TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2006 o 15:04, spider88 napisał:

Tak nasze pokolenie będzie niesamowite na emeryturce , gierki net itp. :-D

Mam nadzieję że mi to pozostanie, nie, nie nadzieję. .założenia. ;-) :] Biznes plan emerytalny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:15, TYHE napisał:

Zależnie od rodzaju zniewolenia, czasem nawet moga być zadowoleni ;)

To już zależy od "niewolnicy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:06, Pablo_bel napisał:

Mam nadzieję że mi to pozostanie, nie, nie nadzieję. .założenia. ;-) :] Biznes plan emerytalny
:D:D

Ja powiem tak, jestem w połowie drogi (lata pracy ) do emerytury ,mam dziecko które powoli już dobija się do kompa i wcale mi to nie przechodzi .Na emeryturce będę siedział sobie na działeczce i pykał w gierki .W przyszłych latach net oczywiście będzie międzyplanetarny i darmowy więc będzie git :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:15, TYHE napisał:

Zależnie od rodzaju zniewolenia, czasem nawet moga być zadowoleni ;)

TYHE.. czy Ty przypadkiem.. nie propagujesz, hard-corowej wersji erpega - "Damska Szowninistyczna Loża Szyderczyń S/M" ? :x ;-)
Nie żebym Cię podejrzewał.:] Tak jakoś.. moja refleksja na Twoją - refleksję - oczywiście. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pewnie znowu następne pokolenie nas czymś zaskoczy. Nasi rodzice najczęściej krzywo patrzą na elektroniczną rozrywkę a już nasze pokolenie ma w tej sprawie inny pogląd. Ciekawe co takiego wymyślą nasi "następcy" a co my będziemy uważali za stratę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:09, spider88 napisał:

Ja powiem tak, jestem w połowie drogi (lata pracy ) do emerytury ,mam dziecko które powoli
już dobija się do kompa i wcale mi to nie przechodzi .

ja już też coraz bliżej.:] I jak najbardziej serio - oby mi nie przeszlo zamilowanie do przygód tego typu.:)
>Na emeryturce będę siedział sobie na działeczce i pykał w gierki .W przyszłych latach net oczywiście będzie międzyplanetarny i darmowy
O, widzę że zdrowo wyważone - jeszcze i czas na działeczkę znajdziesz. -) To dobrze. :) Ja zamiast działki - spacer (mam nadzieję że podałoam temu jeszcze):x
Ii .. "dymek" na balkonie - poodychać świeżym powietrzem. Przy dłuższej sesji - to naprawdę "dla zdrowia" takie odejście co 1 godz.:x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:12, GeoT napisał:

Tak, ale pewnie znowu następne pokolenie nas czymś zaskoczy. Nasi rodzice najczęściej krzywo
patrzą na elektroniczną rozrywkę a już nasze pokolenie ma w tej sprawie inny pogląd. Ciekawe
co takiego wymyślą nasi "następcy" a co my będziemy uważali za stratę czasu :)

Powiem tak mój tatulko lubi sobie pograć i w necie posiedzieć , co do następnej epoki myślę że wirtualna-rzeczywistość przez wielkie "W" .Trój wymiar itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:17, Pablo_bel napisał:

Ii .. "dymek" na balkonie - poodychać świeżym powietrzem. Przy dłuższej sesji - to naprawdę
"dla zdrowia" takie odejście co 1 godz.:x :D:D

A mówią że komputer szkodzi ;-) . Jak mnie gierka wciągne to i bez dymka wytrzymam więc jest zdrowo . Co do działeczki to już teraz obowiązkowo weekend musi być ,choć zimno jeszcze i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, będziemy wołać: "Rzuć to! To cię ogłupia! Nie szkoda ci na to czasu?? Lepiej weź się za naukę albo za gry, a nie będziesz ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:23, spider88 napisał:

A mówią że komputer szkodzi ;-) . Jak mnie gierka wciągne to i bez dymka wytrzymam więc jest
zdrowo . Co do działeczki to już teraz obowiązkowo weekend musi być ,choć zimno jeszcze i pada.

Ale ja tylko stosuję siędo zaleceń producentów gier.:] Czytam zawsze ostrzeżenia związane z przesiadywaniem nadmiernym i stosuję to "odejście" od monitora po godzinie grania - no, może nie na całe 15 minut.:x Przecież tak sugerują - po 1 h. mała przerwa.:x
Wiem, jak jest naprawdę dobry klimat to i co 2 h. robię"dymka".:) A i to "rozsądkowo" wyłącznie - dla oczu i ogólnego "odpoczynku" - choć dymek wtedy nie jest "zaniedbywany":x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:23, GeoT napisał:

Heh, będziemy wołać: "Rzuć to! To cię ogłupia! Nie szkoda ci na to czasu?? Lepiej weź się za
naukę albo za gry, a nie będziesz ..."

Tak wyobraź sobie symulator pociągu w trójwymiarze w pokoju . Tak obok tematu doszła przesyłka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:29, Pablo_bel napisał:

Ale ja tylko stosuję siędo zaleceń producentów gier.:] Czytam zawsze ostrzeżenia związane z
przesiadywaniem nadmiernym i stosuję to "odejście" od monitora po godzinie grania - no, może
nie na całe 15 minut.:x Przecież tak sugerują - po 1 h. mała przerwa.:x
Wiem, jak jest naprawdę dobry klimat to i co 2 h. robię"dymka".:) A i to "rozsądkowo" wyłącznie
- dla oczu i ogólnego "odpoczynku" - choć dymek wtedy nie jest "zaniedbywany":x

Dobre na prawdę dobre. Będę musiał dać do przeczytania którąś instrukcję do przeczytania drugiej połowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PALENIE SZKODZI RAKOWI POWODUJE PŁUCA I CHOROBY ZDROWIA
Nie palę bo jestem uczulony na nikotynę (na szczęście ;)

A co do emerytury. Zdziwicie się, ale ja nie planuję przesiedzieć jej przy kompie (choć gdy pomyślę o wszystkich tych grach, które w tym czasie uzbieram, a których nawet nie "napocznę" ... :)
Uwielbiam góry, łażenie po szlakach i jeśli zdrowie będzie, to tam nogi stracę ...podczas gdy wy będziecie przybierać na wadze :D

Łał, ale mi się teraz w Loży oberwie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:51, GeoT napisał:

Uwielbiam góry, łażenie po szlakach i jeśli zdrowie będzie, to tam nogi stracę ...podczas gdy
wy będziecie przybierać na wadze :D

Góry mi szkodzą, więc raczej na stare lata przy kompie spędzę, bo na "dłubanie" szydełkiem chyba wzrok bedę miała za słaby. A utyć tragicznie mi się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:51, GeoT napisał:

/.../> A co do emerytury. /.../

Wiemy, wiemy... Na emeryturze będzie Ci ciągle czasu brakowało, a juz góry to sobie z głowy wybij. Chyba, że odpowiednio wcześnie o wnuki się postarasz, to Twoje dzieci od swoich dzieci odetchną, jak je z dziadkiem w góry wyśla...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:02, TYHE napisał:

> A to się TYHE zadziwi.:x :x
Mnie już nic nie zdziwi ;D

Ups... szybka reakcja tym razem.:x ;-)
Ale. .zawsze to... zmiany wobec Załozycielki. ;-) czyli chyba jednak - na przekór? :x :P
P.S. Dostarczysz nam nowy portret wreszcie? Ściany pustkami świecą.:P I jakiś kołeczek - całkiem przypadkiem osikowy :x znalazłem, luzem...można by zawiesić.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zapytam malarza, czy ma coś nowego :P
Podobno je kaloryfery, zdrowiej dla jego zębów byłoby gdyby zajął się sztuką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:10, TYHE napisał:

Zaraz zapytam malarza, czy ma coś nowego :P
Podobno je kaloryfery, zdrowiej dla jego zębów byłoby gdyby zajął się sztuką ;)

To malarz nadal żyje? :x No pojmuję że - stan jego szczęki może być problematyczny po jakimś dziele?:x
IA właściwie... jak to - je kaloryfery? :o Maluje.. to mogę pojąć, że po sportretowaniu Ciebie, o Pani - nic innego i godnego już nie stworzy... ( ale od czego kupa innych najmitów - portrecistów, dobijających siędo wrót Loży celem "dokonania - dziełowania", ale żeby jeść kaloryfery?:x:x ;-) to kara? za szmirę? czy on sam tak?:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się