TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 16:43, spider88 napisał:

>
Trzeba jakość dojść do wprawy

Wyszło! Tylko nie potrafisz odczytać zaszyfrowanego przesłania. Raz, że jest widoczne tylko wtedy, kiedy chcesz dodać odpowiedź, dwa, że trzeba zuważyć korelację z alfabetem Morse''a a trzy, trzeba znać alfabet Morse''a ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:57, KrzysztofMarek napisał:

Dopóki nie ukradną nam portretu Miłościwie Nam Patronującej i Dobrze Wiszącej to damy sobie
radę. Że portret wisi, każdy widzi ;-D


Wisieć to wisi, ale szczerze powiedziawszy w mało imponującym miejscu. Takim jasnym... Zaraz temu zaradzimy. Ponieważ nie wypada wracać po tak długiej przerwie z pustymi rękami, mam szanownej społeczności do zaprezentowania projekt nowego miejsca wystawiania Portretu na widok publiczny. Miejsce w stanie surowym, dlatego niestety nie ma (jeszcze) pajęczyn, pęknięć, zacieków i innych tego typu dekoracji. W podłodze malownicze otwory z kwasem, przy ścianach posągi z absurdalnie ekskluzywnego materiału skalnego. Portret, jako zbyt wzniosły by dotykać podłoża, finezyjnie unosi się nad ziemią. Całość dopełniają chorągwie ze znajomym logo. Smacznego.

P.S. WIEM jak to wygląda, ale to mój pierwszy „widoczek” w 3D. Proszę o wyrozumiałość, ale i o wszelkie uwagi krytyczne (pochwalne lepiej sobie darujmy). U mnie na LCD widać dobrze, gdyby u kogoś wystąpiły jakieś problemy typu "za ciemno", to wyrenderuję jeszcze raz z innymi parametrami.

20070820185952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:00, Matteos napisał:

> /.../ Portret, jako zbyt wzniosły by dotykać podłoża, finezyjnie
unosi się nad ziemią. /.../

Człowieku, uważaj! Portret Miłościwie Nam Patronującej musi być solidnie i czarami przytwierdzony, co by nam się Miłościwie Nam Patronująca z uwięzi nie zerwała i szkód nie poczyniła. Wprawdzie od jakiegoś czasu część mocy czarnoksięskich mocno nadwyrężyła, ale i tych, które zostały, lekce sobie ważyć nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:00, Matteos napisał:

/.../ Ponieważ nie wypada wracać po tak długiej przerwie z pustymi rękami, mam szanownej
społeczności do zaprezentowania projekt nowego miejsca wystawiania Portretu na widok publiczny /.../


Moim zdaniem "ołtarzyk" wypasik. A propos ołtarzyka, taki właśnie by się przydał, żeby było gdzie ofiary z męczenników składać :)

Btw. witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 23:27, GeoT napisał:

Btw. witam wszystkich

Ja również :D

Wybaczcie, że brak dalszego ciągu raportu z MT, ale jestem połamana straszliwie :( Zupełnie nie wiem czemu, bo zachowywałam się bardzo spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 23:27, GeoT napisał:

Btw. witam wszystkich

Ciekawe na jak długo ??
Coś znów się ostatnio nam opuściłeś ;p
Awans zdobyty to i ilość postów drastycznie spadła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 00:59, minimysz napisał:

Wybaczcie, że brak dalszego ciągu raportu z MT, ale jestem połamana straszliwie :( Zupełnie
nie wiem czemu, bo zachowywałam się bardzo spokojnie...


E tam. Ramy zostału podane, więc resztę w razie czego możemy sobie wyobrazić. Szczególnie, że twierdzisz, iż połamana jesteś. Jak nie szalałaś to nie, ale wniosek jest taki, że jak ktoś chciał to się dało. Nam zostaje żałować straconej okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie trochę , ale patrze na Zestawienie miesięczne , a tutaj Dux członek DSLS został Przewodniczącym , i normalnie nic , no Nic nie przyniósł , żadnego poczęstunku nie widzę , no pytam się JAK TAK MOŻNA ? W końcu przez te 2 miesiące mieliśmy mało okazji do świętowania ( nie licząc rocznic) Pamiętaj Przewodniczącym jest się 1 w życiu , no chyba że dostaniesz degrada , ale na to się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo to no ten tego no, właśnie no ten ...... Bo to robota wdowikm''a. Ja nie wiedziałem, że jak mu się gratuluje awansu na Sekretarza, to samemu się obrywa. On ma chyma jakieś układy z systemem;DDD No i że to tak wyszło niespodziewanie, to nic nie przygotowałem. Ale myślę, że jutro jakąś taką z lekk spóźnioną parapetówę urządzę. No dobra, obiecuję, że urządzę. W końcu sam człowiek kiedyś by wreszcie zaszalał;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 00:59, minimysz napisał:

Wybaczcie, że brak dalszego ciągu raportu z MT,


wiemy, że prędzej czy później wszystko (no oprócz tego czego nie pamiętasz ;) ) nam opowiesz

>ale jestem połamana straszliwie :( Zupełnie

Dnia 21.08.2007 o 00:59, minimysz napisał:

nie wiem czemu,


bo nie pamiętasz co robiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 16:49, olki77 napisał:

/ciach/


Co dopiero awansował a Ty chcesz już imprezke co? Imprezka bęzie ale dopiero jutro bądź cierpliwy i nie narzekaj:) Będzie ciasto i napitek ale o dopiero jutro bo nie mozna wszystkiego na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 16:17, Dux napisał:

Jak nie szalałaś to nie, ale wniosek jest taki, że jak ktoś chciał to się dało.

Nie bardzo rozumiem to zdanie... Jedno jest pewne: w porównaniu z niektórymi byłam tak mało ruchliwa, jak kłoda drewna.

Daimon_Frey

Dnia 21.08.2007 o 16:17, Dux napisał:

wiemy, że prędzej czy później wszystko (no oprócz tego czego nie pamiętasz ;) ) nam opowiesz

Jak poprzebieram zdjęcia z drugiego i trzeciego dnia (z pierwszego nie mam) to będzie foto-raport na sajcie.

Dnia 21.08.2007 o 16:17, Dux napisał:

bo nie pamiętasz co robiłaś ;)

Pamiętam bardzo dobrze, co robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:47, Magwisienka napisał:

Yy, jak to nie? :P Zróbcie imprezę razem, w końcu okazja bardzo podobna ;)


Madziu musze się zgadać z Dux''em w sprawie wspólnej imprezki z okazji awansu, ale myślę, że wszystko jest do załatwienia;)
Czuj się zaproszona tak jak wszyscy lożowicze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:55, wdowiakm napisał:

Madziu musze się zgadać z Dux''em w sprawie wspólnej imprezki z okazji awansu, ale myślę, że
wszystko jest do załatwienia;)

Czekam zatem z niecierpliwością ;)

Dnia 21.08.2007 o 19:55, wdowiakm napisał:

Czuj się zaproszona tak jak wszyscy lożowicze;))

Dziękuję bardzo :)

A póki co mała przystawka ;) :

20070821200201

20070821200400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:05, Magwisienka napisał:

A póki co mała przystawka ;) :


Nawet bardzo dobry;)
Sporzyjemy go w trakcie uczty ;]
No dobra chcieliście to macie zajmować miejsca;)

spider88 -----> Ty możesz bez zaproszenia;) (w ranach rekompensaty:P <joke>)

20070821202442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się