Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One obsłuży osiem, a PlayStation 4 cztery. O co chodzi?

15 postów w tym temacie

Mnie to tylko ciekawi kto ma w domu 7 czy 8 dualshocków? Mi w zupełności 4 wystarczą, bo pogram i w coopie i z czwórką znajomych, a oprócz FIFY chyba żadna gra nie obsługuje więcej niż 4 padów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie to tylko ciekawi kto ma w domu 7 czy 8 dualshocków? Mi w zupełności 4 wystarczą,
> bo pogram i w coopie i z czwórką znajomych, a oprócz FIFY chyba żadna gra nie obsługuje
> więcej niż 4 padów....
Ja mam 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań na niektórych forach, jakby to był jakiś minus...

Jak jest np. FIFA to znajomi mogą wpaść ze swoimi padami i można pograć razem 4v4. Zawsze się znajdzie jakieś zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem narzekań na niektórych forach, jakby to był jakiś minus...
>
> Jak jest np. FIFA to znajomi mogą wpaść ze swoimi padami i można pograć razem 4v4. Zawsze
> się znajdzie jakieś zastosowanie.


Nie wyobrazam sobie 8 osob przed tv, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie rozumiem narzekań na niektórych forach, jakby to był jakiś minus...
> >
> > Jak jest np. FIFA to znajomi mogą wpaść ze swoimi padami i można pograć razem 4v4.
> Zawsze
> > się znajdzie jakieś zastosowanie.
> >
> Widac masz duzo miejsca, bo u mnie osiem osob przy tv to chyba, ze polowa na suficie.

Wybacz, ja nie mam miejsca, ty też niby nie masz, ale to musi oznaczać że nikt nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że do PS3 można też podłączyć Move i Navigation stick. Biorąc to pod uwagę, mam nadzieję, że 4 nie okaże się liczbą zbyt małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie to tylko ciekawi kto ma w domu 7 czy 8 dualshocków? Mi w zupełności 4 wystarczą,
> bo pogram i w coopie i z czwórką znajomych, a oprócz FIFY chyba żadna gra nie obsługuje
> więcej niż 4 padów....

W PES-a (nie pamiętam którego) grało się na jednym telewizorze w 6 osób przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - w przypadku PS3 każdy Move i Navigation Controller zajmowały osobne porty na pada - dlatego jedynie 4 sloty mogłyby nie wystarczyć (powiedzmy że 2 osoby grają w boks lub coś podobnego, każda z nich trzyma dwie różdżki - a przydałby się i 5 slot na obsługę gry, wybór trybów czy bezproblemowe wyłączenie systemu). Obstawiam że PS4 inaczej będzie "katalogowało" kontrollery, tzn. podłączymy 4 dualshocki, ale pewnie Move (która ma przecież z nową konsolą działać) niezależnie od tego.
Swoją drogą, obstawiam że ma to związek z tymi ledami na padach: do PS4 podłączymy maks 4, żeby kamera mogła komfortowo śledzić wszystkie pady i nie mylić jednego z drugim (niestety, jak dla mnie wygląda to na kolejny bajer w stylu sixaxisa, z którego nie będzie się korzystać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie max 4 to idealnie, wiecej jest już niewygodnie np. ta fifa 2 vs 2 jak ktos jest taki bogaty ze ma wielką chate to pewnie ma drugie ps/xbox i tak kolejni znajomi moga pograc 2 vs 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować