Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

>Zauważyliście, że w 1:47, 2:15

Dnia 12.04.2008 o 13:01, Lex napisał:

i 2:23 pojawiają się pojazdy z niemieckimi oznaczeniami (konkretnie 2 czołgi i pojazd
AA)? Czyżby Soviet Assault miał wprowadzić nową "frakcję"?

No co ty :) Przecież to są jednostki z podstawki, siły NATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ups... ale gafa. ;> Przepraszam za pomyłkę, na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że dawno w WiC nie grałem. Chyba nadszedł czas, żeby odświeżyć doznania związane z dziełem ME. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie często mam ostatnio crashe. Niedawno przeinstalowywałem system, a co za tym idzie, również grę, ale to nic nie pomogło. I niemalże uniemożliwia mi to granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście to bym takiej pewności nie miał. Jak dobrze pójdzie to dorzucą chińczyków (czyli w sumie nowe skiny) kampanię i kilka bajerów. Jak źle pójdzie to dadzą nową kampanię i może kilka bajerów tak żeby wersje pc i z konsol się zbytnio nie różniły (bo i tak ta konsolowa będzie gorsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko jedna kampania: sowietów, więc nie licz na chińczyków. Na pewno będzie też dużo nowości, w tym poprawienie grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz sprecyzować dużo nowości bo jak na razie to ja o jakichś przełomowych zmianach (np. dodanie nowych jednostek/ pomocy taktycznej) nie słyszałem?? A w kampanii kommiech to właśnie Chińczycy mogliby się pojawić (vide Francja w podstawce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam z kolegą taki problem. Gdy wchodzi On na serwer wybiera frakcje, potem funkcje (Pancerni Itd.) to po 20 sekundach dopiero zaskakuje ta funkcja, wybiera strefę zrzutu i bum. Pisze "Stracono połączenie z serwerem", wie może ktoś o co może chodzić?.Problem ten pojawia się za każdym razem. Single chodzi dobrze ale na niskich, ale z takim sprzętem chyba sie nie powinno ciąć na średnich?, bo u Niego się tnie.

Jego sprzęt to:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2,13 GHz
Ram: Kingmax 1 GB DDR II
Płyta główna: Gigabyte GA-945-DS3
K. Graficzna: Asus GeForce 8600 GT (Najnowsze Sterowniki)
Dysk: 320GB Samsung SATA II
Zasilacz: 350 W Modecom
Łącze: siec osiedlowa: prędkość miedzy 700kb/s do 10mb/s


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 21:39, Xantor napisał:

możesz sprecyzować dużo nowości bo jak na razie to ja o jakichś przełomowych zmianach
(np. dodanie nowych jednostek/ pomocy taktycznej) nie słyszałem?? A w kampanii kommiech
to właśnie Chińczycy mogliby się pojawić (vide Francja w podstawce).


Ja się doczytałem, że nowe jednostki pojawią się tylko w single player. To mam być taki mini dodatek, skupiony na rozgrywce dla pojedynczego gracza.

@danielbr
Mi się wydaje, że Twój kolega ma zaśmieconego kompa. Mam słabszego kompa od niego i gram na średnich detalach. Z tego co pamiętam to na forum massgate ktoś kiedyś opisywał problem z przerywaniem połączenia.

EDIT: Chyba chodzi o to http://www.massgate.net/read.php?28004,91117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 14:27, M3rc3n0r napisał:

> możesz sprecyzować dużo nowości bo jak na razie to ja o jakichś przełomowych zmianach

> (np. dodanie nowych jednostek/ pomocy taktycznej) nie słyszałem?? A w kampanii kommiech

> to właśnie Chińczycy mogliby się pojawić (vide Francja w podstawce).

Ja się doczytałem, że nowe jednostki pojawią się tylko w single player. To mam być taki
mini dodatek, skupiony na rozgrywce dla pojedynczego gracza.

@danielbr
Mi się wydaje, że Twój kolega ma zaśmieconego kompa. Mam słabszego kompa od niego i gram
na średnich detalach. Z tego co pamiętam to na forum massgate ktoś kiedyś opisywał problem
z przerywaniem połączenia.

EDIT: Chyba chodzi o to http://www.massgate.net/read.php?28004,91117


Hmm... kompa nie ma zaśmieconego wczoraj robił formata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/CIACH/

Może za wysoka temperatura procka :D? Przy wysokiej temperaturze komputera, komponenty działają wolniej.
Format nie oznacza, że komputer jest OK. Mógł wystąpić błąd przy instalacji. Kiedyś zrobiłem formata i kompa chodził tak wolno, że nawet saper się zacinał. Okazało się, że podczas procesu instalacji doszło do jakiegoś błędu i musiałem na nowo wszystko zrobić. Po tym wszystkim wszystko wróciło do normy.

PS. Oczywiście mam rozumieć, że windows jest legalny i ze wszystkimi łatami.

@Bluray
A czemu Ci się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 15:25, M3rc3n0r napisał:

Może za wysoka temperatura procka :D? Przy wysokiej temperaturze komputera, komponenty
działają wolniej.
Format nie oznacza, że komputer jest OK. Mógł wystąpić błąd przy instalacji. Kiedyś zrobiłem
formata i kompa chodził tak wolno, że nawet saper się zacinał. Okazało się, że podczas
procesu instalacji doszło do jakiegoś błędu i musiałem na nowo wszystko zrobić. Po tym
wszystkim wszystko wróciło do normy.

PS. Oczywiście mam rozumieć, że windows jest legalny i ze wszystkimi łatami.



Witam, ja jestem tym kolegą Daniela.

Robiłem wczoraj 4 kompletne formaty, instalowałem windowsa i grę, za każdym razem było to samo, że kampania się wiesza, a w multiplayerze wywala z serwera.
Procesor ma dość niską temperaturę (35 stopni C), jedyne co sie mi mocno grzeje w komputerze to mostek północny.
Windows owszem jest legalny i ze wszystkimi łatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:33, M3rc3n0r napisał:

>/CIACH/
Kończą mi się pomysły. W tym temacie http://www.massgate.net/read.php?28004,92757
opisane wszystkie znane i rozwiązane problemy techniczne.
Nie wykluczone, że płyta została źle wytłoczona.


EDIT: Najbardziej pasujący problem to ten pod pozycją 2D.) The –stabilityfactor command

Szlag pomyliły mi się przyciski :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto z was gra lotnictwem też zauważył że gra się coraz bardziej ch***wo ?? Flary mało dają, i jak klikam żeby zaatakowało to czasami muszę klikać po kilka razy.A ta ciężka przeciw lotnicza to już większego zasięgu chyba mieć nie może. Kiedyś tak nie było, kiedyś grało się fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w ostatnich patchach zmieniali to i owo w lotnictwie i przeciwlotniczych , ale co to dokładniej było to nie potrafię powiedzieć... Musiałbym przejrzeć cały spis poprawionych (i "poprawionych") rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować