Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Mam problem z Betą.Mam klucz,sciaglem i zabinstalowalem ale gdy probuje odpalic to wyskakuje mi taki komunikat: "License date has expired.
Please contact the software provider to update the software or extend the license."

Oco chodzi?Klucza jeszcze nigdzie nie wpisywalem bo nie było gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:46, xDeuSx napisał:

Dzisiaj powiem już ostatecznie "Good bye, World in Conflict". Powód? Wyjeżdżam i wrócę dopiero
za ok. 2 tyg. a do tego czasu beta testy już się skończą. Gry nie kupię, więc więcej już się
z nią nie spotkam.

A demo?!!


Sycilius: może być tak, że a) nie można już zakładać nowych kont dla otwartej bety (?!) b) masz klucz z zamkniętej bety.

Zauważyłem, że jak się nie gra przez kilka dni to obcinają punkty... chyba, że jakieś zrównanie punktów było w dniu premiery pierwszej łaty... spadłem o 2.5k pozycji !!!

Za co przyznawane są gwiazdki w odznace odpowiadającej za fortyfikowanie gdy ma już się złotą odznakę? Zauważyłem, ze część ludzi ma złotą z trzema gwiazdkami a ja mam tylko złotą... czy może obecność gwiazdek to bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bug z nieobecnością gwiazdek( którego sam czasem doświadczam, gwiazdki znikają na zmiane w air i infantry)
Też jestem ciekawy gdyż już drugi raz spadłem w ranku.
Wystąpił błąd(musiałem ponownie sie zalogować) a po za logowaniu byłem o ponad 100 miejsc niżej.
(co w moim przypadku top 200 jest bardzo dużą stratą :( jakieś 6-8 godzin grania w plecy :(
Prosze o odpowiedź jeśli ktoś wie czemu tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:25, hallas napisał:

może być tak, że a) nie można już zakładać nowych kont dla otwartej bety (?!)
b) masz klucz z zamkniętej bety.



Mam zamknieta bete znaczy nazwa skrotu do gry to:"World in Conflick closed MP beta".To znaczy ze grac juz nie moge?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 21:44, Vormulac napisał:

> Niestety ten "kawalek muru" dla CDP byl za drogi wiec go nie wrzucili do ES za to zaserwowali
na dwie flagi z odpustu :/
Ekstraaaaaaaaaaaa. Dla mnie to znaczy kupienie gry z zagranicy.
Kiła i mogiła - chyba najbardziej trafny komentarz odnośnie tej sprawy.

Przesadzacie trochę z tym murem. Widziałem zdjęcia tego "dodatku". Nic specjalnego, mały kawałek betonu z certyfikatem.
To ja już wolę konkretną flagę radziecką której ponoć nie ma w zachodnich edycjach. No i w dodatku CDP szykuje jakieś ekstra pudełko.Pamięta ktoś skrzynkę z ES Company of Heroes? Tamta wypadła nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 14:02, Sycylius napisał:

Mam zamknieta bete znaczy nazwa skrotu do gry to:"World in Conflick closed MP beta".To znaczy
ze grac juz nie moge?:|


Dokładnie. musisz pobrać otwartą betę. W ostatnim numerze CDA powiedzieli jak to zrobić - CDA rozprowadza kody oraz na swojej stronie umieściło linki do ftp oraz torrenta z betą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 15:31, hallas napisał:

Dokładnie. musisz pobrać otwartą betę. W ostatnim numerze CDA powiedzieli jak to zrobić - CDA
rozprowadza kody oraz na swojej stronie umieściło linki do ftp oraz torrenta z betą.



Dziwne,bo jak mi przeslali cdkaya na maila to byl tam tez link do bety pobralem i tak wal:|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:51, Adrian-rhcp napisał:

PS. Co najmniej 6-8 godz. :/


Mam nadzieje, że masz już pre-order pack''a inaczej te wszystkie godziny spędzone przy becie pójdą na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:25, xDeuSx napisał:

Mam nadzieje, że masz już pre-order pack''a inaczej te wszystkie godziny spędzone przy becie
pójdą na nic.


Przyjdzie w poniedziałek:D
Wiem że jak sie nie ma to kasują konto :/ niezły chwyt marketingowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:00, stanlee napisał:

Ludzie jak długo czekaliście na klucz do bety. Bo ja czekam już od wczoraj popołudnia i nic.


Ja czekałem jakieś 5 minut :D Nie wykluczaj opcji że po prostu nie ma już miejsc :/
Ale nic pewnego. Ja na potwierdzenie rejestracji w konkursie z ninją czekałem 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:25, xDeuSx napisał:

> PS. Co najmniej 6-8 godz. :/

Mam nadzieje, że masz już pre-order pack''a inaczej te wszystkie godziny spędzone przy becie
pójdą na nic.



Jak wyjdzie full to i tak staty wyzerują , preorderowcom tez. Ino czyste konta zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Powiedzicie mi ludzie, czy macie tak samo jak ja, otóż:
-instaluje WiC,
-robie sobie konto,
-loguje się - i pisze mi, że muszę ściągnąć patch. OK. Ściągam i....po ściągnięciu ściąga mi się ten jeb@$Y patch od nowa!! I tak 5 razy próbowałem i ch%$! POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.07.2007 o 21:48, Adrian-rhcp napisał:

PS. mam nadzieje że mówisz o medalu a nie o kodzie xD


Tak to mogę grać na mapce Riviera , tylko tego medalu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie martwi- pełna polonizacja gry. Nie cierpie sytuacji gdy gra jest pozbawiana oryginalnych dialogów. W dodatku ci którzy grają w betę wiedzą jakie są angielskie głosy i że są one bardzo dobre. Któs powie mi że polskie mogą być lepsze ale samo przyzwyczajenie do angielskich będzie działać. Ponieważ mam bardzo złe doświadczenia z pełnymi polonizacjami (Star Wars: Empire at War) prawdopodobnie zamówię grę z Anglii. (170zł, brrrrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje czytania ze zrozumieniem. W newsie o zamowieniach przedpremierowcyh, cdp wyraznie napisał że głosy jednostek pozostaną orginalne..

Gra World in Conflict zostanie wydana przez CD Projekt w pełnej polskiej wersji językowej (z zachowaniem oryginalnych głosów jednostek na polu bitwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście problem. Już to, że grając USSR wkurza mnie, że komunikaty oraz potwierdzenia od jednostek są po Angielsku (i nie, nie znam Rosyjskiego ale byłaby to doskonała okazja do przyswojenia kilku słówek i zwrotów).

Cóż... ja chyba też zrezygnuję z wydania PL (co prawda nie sądzę aby CDP popsuł polonizację WiC tak jak Cenega zwaliła polska wersję GRAW ale i CDP zalicza czasem wpadki...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:06, FiN napisał:

Gratuluje czytania ze zrozumieniem. W newsie o zamowieniach przedpremierowcyh, cdp wyraznie
napisał że głosy jednostek pozostaną orginalne..

Gra World in Conflict zostanie wydana przez CD Projekt w pełnej polskiej wersji językowej
(z zachowaniem oryginalnych głosów jednostek na polu bitwy)


Dziękuje za sprostowanie. Nie czytałem tego newsa więc nie wiedziałem o tym. Myślałem, że to będzie pełna polonizacja jak przy nieszczęsnym Empire at War Cenegi gdzie nie dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w tą gierke i musze stwierdzic ze jest taka sobie.Mało jednostek Rosjanie praktycznie różnią sie od Usa tylko wyglądem jednostek czy flagą.Niewiem jak będzie w pełnej wersj ale w tej jest bardzo mało jednostek,mogli by je chociaz jakos ponazywac a nie medium tank czy havy anti-air.W pełnej wersj bedzie inaczej?Licze na duzo wiecej jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować