TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 22:02, Liqid napisał:

> /.../. Polska oczywiście później odmówiła, więc zdecydował że
skoro nie chcą im pomóc to muszą ich zniszczyć./.../

Jak by Józio wprowadził wojska do Polski, to juz by z Polski nie wyszedł. Próbował, bo w 1920 roku dostał w tyłek i, jak wieść niesie, uciekał w kalesonach przed polskimi ułanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co w tym temacie chodzi? Czytałem całe FAQ i nic nie rozumiem. Czy ten temat jest Spamem? Czytając Wasze posty doszedłem do wniosku że mówicie tu o maśle maślanym, czyli o Wszystkim. Pomoże mi ktoś odnaleźć się w tym temacie? Wiem, że będzie to trudne zadanie ale będę dozgonnie wdzięczny.

Witam jako Brygadzista, wiem, że dawno awansowałem ale chciałbym jakoś zacząć moją przygodę z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:06, KrzysztofMarek napisał:

Jak by Józio wprowadził wojska do Polski, to juz by z Polski nie wyszedł. Próbował, bo w 1920
roku dostał w tyłek i, jak wieść niesie, uciekał w kalesonach przed polskimi ułanami...

Podobnież kalesony te nosiły bardzo charakterystyczne oznaczenia na tylnej swej części, co dowodzi skali grozy i przerażenia. No i zauważenie tego było jedyną przyczyna przerwania pogoni polskiej jazdy i jej chwalebnego marszu na Moskwę - taki akt łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:19, MasterHeroes napisał:

O co w tym temacie chodzi?

Tego chyba nie wie nikt. Nawet najstarsi górale ;-)

Dnia 26.08.2007 o 23:19, MasterHeroes napisał:

Czy ten temat jest Spamem?

Nie, to nie spam (uwierz mi, znam się na tym). To po prostu rozmowa na wiele, bardzo wiele tematów.

Dnia 26.08.2007 o 23:19, MasterHeroes napisał:

Czytając Wasze posty doszedłem do wniosku że mówicie tu o maśle maślanym, czyli o Wszystkim.

Błąd. "Masło maślane" i "wszystko" to dwa różne pojęcia.

Dnia 26.08.2007 o 23:19, MasterHeroes napisał:

Pomoże mi ktoś odnaleźć się w tym temacie?

Przykra wiadomość: nikt Ci nie może pomóc. Sam musisz się wpasować.

Dnia 26.08.2007 o 23:19, MasterHeroes napisał:

Witam jako Brygadzista

Ja również witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to witamy Mocium Panie Brygadzisto. Chętnie Pana do naszego grona przyjmiemy*. Jednak z wytłumaczeniem istoty Loży miogą być problemy. Język ludzki nie jest aż tak giętki aby kwestię tą dokładnie wytłumaczyć. Skoro przeczytałeś FAQ, to śledź wątek i spróbuj się w odpowiednim momencie tutaj "wstrzelić". Tak wyglądał mój powrót do Loży, tak pewnie dołączali też niektórzy co dołączyli tu później. Początem może być trudny ale potem już z górki;)

*pamiętaj o "oczepinach":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nie obecności :] Widze minimyszko że zatrudniłaś się jako niania i nowych niańczysz :P Jak tam zdrówko i jak RD?
Alexei to twoje szczurki <hmmm> nie wiedziałem przez pewien czas karmiłem je kurczakami i troche sie od nich uzależniły ale ogólnie wyglądaja w porządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:45, Alexei Kaumanavardze napisał:

I jak tam moje szczury, zdechły czy się nimi zaopiekowaliście...


Nie wiem czy to te, ale w piątek widziałem w Loży dwa takie co spiożywały jakiegoś żubra. Spasione były niemiłosiernie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:12, Dux napisał:

Nie wiem czy to te, ale w piątek widziałem w Loży dwa takie co spiożywały jakiegoś żubra.

I nie pomogłeś - wiesz dobrze Dux że żuberki są pod ochrona Wodza - a ty pozwoliłeś szczura zjeść :( Z czego teraz zrobimy żubrówke ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, kurczaki, gdzie ja teraz kurczaki znajdę... W całej gramolcji jest na nie prohibicja hmmm... Będe z gruzji sprowadzać musiał, ale z powrotem przeżuce moje szczury na padline... Chociaż... Zobaczymy jak nowy miot... Jeżeli będzie udany to to zostaną na takiej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:05, Konrades napisał:

Witam po długiej nie obecności :]

Ja również :)

Dnia 27.08.2007 o 10:05, Konrades napisał:

Widze minimyszko że zatrudniłaś się jako niania i nowych niańczysz :P

A nie, to tylko tak dorywczo. Nie mogłabym chyba tak stale.

Dnia 27.08.2007 o 10:05, Konrades napisał:

Jak tam zdrówko i jak RD?

Zdrowie chwilowo w porządku, a RD... Cóż, era wakacyjna najlepsza nie była, a nagłego zniknięcia prawie wybudowanego PSO nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:20, minimysz napisał:

Zdrowie chwilowo w porządku, a RD... Cóż, era wakacyjna najlepsza nie była, a nagłego zniknięcia
prawie wybudowanego PSO nie rozumiem.

Podobno SS chciało 2 kronie ją postawić i znów mają ponad 50% i teraz jak jej nie postawią to będzie szczyt bezszczelności :) To dobrze że wracasz do zdrowia :)

Alexei nie mart się ktoś w lochach kiedyś próbował tworzyć plantacje kurczaków tylko nikt nie wie w ktorej części one sie znajduja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:15, Konrades napisał:

I nie pomogłeś - wiesz dobrze Dux że żuberki są pod ochrona Wodza - a ty pozwoliłeś szczura
zjeść :( Z czego teraz zrobimy żubrówke ? :D


No bo jak to widziałem, to z tegu żubra wiele już nie zostało;) Ale to chyba nie był jedyny żubr więc na żubrówkę winno jeszcze starczyć. A na przyszłość proponuję abyśmy skombinowali żubrom jakąś żubrzycę, albo nawet kilka. Tak aby ciągłość w produkcji żubrówki została zachowana;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:09, walgierz napisał:

Bo Litwa wtedy porównywalna była do Wielkopolski teraz, albo Małopolski dajmy na to. Litwa
była częścią Rzplitej (podzielonej, ale podziału tego Naród nie uznawał).
<historyczne zrzędzenie mode off>


Trafiła kosa na kamień ;D
Oczywiście mogę zrozumieć co i jak , tylko jakoś nie chce mi się wierzyć aby tak postępowały inne narody ( choć mogę się mylić ) . Dajmy na to czy w ukraińskich szkołach było by możliwe takie postępowanie ?? Aby dzieci uczyły się na pamięć wierszy typu Polsko ojczyzno moja . Zresztą Europa ma to do siebie że zmiany granic były na porządku dziennym .Mam nadzieję że doczekam czasu kiedy będziemy się bardziej czuć Europejczykami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:37, spider88 napisał:

Mam nadzieję że doczekam czasu kiedy będziemy się bardziej czuć Europejczykami .


Ja tam zawsze bardziej będę się czuł Polakiem niż Europejczykiem :>
Europa bez granic to fajna sprawa, ale tylko w kwestii turystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:21, walgierz napisał:

Europa bez granic to fajna sprawa, ale tylko w kwestii turystyki.

Europa bez granic automatycznie staje się powodem mieszania się narodów .Po pewnym czasie , gdy już wszelakie kultury się wymieszają pozostanie Europa .Już teraz po II wś niczym nadzwyczajnym nie są ludzie których np. ojciec jest Polakiem , matka Włoszką , dziadek jeszcze kimś innym . Co w tym złego ?? Dziś piszę trochę chaotycznie , nie wiem czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:28, spider88 napisał:

> /.../> . Co w tym złego ?? Dziś piszę trochę chaotycznie , nie wiem czemu ;)

Nie ma w tym nic złego. Ale może być.
Ja zresztą już się niemieckiego nie będę uczył i europejczykiem nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>europejczykiem nie zostanę.

pejczykiem może nie, ale Europejczykiem lub euroczłowieczkiem lub euroludziem już jesteś mieszkając w kraju leżącym w Europie i tym bardziej będącym w UE. Ba, nawet część Rosjan jest europejczykami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieję że doczekam > czasu kiedy będziemy się bardziej czuć Europejczykami .

W dzisiejszych czasach, część osób przed cudzoziemcami prędzej przyzna się do bycia Europejczykiem niż Polakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym wszystkich powitać po tej dłuuugiej wakacyjnej przerwie... Ja już siedzę w domu (naszczęście) i nareszcie mam czas na forum i inne przyjemności... Chciałbym się tylko dowiedzieć czy działo się coś ciekawego pod moją nieobecność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się