TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Omal się nie zaksztusiłem. Ze śmiechu, oczywiście. Tak, tego żona nie mogła się spodziewać.
No cóż, sama chciała... ;-D

Tak . Okazało się że wśród zabawek było też kilka rzeczy dla tatusiów ;))
Pewnie żadna kobieta tego nie przewidywała .Tak to już jest z tymi promocjami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:04, spider88 napisał:

Tak . Okazało się że wśród zabawek było też kilka rzeczy dla tatusiów ;))
Pewnie żadna kobieta tego nie przewidywała .Tak to już jest z tymi promocjami .


Początkowo nie planowałem komentować opisanej przez Ciebie sytuacji, bo z zabawek wyrosłem, ale tą nawigacją to przywaliłeś. Napisz jaka to sieć sklepów ;D

Choć swoją drogą w kwestii zabawek, mam coś takiego, że ile razy przechodzę obok półek z klockami "LEGO" to kusi mnie kupić sobie jakieś ogromne pudło. Całe dzieciństwo marzyłem o tych klockach, nawet kilka zestawów przysłanych z zagranicy przez wuja mam jeszcze w piwnicy (pięknie popakowane, ani jeden klocuszek nie zgubiony, ceniło się te rzeczy bo u nas tylko w Pewexach po koszmarnej cenie można było kupić - czekają na ewentualnego potomka, który to przejmie). No i czasem mam tak, że myśli człowiek jakby to było fajnie takie coś poukładać, ech ... chłop 32 lata ... dopiero mina mojej żony to by było bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 10:50, GeoT napisał:

Początkowo nie planowałem komentować opisanej przez Ciebie sytuacji, bo z zabawek wyrosłem,
ale tą nawigacją to przywaliłeś. Napisz jaka to sieć sklepów ;D


Real .Jednak to była jednodniowa akcja .

Dnia 17.12.2008 o 10:50, GeoT napisał:

Choć swoją drogą w kwestii zabawek, mam coś takiego, że ile razy przechodzę obok półek
z klockami "LEGO" to kusi mnie kupić sobie jakieś ogromne pudło. Całe dzieciństwo marzyłem
o tych klockach, nawet kilka zestawów przysłanych z zagranicy przez wuja mam jeszcze
w piwnicy (pięknie popakowane, ani jeden klocuszek nie zgubiony, ceniło się te rzeczy
bo u nas tylko w Pewexach po koszmarnej cenie można było kupić - czekają na ewentualnego
potomka, który to przejmie). No i czasem mam tak, że myśli człowiek jakby to było fajnie
takie coś poukładać, ech ...


To masz podobnie jak ja . Dziś jak patrzę na pokoik mojej córci , to się za głowę łapię .Za moich ... naszych czasów to nawet Pewex nie był tak dobrze zaopatrzony w zabawki . Powiedziałem sobie , że żałować jej nie będę , wystarczy że tatuś się bawił drewnianymi klockami ( LEGO to ja się bawiłem przez szybę wystawową w marzeniach ) . Jednak żona czasem się łapie za głowę , gdy przeglądam stare numery " Mały Modelarz " które mam popakowane w piwnicy .Zawsze mi powtarza abym to wyrzucił , ja na to że czeka to do mojej emeryturki , albo jak znajdę wolny czas .Oczywiście mało realne ;)

Dnia 17.12.2008 o 10:50, GeoT napisał:

chłop 32 lata ...


No i się wymskło ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 11:55, spider88 napisał:

Jednak
żona czasem się łapie za głowę , gdy przeglądam stare numery " Mały Modelarz " które
mam popakowane w piwnicy .Zawsze mi powtarza abym to wyrzucił , ja na to że czeka to
do mojej emeryturki , albo jak znajdę wolny czas .Oczywiście mało realne ;)

Ty je trzymaj i nie sklejaj. Jeśli są w dobrym stanie, to ładny grosz za nie możesz dostać, bo są maniacy, którzy kolekcjonują MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:12, minimysz napisał:

Ty je trzymaj i nie sklejaj. Jeśli są w dobrym stanie, to ładny grosz za nie możesz dostać,
bo są maniacy, którzy kolekcjonują MM :)


Stan idealny , średnio lata 70-80 .Nie wiedziałem że na tym można zarobić . To niech jeszcze trochę poleżą , zwłaszcza przy dzisiejszych możliwościach przedruków , zawsze można sobie tak ułatwić życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, żona każę wyrzucać, a ty masz skarby o wartości lepszej niż teraz kompy :P, normalnie wymień sobie to na jakiś sprzęt, albo poczekaj jeszcze 30 lat, i wtedy sprzedaj za naprawdę grubą kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:24, kindziukxxx napisał:

/.../albo poczekaj jeszcze 30 lat, i wtedy sprzedaj za naprawdę
grubą kasę :P

Nie należy odkładać. Za dwa lata ktoś to wrzuci do internetu albo zrobi drugie wydanie i ceny spadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 18:30, KrzysztofMarek napisał:

Nie należy odkładać. Za dwa lata ktoś to wrzuci do internetu albo zrobi drugie wydanie
i ceny spadna.

no dobra, ale i tak wszystkie kioskowe reedycje jakiś tam fajnych rzeczy znikają po 2-3 miesiącach, ale z drugiej strony, oryginalne z lat 80 czy tam jakiś i tak wartości raczej nie stracą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:02, kindziukxxx napisał:

/.../ oryginalne z lat 80 czy tam jakiś i tak wartości raczej
nie stracą,

Hihihi.... Mam sprawny magnetofon szpulowy, Unitry na licencji Grundiga. Duże pudło... Moze jakis fraj... to jest kolekcjoner, kupiłby ten zabytek?
P.S.
Mam nawet kartki na cukier. Niewykorzystane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:27, KrzysztofMarek napisał:

Moze jakis fraj... to jest kolekcjoner, kupiłby ten zabytek?


Wystaw na allegro ,myślę że jakiś chętny na pewno się znajdzie ;)

Dnia 17.12.2008 o 21:27, KrzysztofMarek napisał:

P.S.
Mam nawet kartki na cukier. Niewykorzystane!

Ja mam na mięso ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 16:43, spider88 napisał:

Właśnie spadłem z krzesła :O


Ja też :)

Przypadkiem przypomniałem sobie, że miałem gdzieś żaglowiec "Mayflower" nie śmigany.
Jak nic idę szukać plagi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 10:37, GeoT napisał:

Jak nic idę szukać plagi :))


Tak po przemyśleniu, to jednak szkoda mi się pozbywać takiej kolekcji. Mam chyba z 30 numerów z roczników 70-90.Jak nic można nawet niezłe autko za to kupić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:39, spider88 napisał:

Na niektórych forach, ludzi mają podobne zegary podpięte tak jak my mamy podpisy ;)


Jest już nawet tzw. gadżet podpinany w Viście w pasku z prawej strony pokazujący taki licznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:34, KrzysztofMarek napisał:

Popatrzcie sobie, co znalazłem:
http://pepepe.pl/


To już calkiem dawno zamieszczony przeze mnie zrzut ekranu w wątku, gdzie każdy się swoim pulpitem przechwala:) To akurat jeden z motywów superkaramby w linuksie (takie coś od paska bocznego na pulpicie). To samo można mieć na windowsie, gdy się używa opery - ktoś taki widżet zrobił. Jask ktoś chce to może sobie porównać moje z tym linkiem od Ciebie i policzyć jak ten czas szybko leci:D

20081219153739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:34, GeoT napisał:

Jest już nawet tzw. gadżet podpinany w Viście w pasku z prawej strony pokazujący taki
licznik :)


To już przegięcie. Zresztą Dux dał screena , ja bym czegoś takiego nie chciał mieć. Gdybym musiał codziennie przez cały dzień oglądać naszego prezydenta, szybko bym wylądował w wariatkowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się