poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ciemna strona mojej duszy (ta zazdrosna) chciałaby powiedzieć: "a weź spier..." :P

Ale że wiem jaka to radośc - wszystkiego dobrego i wielkie gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dzisiaj na forum wszedłem a jestem tu już dość długo ale dopiero dzisiaj o tym pomyślałem (żeby wejść na forum) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, nie martw się :P

Odkryłem forum około 20 dnia obecności na gram.pl. Bo się zdziwiłem skąd te cytaty w CDP Insiderze w CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:51, Sephirath napisał:

Też tak miałem, nie martw się :P

Odkryłem forum około 20 dnia obecności na gram.pl. Bo się zdziwiłem skąd te cytaty w CDP Insiderze
w CDA :D

A ja tu jestem już od ponad 2 miesięcy!!!! Też z CDA mi sie to wzielo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to gorzej stary, gorzej. Ale mocz się dużo w wodzie z rumiankiem i pij od jasnej anielki płynów - w końcu Ci się uda wyjść z piętna...

A na serio, lepiej późno niż później, witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:53, Sephirath napisał:

Hmm... no to gorzej stary, gorzej. Ale mocz się dużo w wodzie z rumiankiem i pij od jasnej
anielki płynów - w końcu Ci się uda wyjść z piętna...

A na serio, lepiej późno niż później, witaj :D

He he !! A ile trzeba trzymać na tym forum żeby być o range wyższy ????? (nie żebym był jakiś nie doczekany ale tak sie pytam :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej forum masz "statystyki" na samym dole. Pokicaj po profilach (wpisz w wyszukiwarce np. Sephriath i zobacz jak to u mnie się układało). Tutaj się liczy czas pobytu na forum, nie liczba postów (znaczy, wg. mnie to posy tutaj się liczą jako takie "haki" pokazujące ile byłeś na forum aktywny :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:56, Sephirath napisał:

Na stronie głównej forum masz "statystyki" na samym dole. Pokicaj po profilach (wpisz w wyszukiwarce
np. Sephriath i zobacz jak to u mnie się układało). Tutaj się liczy czas pobytu na forum, nie
liczba postów (znaczy, wg. mnie to posy tutaj się liczą jako takie "haki" pokazujące ile byłeś
na forum aktywny :P).

Dzieki pokombinuje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:56, Sephirath napisał:

Na stronie głównej forum masz "statystyki" na samym dole. Pokicaj po profilach (wpisz w wyszukiwarce
np. Sephriath i zobacz jak to u mnie się układało). Tutaj się liczy czas pobytu na forum, nie
liczba postów (znaczy, wg. mnie to posy tutaj się liczą jako takie "haki" pokazujące ile byłeś
na forum aktywny :P).

Czemu jak pisze swoja nazwe to pisze " Użytkownik "Matizz11" nie istnieje. " ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 21:01, Matizz11 napisał:

Czemu jak pisze swoja nazwe to pisze " Użytkownik "Matizz11" nie istnieje. " ??


To zależy kiedy sie zarejestrowałeś i napisałeś pierwszego posta. jak po godzinie 18.55 to statystyki sie jeszcze nie zakualizowały , jak sie zakualizują to już bedziesz w bazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:05, mike91 napisał:


> Czemu jak pisze swoja nazwe to pisze " Użytkownik "Matizz11" nie istnieje. " ??

To zależy kiedy sie zarejestrowałeś i napisałeś pierwszego posta. jak po godzinie 18.55 to
statystyki sie jeszcze nie zakualizowały , jak sie zakualizują to już bedziesz w bazie :)

aha dzieki czyli siebie moge znalezdz najwyzej jutro ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:19, Arar napisał:


> aha dzieki czyli siebie moge znalezdz najwyzej jutro ?? :]

Wtedy kiedy komuś zechce się aktualizować statsy forum. :)

acha spoko dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:22, PolishWerewolf napisał:

Nie "komuś" tylko Vilarowi... Na Windowsie dokonuje aktualizacji. Tyle razy to już było mówione....


Ale nie wszyscy o tym pamiętają, niestety. Może zmienić trochę przypięty post i dodać tam jakąś wzmiankę o aktualizacjach statystyk? Chociaż i tak niewielu by to zauważyło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewielu Nowych zauważa, że tam są wymienione rangi... Więc nie oczekuj cudów, że zauważą informację, o akutalizacjach statystyk.

I mówię oczywiście o Vilmarze, nie o Vilarze, bo tego drugiego Pana to ja nie znam :) W pierwszym poście zakradła się lierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:10, tread71 napisał:

Wszysto mądrze, ale chyba na statusy ujemne należy patrzeć . Ale ogólnie to masz rację - jeśli
pominiemy wszelaki element wywrotowy to nie powino się zbytnio przywiązywać wagi do rangi .
A już na pewno na jej podstawie oceniać Forumowicza


Oczywiście masz 100% racji i osoby ze statusem ujemnym musiały w taki czy inny sposób złamać zasady i (bez urazy dla kogokolwiek) trochę odstają... Tyle, że ja przez nie zwracanie uwagi na statusy miałem na myśli, żeby pisać postów z myślą o awansie i nabijaniu punktów. Jak wiemy takie podejście nie kończy się najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ladnie :) za literowk to Vilmar moze usunac ze statystyk na dobre :D mnie ze starych wycial bo napisalem jego nick z malej litery i teraz widnieje tylko znak "?"... heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:40, Bumber napisał:

> Nie "komuś" tylko Vilarowi... Na Windowsie dokonuje aktualizacji. Tyle razy to już było
mówione....

Ale nie wszyscy o tym pamiętają, niestety. Może zmienić trochę przypięty post i dodać tam jakąś
wzmiankę o aktualizacjach statystyk? Chociaż i tak niewielu by to zauważyło... ;)


Zauważyłoby gdyby ta wzmianka była zaraz obok linku do statów

Moim zdaniem aktualizacja mimo że żadka nie jest problemem;] Bo i tak staty służa ogólnej informacji a nie dokładnej informacji więc obecna częstość aktualizacji jest wystarczająca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się