Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gorączka świątecznych zakupów!

28 postów w tym temacie

No no nie powiem całkiem fajne gierki za taką śmieszną kasę :) No to chyba sobie sprawdzę kierownicę którą zamierzam kupić na święta z wspaniałą TOCĄ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z radością informujemy, że już od dziś w sklepach na terenie całego kraju można nabyć gry objęte naszą >świąteczną promocją.

Tak samo jak gry z promocji 1+1=3 w białostockim empiku, które według waszej strony powinny być już tam od dwóch tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie... pojechałem do Electro Worldu po Warmłotka - nie ma !
Media Markt - jutro, ale tylko Winter Assault...
Jutro po szkole do Empiku musze jechać :/
To wina CDP czy sklepów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 20:27, Dark_Kai230 napisał:

Bardzo fajnie... pojechałem do Electro Worldu po Warmłotka - nie ma !
Media Markt - jutro, ale tylko Winter Assault...
Jutro
po szkole do Empiku musze jechać :/
To wina CDP czy sklepów ?


To raczej nie jest wina sklepów. Ja zawsze zamawiam z Wirtusa i tam jakoś nigdy nie brakuje :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdziwilo mnie to, ze te wszystkie gry są wydane jeszcze raz, tzn nie naklejono nowych naklejek z swiateczna promocja na stare pudla, ale wszystko przepakowano i zmniejszono wPLNy na 15 zl,zamiast 30 zl jak to bylo bez promocji w fajnej cenie. wszystkie gry teraz sa w pudelkach typu Platynowa Kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w grudniu bedzie promocja z okazji Dnia Dziecka. Okreslenie "swiateczny" wyraznie sie dewaluuje...

Poza tym jak mozna reklamowac prezenty mikolajkowe, skoro kazde dziecko wie, ze do Sw. Mikolaja trzeba napisac list i tyle - zadnych reklam czytac przeciez nie bedzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z KHRoNem, nie ma co otwierac tych stron w Operze :( nie wiem jak w innych przegladarkach ale w IE najlepiej to wyglada. co do promocji, to uwazam ze an Święta jeszcze troche trzeba poczekac, ale ogolnie nizly pomysl z ta promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować