Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need For Speed: Underground 3 możliwy pod jednym warunkiem

54 postów w tym temacie

"Uważam, że w Need for Speed musi być możliwość przerabiania aut i będziemy podążać w tym kierunku" - hue hue hue sam sobie zaprzecza, bo na razie jedyne co można zmodyfikować w NFS to kolor samochodu i jakieś badziewne naklejki. Chociażby została ta sama "kampania" połączona z nowiutkim silnikiem graficznym (Frostbite 3) to z chęcią bym kupił tego NFS-a. Właśnie tego najbardziej brakuje w NFS-ach, wielkiej możliwości tunningu i denerwujące jest również to, że za byle pierdołe policja cię ściga. W NFS U2 była tylko noc i nie było policji a jakoś odniosło ogromny sukces. Tak jak mówię, po prostu przerobić na nowiutki silnik graficzny, do obecnej "kampanii" dodać chociaż połowe obecnie dostępnych wyścigów i sukces gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego do ku%$y nędzy jeśli idą w tym kierunku, tęsknią za przerabianiem samochodów itd. nie zrobią tego w obecnej odsłonie czy nie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami specjaliści widzę. "Zróbcie to i to, sukces gwarantowany". Tiaaa.

Underground był fajny, ale tuning robił wrażenie w podstawówce i gimnazjum. Co jak co, ale zdecydowanie bardziej wolę zasiąść za kierownicą ekskluzywnych marek, niż czegoś, co jest karykaturą samego siebie. Aston Martin z Carbona do dzisiaj śni mi się po nocach...

Zwróćcie uwagę, że nawet Szybcy i Wściekli, którzy byli niewątpliwą inspiracją dla twórców Underground podążyli podobną ścieżką, rezygnując z tandetnych przeróbek na rzecz samochodów z klasą. I co rzadko spotykane w kinie - tasiemcowa seria nigdy nie miała się tak dobrze, jak obecnie!

Ja osobiście jestem na nie jeśli chodzi o przesadzony optyczny tuning. A młodszym graczom przypominam, że seria nie zaczęła się na pierwszym Undergroundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 13:37, LESZ3u napisał:

Underground był fajny, ale tuning robił wrażenie w podstawówce i gimnazjum. Co jak co,
ale zdecydowanie bardziej wolę zasiąść za kierownicą ekskluzywnych marek, niż czegoś,
co jest karykaturą samego siebie. Aston Martin z Carbona do dzisiaj śni mi się po nocach...

Jak sam napisałeś, Aston Martin był dopiero w Carbonie, nie w Undergroundach. Nikt nie oczekuje po kolejnym Undergroundzie aut w stylu Astonów, Lambo czy Lotusów (przynajmniej mam nadzieję, że nikt ich nie oczekuje).

Dnia 28.08.2013 o 13:37, LESZ3u napisał:

Zwróćcie uwagę, że nawet Szybcy i Wściekli, którzy byli niewątpliwą inspiracją dla twórców
Underground podążyli podobną ścieżką, rezygnując z tandetnych przeróbek na rzecz samochodów
z klasą. I co rzadko spotykane w kinie - tasiemcowa seria nigdy nie miała się tak dobrze,
jak obecnie!

Tylko że obecnie ta seria nie jest o wyścigach, tylko o strzelaniu. I czy ma się dobrze? Kwestia gustu, ja te filmy lubię, ale moim zdaniem pierwsza część była najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie powiedzieli, że co roku będą wydawać bubla, który będzie cieniem najlepszych części serii, ale sprzedaje się jako tako. Nie będą się starać i pocić ze zrobieniem dobrego tytułu godnego serii bo się nie sprzeda na tyle dobrze żeby się to im opłacało...

No takim myśleniem to NFS''y będą dalej w stanie stagnacji i praktycznie śmierci klinicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 13:53, Madoc napisał:

Jak sam napisałeś, Aston Martin był dopiero w Carbonie, nie w Undergroundach.

Aston to już było świętokradztwo, ale tuningowany Peugeot 206, Focus albo inne Punto wyglądają równie pokracznie.

Dnia 28.08.2013 o 13:53, Madoc napisał:

Tylko że obecnie ta seria nie jest o wyścigach, tylko o strzelaniu.

Jaki z tego morał? Dodać do NFS strzelanie! Oczywiście żartuję, ale imo F&F dobrze zrobiło porzucenie tuningowej otoczki. Owszem, robiło to wrażenie te 10 lat temu, ale dzisiaj raczej nie pokazałbym się na mieście (nawet tym wirtualnym) z neonikami i tribalami przyklejonymi na drzwiach. Ogromne spojlery też wyglądają dzisiaj komicznie. Ja Undergrounda bardzo lubiłem i mam do niego sentyment, ale jak pisałem - to było 10 lat temu. Teraz całość jest jakaś taka... gimnazjalna? Teraz wolę wrócić do Porsche, z którego klasa aż się wylewa, choć sam nie wiem, jak to jest możliwe w zwykłej, klasycznej samochodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że twórcom się zwyczajnie nie chce, sądząc po wypowiedziach.... Bo gdyby się napracować nad czymś nowym i nie sprzedać więcej niż 10 milionów kopii to się "nie opłaca" ??? To wywnioskowałem z całego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 14:14, LESZ3u napisał:

> Tylko że obecnie ta seria nie jest o wyścigach, tylko o strzelaniu.
Jaki z tego morał? Dodać do NFS strzelanie!

No to był The Run i narzekaliście ;)

Underground umarł w świetle chwały, nie wykopujcie trupa. Nie odgrzewajcie kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Undeground 3 miałby wyglądać ( a przynajmniej tuningowanie aut ) jak w jedynce czy dwójce, to ja podziękuje. Jakby jednak zrobili U3 w klimatach azjatyzkich, gdzie tuningowałoby się japońskie auta w stylu JDM, a nie spoiler wielkości ławki, jakieś neony (czy inne niepotrzebne badziewia, które bardziej szpecą auto niż je upiększają) i dopracowali tą grę, to byłbym skłonny pierwszy raz od czasów Carbona wyłożyć pieniądze na NFSa. Ale musiałoby to być dopracowane, a nie zrobione na odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sami specjaliści widzę. "Zróbcie to i to, sukces gwarantowany". Tiaaa.
>
> Underground był fajny, ale tuning robił wrażenie w podstawówce i gimnazjum. Co jak co,
> ale zdecydowanie bardziej wolę zasiąść za kierownicą ekskluzywnych marek, niż czegoś,
> co jest karykaturą samego siebie. Aston Martin z Carbona do dzisiaj śni mi się po nocach...
>
>
> Zwróćcie uwagę, że nawet Szybcy i Wściekli, którzy byli niewątpliwą inspiracją dla twórców
> Underground podążyli podobną ścieżką, rezygnując z tandetnych przeróbek na rzecz samochodów
> z klasą. I co rzadko spotykane w kinie - tasiemcowa seria nigdy nie miała się tak dobrze,
> jak obecnie!
>
> Ja osobiście jestem na nie jeśli chodzi o przesadzony optyczny tuning. A młodszym graczom
> przypominam, że seria nie zaczęła się na pierwszym Undergroundzie.

To jest Twoje zdanie, inni w tym ja, mogą uważać inaczej. Chciałbym grę z samochodami "dla ludu" a nie dla bogaczy, powinny wrócić zwyczajne samochody i możliwość ich tuningu. Seria Szybcy i Wściekli poszła w kierunku sztuczek kaskaderskich, a kiedyś to był fajny film z akcją wokół samochodów, teraz samochody to tylko dodatek, a cała seria leci tylko na kasę. Chciałbym, żeby wyszła gra w stylu underground 3, ale z drugiej strony patrząc na ostatnie NFSy boję się, że kompletnie zepsują tą grę i cały czar undergroundów pryśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 14:24, Murith napisał:

Jeśli Undeground 3 miałby wyglądać ( a przynajmniej tuningowanie aut ) jak w jedynce
czy dwójce, to ja podziękuje. Jakby jednak zrobili U3 w klimatach azjatyzkich, gdzie
tuningowałoby się japońskie auta w stylu JDM, a nie spoiler wielkości ławki, jakieś neony
(czy inne niepotrzebne badziewia, które bardziej szpecą auto niż je upiększają)

Przecież o to chodzi, żeby dać graczom możliwości i żeby każdy mógł sobie tak zrobić samochód, jak mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 14:22, Dared00 napisał:

No to był The Run i narzekaliście ;)


Nie grałem, więc też nei narzekałem. Nie ukrywam jednak, że nawet mnie do tej odsłony ciągnie, ale ciągle nie trafiłem na jakąś lepszą okazję. 15zł mógłbym dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja opisałem swoją wizję (marzenia) Undergrounda 3, a to że tuning byłby monotematyczny to inna sprawa, NFS Porsche był to ja prosze o NFS JDM ;) Wiem że jest to nierealne, ale pomarzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Najlepiej by było gdyby jakieś zewnętrzne studio stworzyło nową markę, która byłaby "duchowym klonem" Undergroundów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NFS UNDERGROUND 1 jest najlepsza, nadal gram w tą grę inne NFS się chowają.
W underground 1 było dobra grafika dobre odbicia na drogach, dobra muzyka i tak dalej i nie miała aż takich wymagać. Na moim najstarszym komputerze cisnął mi NFS Underground na maxymalnych ustawieniach, jak zaczynałem przygodę z NFS underground 2 ledwo mi uciągało na średnich a grafika jest mizerna szczególnie textury NFS UNDERGROUND 1 przewyższa 2 nie tylko grafiką, optymalizacją silnika ale też przyjemnością grania.
Jeśli ma być UNDERGROUND 3 to lepiej niech się wzorują na Underground 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że czasy świetności tuningowania samochodów już raczej minęły. Widać to doskonale chociażby po serii filmów Szybcy i Wściekli, gdzie aktorzy na początku ścigali się Civicami, czy jakąś inną Hondą, którą można było świetnie przerobić, dodać neony, naklejki, a teraz co? Teraz typowe egzotyki praktycznie po żadnym tuningu wizualnym. Moim zdaniem, ten hype na naklejki, kiczowaty tuning, który kiedyś był fenomenem, już minął. I nawet jeśli twórcy mieliby zrobić nowego Undergrounda, to pewnie pod wieloma względami nie przypominałby tego starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko o tuningu, a czemu ludzie wspominają Underground, a nie kolejne części jak U2 czy Carbon? Bo U2 pod względem zabawy był gorszy od jedynki. Modyfikacja aut była dodatkiem. Siłą tej pierwszej były dynamiczne wyścigi (grafika i dźwięk) i dobrze zaprojektowane trasy!
Moda, że wszystko ma być sendbox''em owszem daje swobodę, ale jednocześnie spłyca wrażenia, jakie płyną z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Uważam, że w Need for Speed musi być możliwość przerabiania aut i będziemy podążać w
> tym kierunku" - hue hue hue sam sobie zaprzecza, bo na razie jedyne co można zmodyfikować
> w NFS to kolor samochodu i jakieś badziewne naklejki. Chociażby została ta sama "kampania"
> połączona z nowiutkim silnikiem graficznym (Frostbite 3) to z chęcią bym kupił tego NFS-a.
> Właśnie tego najbardziej brakuje w NFS-ach, wielkiej możliwości tunningu i denerwujące
> jest również to, że za byle pierdołe policja cię ściga. W NFS U2 była tylko noc i nie
> było policji a jakoś odniosło ogromny sukces. Tak jak mówię, po prostu przerobić na nowiutki
> silnik graficzny, do obecnej "kampanii" dodać chociaż połowe obecnie dostępnych wyścigów
> i sukces gwarantowany!
Dokładnie. U3 ma być taką odświeżoną wersją U2. No i niech w końcu zmienią model jazdy... Jak dla mnie to jest on coraz gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować