewodniczącego xD Ale chyba teraz będzie
kolejne
>
> > 2/3
> > > miesiące sumiennego pisania :)
> > Wedle tego klucza to nie bardzo, moim zdaniem 2 lata - delegat, 2 dekady - przewodniczący

> :)
> To już przesada, a na własny tytuł może 20 lat :P
Tym kluczem to raczej 2000 lat ( sektetarz-200lat, własny tytuł-2000lat);P.

Nie wiadomo czy za 200 lat wogule będzie gram.pl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 18:58, DemonFex napisał:

> > To już przesada, a na własny tytuł może 20 lat :P
> Tym kluczem to raczej 2000 lat ( sektetarz-200lat, własny tytuł-2000lat);P.
Nie wiadomo czy za 200 lat wogule będzie gram.pl:P

śmiesz w to wątpić, Obywatelu? hmm? przecież Gram jest WIECZNE! muhahahaha! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale to chyba była lekka przesada, mógł chociaż najpierw powiedzieć coś, ostrzec lub przestrzec a nie od razu degradować wszystkich w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:00, Matiz666 napisał:

Dobra, ale to chyba była lekka przesada, mógł chociaż najpierw powiedzieć coś, ostrzec lub
przestrzec a nie od razu degradować wszystkich w temacie.

e, tam - masz problemy. i tak za kilka dni (maks za tydzień) znów będziesz Przodownikiem. a doświadczenia i mądrość z nich płynąca pozostanie ci jeszcze na długo :)

RobeN po prostu zafundował sobie taki prezencik na urodziny - masowy degrad na poprawienie humoru xD (błagam, RobeN, nie degraduj mnie za to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:03, Azrathel napisał:

RobeN po prostu zafundował sobie taki prezencik na urodziny - masowy degrad na poprawienie
humoru xD (błagam, RobeN, nie degraduj mnie za to :))

Ciekawe, czy za takie ,,prezenty" też nie powinnio być degrada;);P.
PS: To był żart, jakby któryś z modków nie skapował;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:54, Matiz666 napisał:

Czy jeszcze ktoś ma wrażenie że moderatorzy zbyt często dają degrady?? Ja dostałem dzisiaj
za to że napisałem w temacie jakiegoś dziwaka ostrzeżenie przed degradem dla niego (!!!) i
poradziłem, aby sobie poszedł. Ale ja się nie czepiam, wcale!

Degrady dają za pyskowanie, zakładanie głupich i tych samych tematów, obraźliwe słowa, czy zwroty, wyganianie z tematów itp. Trzeba uważać troche co sie mówi. Ja na przykład dostełem ostrzeżenie za to że napisałem chyba z 5 postów i to z 3 były nie na temat, np że po co oni wyrónują tekst do prawej, potem sie poprawiłem że do lewej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:06, Matiz666 napisał:

> RobeN po prostu zafundował sobie taki prezencik na urodziny - masowy degrad na poprawienie

> humoru xD (błagam, RobeN, nie degraduj mnie za to :))
Ciekawe, czy za takie ,,prezenty" też nie powinnio być degrada;);P.
PS: To był żart, jakby któryś z modków nie skapował;P.

Lepiej wszyscy bądźmy cicho, bo zaraz dosteniemy degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się