TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

[b]TYHE - Wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
dużo wolnego i moc słodyczy,
tego Ci dzisiaj Dawid17 życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak widzicie - kobieta zawsze jest tajemnicza, a przez to bardzo intrygująca. Wszyscy składacie Tyche życzenia, ale nie wiecie z jakiej okazji. I to jest piękne - to się nazywa jedność wśród bywalców Loży ;) No i oczywiście ja tez przyłączam się do życzeń - wszystkiego...tajemniczego Tyche :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji urodzin naszej pani moderatorki,
życzę jej by miała same dobre humorki,
by do nas wszystkich pięknie się uśmiechała,
by forumowiczom mniej degradów dawała.
Bez Niej nasze forum byłoby smutniejsze,
niezastąpią jej nam żadne japońskie gejsze,
niech już żaden bumelant na nią nie krzyczy,
bo tak mistrz Kukini naszej TYHE życzy.

I oczywiście prezenty. Mam nadzieję, że każdy znajdzie jakieś zastosowowanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE - wiem, że jest już trochę późno ale ja również pragnę się dołączyć do tych wszystkich życzeń :)))

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie,
idź przez życie z dobrocią w sercu,
otoczona ludźmi, których kochasz,
silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia,
niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi CI radość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:22, KrzysztofMarek napisał:

A ja nic nie wiedziałem... :(

Też bym nic nie wiedziała, ale w temacie o wizytówkach dwa dni temu pojawiła się informacja, że za dwa dni (czyli dziś) TYHE ma urodziny. Przyznaję bez bicia, że prawie o tym zapomniałam, ale zajrzałam ponownie do wizytówek i pamięć mi wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 20:55, minimysz napisał:

/.../> Też bym nic nie wiedziała, ale w temacie o wizytówkach dwa dni temu pojawiła się informacja,
że za dwa dni (czyli dziś) TYHE ma urodziny. /.../

Skończyła 18 lat? Znowu!? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj minimyszko, ja tutaj tez zaglądałam od rana, ale wszystkich "wywiało" ;) Duży tłok na > zdjęciach forumowiczów< (może tam są ???) . Albo po jakiejs imprezie... ale nic, pij swoją kawkę, ja może herbatkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mogę się przyłączyć tak dla towarzystwa :) Daaawno mnie tutaj nie było jeżeli szanowni lożowicze (tak to się odmienia? :P) pozwolą to powrócę.

==> Nulinka

Ty się dziwisz? Mecz o 3 miejsce to nie byle co, a dzisiaj finał to pewnie przygotowania w pełni i dopiero jutro wszyscy powrócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, przeciez przygotowania jakieś muszą być ;) Ale milo, że chociaż Ty nas odwiedziłeś, zaparzyc kawki, czy wolisz coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:26, Nulinka napisał:

zaparzyc kawki, czy wolisz coś innego ?


W sumie kawka to dobra rzecz, ale w taki upał to może lepiej jakaś mrożona? Ktoś reklektuje taka z lodami i bitą śmietaną (wcale nie kaloryczna :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Kawa z lodami i bitą śmietaną - to mi na małą bombe kaloryczną wygląda, ale dodatkowa energia bardzo się przyda w taki upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2006 o 14:31, Ninja Seba napisał:

W sumie kawka to dobra rzecz, ale w taki upał to może lepiej jakaś mrożona? Ktoś reklektuje
taka z lodami i bitą śmietaną (wcale nie kaloryczna :P)?


Ja taka lubie mozna się wprosić??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:26, minimysz napisał:

Nie macie wrażenia, że ten wczorajszy mecz był ustawiany?


Niezupełnie. Pomimo tego, że szedłem za Portugalią to uważam, że Niemcy zagrali dosyć dobrze i w sumie zasłużenie wygrali ten mecz. Całe szczęście, że nie będzie ich w finale :P
Nib Portugalczycy byli dłużej przy piłce, niby byli lepsi technicznie, ale i tak wygrali Niemcy. No cóż dzisiaj trzeba żyć finałem i kibicować Włochom.
Swoją drogą czy ktoś mi może powiedzieć co to za drużyna francuska skoro tam jest (jeżeli dobrze kojarzę) 3 białych, a reszta to murzyni?
Nie chodzi tu o rasizm (bo rasistą nie jestem), ale o sam fakt.
Kiedyś reprezentacja danego kraju to były tylko osoby z danego kraju, a teraz? W Niemczech gra 2 polaków z tego 3 z polskim nazwiskiem, w Turcji gra jakiś Anglik i tak można mnożyć. Dlaczego to się tak pozmieniało, wszystko przez te migracje ludności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, żę część tych czarnych Francuzów - są juz urodzeni we Francji. Ale trzeba przyznać, że troche to dziwnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobiło się pustawo na forum, nikt nie pisze nikt nie rozrabia troszke nudnawo. Ciekawe dlaczego taki stan rzeczy przecież meczu jeszcze nie ma pogoda nie jest za fajna (przynajmniej u mnie), chyba trzeba zrobic sobie przerwe i wyłączyć komputer chociaż na dwie godzinki i wrócić tutaj może wtedy cos ciekawego będzie sie działo:) Czy zawsze niedziela musi być taka nudna?? No nic poczekam jeszcze może zdarzy się cud i ktoś przyjdzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy widać poszli;)) Ale istotnie - pustki, chyba burze w zachodniej Polsce...No cóż, może później ktoś przyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się