TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2006 o 20:54, GeoT napisał:

Czy tak Tyhe? :)

Firanki spłonęły przy okazji rogrzewania wosku w Andrzejki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 20:59, TYHE napisał:

Firanki spłonęły przy okazji rogrzewania wosku w Andrzejki ;)


Miałem prawo nie wiedzieć bo mnie wtedy w Loży nie było ;P
Ps. czy mam już szykować materiały na instalację c.o. w Loży? O zimie trzeba już myśleć :) I jaki piec ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie cos się zaczęło dziać, a było tak nudno i pusto, no i przyszła pani gospodarz tego przybytku trzeba byc grzecznym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:04, olki77 napisał:

Dobra dzwonilem do FBI powiedzieli mi że podadzą numer to się źle dla nich skończy.
To TYHE ma gg czy nie ma ?

Nie chciałbym przypominac pewnej historii, która zdarzyła się jakiś czas temu, ale widać muszę...
Do Loży wparował Chuck Norris. Tyhe tylko krzywo spojrzała. Już po godzinie udało się ocucić Chucka Norrisa. Więcej w Loży się nie pokazał. Jakoś też nie rozpowiada o swojej przygodzie...
Wracając do meritum: Tyhe ma maila i gg. Jak ktoś poda swój i ładnie poprosi to może dostanie. Możecie próbować inaczej, ale... ale żaden z Was nie jest Chuckiem Norrisem. Nie da się Was ocucić po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:04, olki77 napisał:

Dobra dzwonilem do FBI powiedzieli mi że podadzą numer to się źle dla nich skończy.
To TYHE ma gg czy nie ma ?


Żeby dostać ten nr musiałem klimę w Loży założyć i jeszcze na zimę centralne ogrzewanie mam przyrychtować, a ty pytasz o ten numer tak po prostu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak poprosze na forum i TYCHE moźe mi da numer to wszyscy mogą go mieć to chodziasz jakiś mailik

Jedna ktoś sie znalazł , lepszy od samego Chucka Norrisa . TYHE nowy Chuck w spódnicy który daje szybciej degrada niż Chuck kopa z pólobrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 17:32, GeoT napisał:

Pomijając błąd logiczny, który rozbawił nie do łez ;)) zdanie w pełni prawdziwe.


Potem jak to czytałem sam się zorientowałem co napisałem, ale już poszło i było za późno :P
Tak to przynajmniej coś Cię rozbawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:53, GeoT napisał:

Żeby dostać ten nr musiałem klimę w Loży założyć i jeszcze na zimę centralne ogrzewanie mam
przyrychtować, a ty pytasz o ten numer tak po prostu? ;)

Ja zdonyłem maila dopiero jak dostałem degrada więc dość kosztowny był ;D
Tyhe spóźnione ale szczere życzenia , wszystkiego naj naj !!!! (ale obciach że tak późno )
No i co znów poniedziałek rano , piękna pogoda a tu znów w pracy trzeba się stawić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu skwar leje się z nieba...Chwała GeoT-owi za ta klimę, gdyby nie Ty - roztopilibysmy się na pewno. A tak - to i chlodniej, i myslec sie chce...;)) ups, ale gafa - witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 09:01, KrzysztofMarek napisał:

Dostałem Obliviona i chwilowo wyjeżdżam w podróż do Cyrodil, zbawiać tamtejszy świat. Tylko
z rzadka, jak znajdę wolną chwilkę, wyślę do Was kartkę... ;)


Obyś przeżył tam na tyle długo bym móc tę kartkę wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry (choć zbyt upalny)
Jest za gorąco, żeby myśleć. Chyba dziś też cały dzień spędzę w Dolinie Mroźnego Wiatru. Jak znajdę tam urząd pocztowy lub choćby kuriera to postaram się przysłać trochę śniegu i lodu do Loży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 10:04, minimysz napisał:

Jest za gorąco, żeby myśleć. Chyba dziś też cały dzień spędzę w Dolinie Mroźnego Wiatru. Jak
znajdę tam urząd pocztowy lub choćby kuriera to postaram się przysłać trochę śniegu i lodu
do Loży...


Czyli minimyszka dostała delegację ... hmm ... jak tak wszyscy się rozjadą, to kto będzie zielone myszki, słonia, jeża i smoczycę dokarmiał? Coraz więcej mamy tego inwentarza a ja sam nie obrobię ;D

Spiderek -> kawki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zielone się nie martw, mają duży zapas serka - pewnie zdążę wrócić zanim to zjedzą. A czy ktoś w ogóle karmi tego słonia? Bo tak dziwnie szczupło dziś wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 10:13, minimysz napisał:

O zielone się nie martw, mają duży zapas serka - pewnie zdążę wrócić zanim to zjedzą. A czy
ktoś w ogóle karmi tego słonia? Bo tak dziwnie szczupło dziś wygląda...


Ja nie wiem co takie bydle je, siano jakieś jak przypuszczam ... może by mu buraków trochę pastewnych wykopać? Chociaż jeśli ma robić za odkurzacz to może mu to wystarczy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się