TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 10:48, spider88 napisał:

Pewnie obie strony , tak to zazwyczaj bywa , zrobiło się nam trochę za bardzo politycznie


No bo zastanawialiśmy się o czym się rozmawia przy kawie i samo tak jakoś wyszło :)

Dnia 07.07.2006 o 10:48, spider88 napisał:

może klime podkręcić i do zamrażalnika lub piwniczki zajrzeć za lodami dla ochłody ??


Za lodami masz na myśli ... piwkiem? ;)
Ach ale mnie jeszcze gardło trochę boli więc ja dwie butelczyny tu w cieniu postawię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 10:57, GeoT napisał:

Za lodami masz na myśli ... piwkiem? ;)

Gdzieś tu się przewodnicząca kręciła ;D

Dnia 07.07.2006 o 10:57, GeoT napisał:

Ach ale mnie jeszcze gardło trochę boli więc ja dwie butelczyny tu w cieniu postawię ...

Nie ma jak to bolące gardło w środku lata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 10:57, minimysz napisał:

Wyjasnijcie mi tylko jak to jest, że po publikacji tego artykułu naszego prezydenta tak rozbolał
brzuszek, że aż musiał na wakacje pojechać...

Z tego co czytałem i widziałem, wnioskuję, że:
- On już był na wypoczynku;
- Nie brzuszek go rozbolał, tylko, hmm, jak by to ładnie powiedzieć... Aha, dostał nadmiernej ruchliwości jelit, co z kolei wpływało na konieczność szybkiego przemieszczania się i od tego miał kłopoty z wydolnością serca. I to właśnie wpłynęło na konieczność przedłużenia wypoczynku...
Nie twierdzę, że moje wnioski są słuszne, ale dla mnie tak to wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedział co powiedzieć i dostał rozwolnienia. Zresztą jemu ciągle odbija się jak mówi, nawet w TV. Przepraszam jeśli moje słowa rażą kogos, ja człowieka po prostu nie trawię (ale żarcik wyszedł, ahaha;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz znalazłem czas. Wydanie - Piękne - to mało.. Doskonałe - Oczywiście mówię o Oblivionku PL.:]
Kazdesłowo o nim powiedziane to - jak z Zen. Każde słowo o zen jest słowem za dużo. To trzeba ćwiczyc, doznać. :] Piękne tłoczenia.. zatrzaski.. mapa.. masa ksiąg:] Dyski - sztuk trzy.:]
Więc Oblivionka.. .wypada mieć.:) grać. :)
I jedna rzecz niemiła. :-/ Kaczory sa wszędzie.. od momentu niedługiego.:-/ <rozpaczliwe walenie głową w ściany>
Nawet nie chce mi się rzec - zdrówko.. zwyczajowe.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać ze pomimo mojej wiedzy o wymaganiach i dobrym zorientowaniu się.... mój Radek 9200 SE nie ... hm.. intro wspaniale poszlo - jak żyleta.:P:D:D
Postać stworzyłem.. i było doskonale dopóki nie znalazłem się w więzieniu. Biel.. jedna wielka biel.:P Ikonki wszytkie sa... kompas itp.
Cóż.. sądziłęm że wcale mi nie "ruszy" a tak choć wstęp obejrzałęm - w dobrej jakości. :D:D
Teraz tylko wymiana grafiki. Ale o tym wiedziałem dobrze.. od zapowiedzi pierwszych aż po ostatnie śledzenie wieści.:) Teraz to kwestia może 2- 3 miesięcy. .sąi inne wydatki.. kompek musi "odczekać".
Ale już mam lepszy nastrój... mimo niemożności "oblivionowania". ;)
Miłej zabawy. :) Do kiedyś tam.. dalszy spokój.. czytanie ksiąg, historii Cyrodil powolne - delektowanie się.. przeglądanie "byczego" poradnika.:)
I realny żywot.. wcale nie Bryiana:x :P
Miłego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problem to w obecnym clicku masz porady, co zrobić, by Oblivion miał szansę się u ciebie uruchomić. Zmniejsz detale, wyłącz antyasaling etc. , a może pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:11, Liqid napisał:

Jeśli masz problem to w obecnym clicku masz porady, co zrobić, by Oblivion miał szansę się
u ciebie uruchomić. Zmniejsz detale, wyłącz antyasaling etc. , a może pójdzie.

Ale. .serio na mojej karcie jest szansa? :) Zaraz to sprawdzam.:] Clicka nie mam, ale zaniżam wszystko.:} Dziekuję.. Zda mrealcję ja kto się sprawdzilo u mnie.:)
A jak nie. .spokojnie poczekam, bylem gotów czekać... samo intro mi dało radość. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ci pomóc, ale nie dziś. Czekaj do jutra lub niedzieli. Albo poniedziałku. Swoją drogą też mam 9200, tyle, że nie SE. Ati RuleZ. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:07, Pablo_bel napisał:

Ale już mam lepszy nastrój... mimo niemożności "oblivionowania". ;)


Masz Pablo niezwykłe zdolności słowotwórcze :)
Oblivionowanie? ;D
Już ciekaw jestem następnej gry, którą kupisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 08:36, spider88 napisał:

OOeeeuuu * ziewając *
Geo skorzystaj może ze sprzętu i zaparz jakąś dużą czarną z cukrem .
Sobota rano , cieplutko a tu w pracy trzeba siedzieć .


No, widzisz nas nikt nie zrozumie. Wakacje mają, spać sobie mogą ... a my?
Czekaj gonię zaparzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 08:42, GeoT napisał:

No, widzisz nas nikt nie zrozumie. Wakacje mają, spać sobie mogą ... a my?
Czekaj gonię zaparzać :)

Ja co najwyrzej w drugiej połowie sierpnia na kilka dni gdzieś wyskoczę pierwszy raz od sześciu lat, chyba się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 08:46, spider88 napisał:

Ja co najwyrzej w drugiej połowie sierpnia na kilka dni gdzieś wyskoczę pierwszy raz od sześciu
lat, chyba się należy ;)


Czyli będziesz wypoczywał bardzo intensywnie, no, no ... skompresować 3 tygodnie w kilku dniach ... kto cię spod kaloryfera wyciągnie ... przydałaby się jakaś bratnia dusza ... toż to w nałóg można wpaść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 08:56, GeoT napisał:

Czyli będziesz wypoczywał bardzo intensywnie, no, no ... skompresować 3 tygodnie w kilku dniach
... kto cię spod kaloryfera wyciągnie ... przydałaby się jakaś bratnia dusza ... toż to w nałóg
można wpaść ;D

Ja zapomniałem że istnieje słowo urlop ;)
A tak szczerze to pracocholikiem to już od dawna chyba jestem , przynajmniej tak żona uwarza ;D
Jak jest długi weekend to pod koniec już się krzątam po domciu lub działce i nie wiem co ze sobą zrobić dlatego na urlopik muszę gdzieś pojechać może gdzieś znajdę jakiś spokój w górach .
Jak tam pomysły na rocznicę ??
Masz coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 09:00, spider88 napisał:

Jak tam pomysły na rocznicę ??
Masz coś ??


Połowicznie ... ale tu nic nie napiszę, bo mi Ona coraz częściej na forum zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:07, Pablo_bel napisał:

Zapomniałem napisać ze pomimo mojej wiedzy o wymaganiach i dobrym zorientowaniu się.... mój
Radek 9200 SE nie ... hm.. intro wspaniale poszlo - jak żyleta.:P:D:D
Postać stworzyłem.. i było doskonale dopóki nie znalazłem się w więzieniu. Biel.. jedna wielka
biel.:P Ikonki wszytkie sa... kompas itp.
Cóż.. sądziłęm że wcale mi nie "ruszy" a tak choć wstęp obejrzałęm - w dobrej jakości. :D:D
Teraz tylko wymiana grafiki. Ale o tym wiedziałem dobrze.. od zapowiedzi pierwszych aż po ostatnie
śledzenie wieści.:) Teraz to kwestia może 2- 3 miesięcy. .sąi inne wydatki.. kompek musi "odczekać".
Ale już mam lepszy nastrój... mimo niemożności "oblivionowania". ;)
Miłej zabawy. :) Do kiedyś tam.. dalszy spokój.. czytanie ksiąg, historii Cyrodil powolne -
delektowanie się.. przeglądanie "byczego" poradnika.:)
I realny żywot.. wcale nie Bryiana:x :P
Miłego. :)



jest na to rada: www.oldblivion.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:26, spider88 napisał:

Co z tą dużą czarną ??


Mam nadzieję, że o to chodziło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:43, GeoT napisał:

Mam nadzieję, że o to chodziło ;D

Wolę w kubku ale nie będę taki wybredny i *kłaniając się w pas z wdzięczności* wypiję do dna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się