TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 13:20, spider88 napisał:

Ale , jak od każdej reguły i od tej są wyjątki ;D


E tam, najwyżej zgasisz światło...:))))
Zresztą, nie ma brzydkich kobiet... Czasem tylko wina brak...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:29, Wodzasty napisał:

E tam, najwyżej zgasisz światło...:))))
Zresztą, nie ma brzydkich kobiet... Czasem tylko wina brak...:))))

Masz rację, he he ale w twoim przypadku to chyba wody ognistej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:09, KrzysztofMarek napisał:

A nie sądzisz, że kobieta wygląda njlepiej bez (sukienki/spódniczki/spodni)?


Hmm a to już zależy. Ale wychodzę z założenia, że najbardziej seksowana kobieta to taka nie do końca rozebrana. ;-)
A co do nerek to moda jest odkrywania brzuchów, ale przy okazji odkrywa się taką samą część ciała na plecach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:45, spider88 napisał:

Masz rację, he he ale w twoim przypadku to chyba wody ognistej ;D


Odkąd wpuściłem jedną taką do swojego wigwamu to dopływ wody ognistej drastycznie się obniżył...:)))

Biały brat HumanGhost dobrze mówi - nawet zwyczajna chusteczka dodaje rozebranej sqaw niepowtarzalnego uroku...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 01:30, Narrenturm napisał:

Hmm, a co słychać tutaj? dawno mnie nie było :PP

W zasadzie bez zmian. TYHE, od czasu, jak CDA opublikowało wywiad o Damskiej Szowinistycznej Loży Szyderdczyń z TYHE, jakoś się nie udziela. To znaczy, nie udziela się w Loży. Walgierz też się w Loży już nie udziela...
Widocznie w Loży, pod naszymi rządami, panuje ład i porządek, dlatego zastawiają nas w spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 09:36, WorldWar3PL napisał:

> ład i porządek
Do czasu KM, do czasu.... :)

Niegrzecznych nie wpuszczamy do piwnicy z trunkami. A, że na wynos nic nie ma, to i nikt im nie przyniesie. To wystarczy, żeby byli grzeczni. Oczywiście, zawsze może trafić się jakiś nawiedzony abstynent.
A na abstynentów też mamy sposób. Przywiązujemy do krzesła, zdejmujemy buty (skarpetki niekoniecznie;) pod stopy podstawiamy miskę z 40% roztworem C2H5OH. Po trzech godzinach puszczamy wolno. Żałuj, że nie widziałeś, jak wtedy rozrabiaja! Śpiewy, tańce, jeden to się nawet do smoka zalecał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:12, Wodzasty napisał:

Odkąd wpuściłem jedną taką do swojego wigwamu to dopływ wody ognistej drastycznie się obniżył...:)))

Niestety tak często bywa ale za to są inne uroki takiego ruchu chyba że ona też się lubuje w wodzie ognistej jednak wtedy to już się melina robi lepiej nie przesadzać i tylko od święta sobie gulnąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:12, Wodzasty napisał:

> /.../> Odkąd wpuściłem jedną taką do swojego wigwamu to dopływ wody ognistej drastycznie się obniżył...:))) /.../

Niech mój biało?czerwony? brat, Wielki Wódz Wodzasty wyśle swoją squaw na wczasy. Wielki Wódz Wodzasty odzyska swobodę, jak i ja odzyskałem. Mogę pić piwo do śniadania, obiadu i kolacji, a nawet w przerwach między posiłkami.
I mogę sam robić posiłki. Z samego mięsa. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:18, KrzysztofMarek napisał:

Niech mój biało?czerwony? brat, Wielki Wódz Wodzasty wyśle swoją squaw na wczasy. Wielki Wódz Wodzasty odzyska swobodę, jak i ja odzyskałem. Mogę pić piwo do śniadania, obiadu i kolacji, a nawet w przerwach między posiłkami.


W przyszłym tygodniu to ja będę urlopował....:))) I nie zamierzam się oszczędzać...:))) Będę robił dokładnie wg twoich wskazówek - tatanka do śniadania, tatanka po śniadaniu, tatanka na lunch...etc...:))))

Dnia 12.09.2006 o 11:18, KrzysztofMarek napisał:

I mogę sam robić posiłki. Z samego mięsa. Howgh!


Dokładnie... Chociaż akurat w moim przypadku to i tak ja przygotowuję żarcie...:)))

spider -> moja młoda squaw nie przepada za wodą ognistą tedy melina nam nie grozi...:))) aczkolwiek uważam, że ograniczenie mojej ukochanej zupy chmielowej tylko do świąt to mord na zdrowym męskim organizmie...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:33, Wodzasty napisał:

spider -> moja młoda squaw nie przepada za wodą ognistą tedy melina nam nie grozi...:)))
aczkolwiek uważam, że ograniczenie mojej ukochanej zupy chmielowej tylko do świąt to mord na
zdrowym męskim organizmie...:)))

"Zupy" chmielowej nie dokładam do wody ognistej ;D
Moja Zonka jest dość wyrozumiała i sama mnie namawia co bym więcej piwka popijał tak dla zdrówka , oczywiście w ilościach przyjętych za farmaceutyczne czyli buteleczka dziennie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:41, spider88 napisał:

Moja Zonka jest dość wyrozumiała i sama mnie namawia co bym więcej piwka popijał tak dla zdrówka
, oczywiście w ilościach przyjętych za farmaceutyczne czyli buteleczka dziennie ;))


A z jakiego kraju ten normalizujący farmaceuta? Pytam, ponieważ tego typu terminy medyczne są inaczej interpretowane w różnych częściach świata. Najbardziej kontrowersyjnym jest "śmiertelna ilość promili we krwi" ;]

Z tego tematu naprawdę zrobiła się Męska Szowinistyczna Loża Szyderców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 13:51, Matteos napisał:

A z jakiego kraju ten normalizujący farmaceuta? Pytam, ponieważ tego typu terminy medyczne
są inaczej interpretowane w różnych częściach świata. Najbardziej kontrowersyjnym jest "śmiertelna
ilość promili we krwi" ;]

Ostatnio czytałem to w fachowej prasie dla pasjonatów kuchni i żywienia niestety źródła nie pamiętam ale że piwo ma lecznicze właściwości wiadomo od dawna , tak jak wino oczywiście w ilościach przyzwotych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:07, spider88 napisał:

Ostatnio czytałem to w fachowej prasie dla pasjonatów kuchni i żywienia niestety źródła nie
pamiętam ale że piwo ma lecznicze właściwości wiadomo od dawna , tak jak wino oczywiście w
ilościach przyzwotych .

Ja to wiedzialem od dawna!!! I dlatego tryskam zdrowiem!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:36, emo89 napisał:

Ja to wiedzialem od dawna!!! I dlatego tryskam zdrowiem!!! :D:D:D

Patrz, bo kazdy lek w ilosciach zbyt duzych szkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się