Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

A ja mam jeszcze takie pytanie:
skąd wziąć mapy do wolnej gry. Bo chciałbym sobie zagrać pojedynczy scenariusz, ale takowych nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem World in Conflict. Gdyby nie fatalna polonizacja, gra byłaby niemal idealna. Może mi tylko ktoś odpowiedzieć na pytanie z poprzedniego posta? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:37, rick90 napisał:

Dzisiaj skończyłem World in Conflict. Gdyby nie fatalna polonizacja, gra byłaby niemal
idealna. Może mi tylko ktoś odpowiedzieć na pytanie z poprzedniego posta? Pozdrawiam.

Jeśli nikt nie odpowiada to znaczy że nikt z aktualnie przeglądających to forum ludzi nie zna na nie odpowiedzi. Popytaj na innych forach np.: na kolektywie WiCa w gram.pl/

BTW
Wie ktoś co jaki dokładnie czas kasowane są statystyki by nowi gracze mogli się wybić na czoło stawki ?? Wiecie może kiedy nastąpi nowa kasacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 22:37, Joannita napisał:

Jeśli nikt nie odpowiada to znaczy że nikt z aktualnie przeglądających to forum ludzi
nie zna na nie odpowiedzi.

Albo nie wie czy ktoś zadał pytanie. Sam nie mam przypiętego tego wątku i czy ktoś tu napisał posta dowiaduję się dopiero jeśli temat jest na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 22:37, Joannita napisał:

BTW
Wie ktoś co jaki dokładnie czas kasowane są statystyki by nowi gracze mogli się wybić
na czoło stawki ?? Wiecie może kiedy nastąpi nowa kasacja ??

Nie ma czegoś takiego jak ogólne kasowanie wyników. Tablica tychże jest dynamiczna, a okres ważności punktów zdobytych w meczu wynosi 21 dni. Do aktualnego wyniku gracza liczone jest co najwyżej 20 meczy (są to jego najlepsze mecze posiadające ważność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:00, tomoliop napisał:

Po tym nowym patchu mam dość często crashe, a wcześniej prawie wogóle nie miałem.

Mi tam fajnie się gra. Teraz w jednym meczu jeśli chomikuję punkty to mogę sobie na taktyczny ładunek jądrowy zarobić. Jednak ich nie chomikuję bo to nie opłacalne zbytnio jest.

hallas
Mógłbyś mi to jakoś objaśnić bo zbytnio nie czaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik w tabeli to suma punktów z dwudziestu najlepszych meczy gracza. Każdy mecz ma ważność 21 dni. Oznacza to, że jeśli właśnie w tej chwili zagrałeś super mecz i zarobiłeś 3000 punktów to za 21 zostanie on zapomniany przez tablicę wyników, a na jego miejsce zostanie wzięty najlepszy mecz, z którego punkty nadal mają ważność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:06, Mateusz0022 napisał:

Siemka mam pytanie, dało by sie normalnie grac na minimalnych z takim kompem:
Celeron 2.40 GHZ
768 mb RAM
GeForce FX 5200 128 mb


Na very low da sie grac bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:38, FiN napisał:

> Siemka mam pytanie, dało by sie normalnie grac na minimalnych z takim kompem:
> Celeron 2.40 GHZ
> 768 mb RAM
> GeForce FX 5200 128 mb

Na very low da sie grac bez problemu.


I nie zabiera wiele z zabawy na takim poziomie (choć oczywiście wiadomo że na b. dobrej grafie gra się przyjemniej). Ja sam gram na niskim poziomie i jakoś z tym żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:14, El Filipo napisał:


Ja ostatnio mam takiego laga że grać nie mogę i wyskoczył mi akurat wtedy gdy zamierzałem wziąć udział w rekrutacji do klanu. A najgorsze jest to że do tych durni z tp dodzwonić się nie można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 23:05, Joannita napisał:

>
Ja ostatnio mam takiego laga że grać nie mogę i wyskoczył mi akurat wtedy gdy zamierzałem
wziąć udział w rekrutacji do klanu. A najgorsze jest to że do tych durni z tp dodzwonić
się nie można :/

miałem podobna sytuacje, znam twój ból ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować