Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 19:07, Kraju92 napisał:

Na czym polega tryb single player w tej grze?


Single możnaby nazwać namiastką multi. O ile w innych grach siły gracza stanowią jedyną armię na całym froncie, tutaj cały czas współpracują one z sojuszniczymi wojskami. Np. w demie sterujemy kompanią piechoty, a niezależnie od tego wspomaga nas batalion czołgów niejakiego Bannon''a oraz kompania powietrzna oraz kolejna kompania piechoty. Warto dodać, że pozostałymi armiami kierują sterowani przez komputer dowódcy, którzy wypełniają swoje cele, niezależnie od nas. Moim zdaniem, to bardzo dobry wstęp do multi.

BTW: Możliwe, że już jutro stanę się szczęśliwy ( mam nadzieję ) posiadaczem WiC :) . Do zobaczenia na froncie ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:17, FiN napisał:

Jest skirmish, poszukaj w opcjach gry online. Z tego co pamietam to trzeba chwili czasu by
sie do niego dokopac.


Może i jest , jakoś nie spotkałem ;) Całkiem mało w to gram, bo rusza tylko u brata, i wiadomo jak to bywa z rodzeństwem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj demo World in Conflict i muszę powiedzieć, że ta produkcja ma moc. Nie przepadam za bardzo tego typu grami, ale ta bardzo mi się spodobała. Nie ma jakiegoś zbędnego budowania baz, tylko czysta walka i to mi najbardziej przypadło do gustu. Do tego należy dodać bardzo ładna grafikę, czyli gra warta polecenia i kupienia w ślepo nawet jeśli nie lubi się RTS''ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoH też zrywało połączenia, ale to co się dzieje w tej grze to już jakaś paranoja no i ciągłe blokowanie gry.
W singlu jeszcze da się przeżyć, ale w multi to jest totalna porażka.
Jeśli ta gra chodzi komuś dobrze to GRATULACJE.Jestem tak wkur... że ja pier...
A ludzie na tym forum płaczą, bo spolszczenie jest do bani i co z tego że jest po polsku jak gra nie działa poprawnie.
I nie kosztuje 15 zł tylko 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:36, kaganiec napisał:

zna ktoś nazwę utworu - tego co w zamkniętej becie był w menu (w pełnej wersji jest w filmiku
co sawyer gada z tamtym ziomkiem :p)
utwór jest fajny a chciałbym se go więcej słuchać
czyli oprócz lepszej polonizacji i dołożonej ang. wersji mogliby dać soundtracka na płycie


Chyba o ten kawałek ci chodzi:
http://rapidshare.com/files/60971876/WiC_-_theme.mp3.html
Miałem nosa, że podczas zamkniętej bety go zgrałem... bo teraz OST ze świecą szukać.

Offtopic: Sierp i młot... dobra, nie rozwinę tego tematu, choć korci mnie :).

On topic: Kampania jest bardzo dobra i klimatyczna, całkiem nieźle też wprowadza do multi, ale tylko jeśli chodzi o poznanie zasad. Wątpię, by ktoś świeżo po kampanii wymiatał w MP, bo jej poziom jest żałośnie niski :), zdobyłem wszystkie medale na trudnym przy pierwszym podejściu... Taka sztuka przy kampanii CoH już mi się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:29, Dowodca_Pawel napisał:

Chyba o ten kawałek ci chodzi:
http://rapidshare.com/files/60971876/WiC_-_theme.mp3.html
Miałem nosa, że podczas zamkniętej bety go zgrałem... bo teraz OST ze świecą szukać.

Offtopic: Sierp i młot... dobra, nie rozwinę tego tematu, choć korci mnie :).

On topic: Kampania jest bardzo dobra i klimatyczna, całkiem nieźle też wprowadza do multi,
ale tylko jeśli chodzi o poznanie zasad. Wątpię, by ktoś świeżo po kampanii wymiatał w MP,
bo jej poziom jest żałośnie niski :), zdobyłem wszystkie medale na trudnym przy pierwszym podejściu...
Taka sztuka przy kampanii CoH już mi się nie udaje.


wielkie dzięks to ten kawałek i dla niego robiłem nawet miejsce na dysku bo mi się niemieściło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch godzinach stwierdzam, że:
1) Intro dalej nie uruchamia się
2) Po dwóch godzinach gry mogę stwierdzić, że rozgrywka była stabilna. Żadnego crasha.
3) Dodano parę miłch rzeczy w profilu
4) Odczuwa się poprawiony balans sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z forum Massgate wynika, że problem crash''y nie zniknął. Niektórzy twierdzą, że wręcz się nasilił, ale do takich sądów należy podchodzić ostrożnie.

Co do intra, to wcześniej nie słyszałem o tym problemie - u mnie wszytko wyświetla się poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:56, gugli napisał:

Po dwóch godzinach stwierdzam, że:
1) Intro dalej nie uruchamia się
2) Po dwóch godzinach gry mogę stwierdzić, że rozgrywka była stabilna. Żadnego crasha.
3) Dodano parę miłch rzeczy w profilu
4) Odczuwa się poprawiony balans sił

Może pograj trochę dłużej i wtedy dawaj opinie co do balansu i wywalania się gry. Po dwóch godzinach grania możesz jedynie stwierdzić punkty 1 oraz 3. Reszta wymaga zagłębienia się w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:01, hallas napisał:

> Po dwóch godzinach stwierdzam, że:
> 1) Intro dalej nie uruchamia się
> 2) Po dwóch godzinach gry mogę stwierdzić, że rozgrywka była stabilna. Żadnego crasha.

> 3) Dodano parę miłch rzeczy w profilu
> 4) Odczuwa się poprawiony balans sił
Może pograj trochę dłużej i wtedy dawaj opinie co do balansu i wywalania się gry. Po dwóch
godzinach grania możesz jedynie stwierdzić punkty 1 oraz 3. Reszta wymaga zagłębienia się w
grę.


Który punkt jest dla ciebie niejasny? Umieściłem informację, mówiącą że są to spostrzeżenia po 2 godzinach gry, nie po 10. Jest niewykluczone, że pojawią się znane wcześniej crashe, póki co ich nie ma. W zasadzie nie zdażyło mi się przed patchem grać stabilnie dłużej niż 1h. Co do samego balansu sił to żadna filozofia ocenić po 2 godzinach 3-4 zmiany w artylerii i paru innych rzeczach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć temat klanów. Może założylibyśmy gram.pl-owy klan w WIC. Powiedzcie, czy to dobry pomysł i zgłaszajcie się. Jest 1 problem, z mojej strony, gdyż nie chcę zakładac klanu. Ale z chęcią się dołączę. (Jeśli taki pomysł powstał, to przepraszam za bezsensowne powielanie, ale zacząłem śledzić ten temat od niedawna.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:22, ElDudi napisał:

Jakby to było coś poważniejszego ( tj jakieś w miarę regularne treningi i mecze ) to z chęcią
:)

Też na to liczę. A podrzuciłem taki pomysł, bo wkurza mnie chaotyczne granie. Tak podzielilibyśmy się na poszczególne funkcje i byłoby gites. Każdy robiłby jedną rzecz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jestem za. Mój nick Buled na WiC więc podeślij wiadomość i jakoś dogadamy ludzi.
2) Zaliczyłem pierwszego crasha na nowym patchu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować