TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 16:31, lurynowicz napisał:

Czyżbyś tak samo jak ja znał to z autopsji? :) Zdecydowanie odradzam przedawkowywanie leków.
Zdrowsi od tego nie będziecie. ;)

Żonka ma w szpitalach praktyki i będąc dość często tam gościem widziałem już nie jedno , ale nawet te lekkie poranne dolegliwości są na tyle dokuczliwe że należy pięc razy się zastanowić czy warto zanim przeciągniemy strunę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:41, spider88 napisał:

"Zupy" chmielowej nie dokładam do wody ognistej ;D


Woda ognista w połączeniu ze zupą chmielową nie jest szkodliwa, wręcz przeciwnie :) Polecam.

Nie polecam natomiast łączenia wody ognistej, zupy chmielowej i spirytusu, ta mieszanka może wywołać niezamierzone skutki uboczne (nie bedę ich wymieniać, niektórych nie warto...), w skrajnych przypadkach zatrucie alkoholowe lub zgon (to taka przestroga dla młodych), ale daje porządnego kopa. Oczywiście w małych ilościach raczej nie bardzo szkodzi. Jam jest zaprawiony w tych bojach, dlatego wiem co mówię (to akurat nie ma związku z moim podpisem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jam jest zaprawiony w tych bojach,

Dnia 12.09.2006 o 17:02, hunter22 napisał:

dlatego wiem co mówię (to akurat nie ma związku z moim podpisem).

Ostatnio modne są drinki z dopalaczami typu "dodaje skrzydeł" to dopiero jest podstępne .Co prawda nie próbowałem ale tak słyszałem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:05, spider88 napisał:

Ostatnio modne są drinki z dopalaczami typu "dodaje skrzydeł" to dopiero jest podstępne .Co
prawda nie próbowałem ale tak słyszałem ;))


Kurcze, o tym nie słyszałem. Widze, że będe musiał zainteresowac sie tym tematem.

Skoro juz jesteś w alkoholowych temat, mogę co nie co powiedziec o jednym moim kumplu. Ma on ksywkę "Człowiek Wódka". chyba nie musze nic wiecej o nim pisac.


*************
Wodzasty ===> mój czerwony bracie, możesz mi powiedzieć z którego szczepu jesteś? Apacze? Czarne stopy? Czerwone Grzywy? Pytanie to padło, bom jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 09:27, KrzysztofMarek napisał:

W zasadzie bez zmian. TYHE, od czasu, jak CDA opublikowało wywiad o Damskiej Szowinistycznej Loży Szyderdczyń z TYHE,


To znaczy.. Był w CDA wywiad z TYHE?? O_O
Jednego numeru CDA od jakiś 6 lat nie kupiłem i tam akurat był wywiad z TYHE?? O_O O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 17:56, DemoBytom napisał:

To znaczy.. Był w CDA wywiad z TYHE?? O_O
Jednego numeru CDA od jakiś 6 lat nie kupiłem i tam akurat był wywiad z TYHE?? O_O O_O


nie po prostu była część chyba o CDP i tam trzeba było zgadnąc kto jest autorem textu w tym temacie jeśli o to chodzi a jeśli o coś innego to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:56, DemoBytom napisał:

To znaczy.. Był w CDA wywiad z TYHE?? O_O
Jednego numeru CDA od jakiś 6 lat nie kupiłem i tam akurat był wywiad z TYHE?? O_O O_O


Nie wywiad, lecz dali trzy posty z tego wątkuw dziale CDP. A czy był w nich post TYHE to już nie pamiętam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa...
NIe, to konkurs na pieczarki w CDA widziałem xD
Zresztą bez zbytniego szukania/zaglądania do Loży zgadłem 2 z 3 osób z niego xD (oczywiście TYHE i... ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:56, DemoBytom napisał:

> /.../
Jednego numeru CDA od jakiś 6 lat nie kupiłem i tam akurat był wywiad z TYHE?? O_O O_O

Wywiadu z TYHE nie było, ale był jeden z Jej postów, dla niepoznaki autorem zrobiono "Przodownika" a moderatorowi przypisano inny post, ale to już nie będę ułatwiał odpowiedzi na pytania konkursowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:24, hunter22 napisał:


> ale to już nie będę ułatwiał odpowiedzi na pytania konkursowe

Konkurs został juz rozwiązany, nic juz nikomu nie ułatwisz :P http://www.gram.pl/news.asp?id=2512
:)


A mi ten adres (gram.pl/konkursy/pieczarki) za nic w świecie nie chciał wejść... Chlip. Nawet nie wziąłem udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:27, Bumber napisał:

A mi ten adres (gram.pl/konkursy/pieczarki) za nic w świecie nie chciał wejść... Chlip. Nawet
nie wziąłem udziału.


Ja się o tym konkursie dowiedział jak zostały podane jego wyniki. Jak bym wiedział to bym wziął udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:29, hunter22 napisał:

> /.../> Ja się o tym konkursie dowiedział jak zostały podane jego wyniki. Jak bym wiedział to bym wziął
udział.

No popatrz, a ja się zastanawiałem, kto takiego głupiego posta walnął. Wyszło na to, że to ja sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:45, KrzysztofMarek napisał:

No popatrz, a ja się zastanawiałem, kto takiego głupiego posta walnął. Wyszło na to, że to
ja sam...


Tak dużo ich napisałeś, że wszystkich nie pamiętasz... To Ci CDA przypomniało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:29, hunter22 napisał:

Ja się o tym konkursie dowiedział jak zostały podane jego wyniki. Jak bym wiedział to bym wziął udział.


Ja ze zwykłego lenistwa nie wziąłem udziału ;P
Nie chciało mi sie przeszukiwać Loży w poszukiwaniu tych postów.. Choć ty by było góra 5 sec. przy wykożystaniu obpcji "szukaj".. Tak se teraz pomyślałem XD

>>KrzysztofMarek
>No popatrz, a ja się zastanawiałem, kto takiego głupiego posta walnął. Wyszło na to, że to ja sam...

Heh.. Skąd ja to znam ;P
Ja czasem jak przeglądam starsze swoje posty to się za łeb łapię jakie głupoty pusałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:42, DemoBytom napisał:

Heh.. Skąd ja to znam ;P
Ja czasem jak przeglądam starsze swoje posty to się za łeb łapię jakie głupoty pusałem xD


Mu, maluczcy poniżej tysiąca postów mamy tylko blade pojęcie o takich zjawiskach. KrzysztofMarek to jeden z tytanów, w samej Loży napisał więcej wiadomości niż ja na całym Forum ;) Zapisz sobie w notatniku 2 MB sensownego tekstu i spróbuj to zapamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:04, Matteos napisał:

Mu, maluczcy poniżej tysiąca postów mamy tylko blade pojęcie o takich zjawiskach. KrzysztofMarek to jeden z tytanów, w samej Loży napisał więcej wiadomości niż ja na całym Forum ;) Zapisz sobie w notatniku 2 MB sensownego tekstu i spróbuj to zapamiętać...


Kto maluczki, ten maluczki..
Na starym forum CDP miałem przekroczone 1k postów :P
Kiedys był ze mnie niezły spamiarz xD
Ale teraz juz mi sie zwyczajnie nie chce czatu z forum chwilami robić XD
A kiedyś sie to zdażało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 14:55, DemoBytom napisał:

Kto maluczki, ten maluczki..
Na starym forum CDP miałem przekroczone 1k postów :P
Kiedys był ze mnie niezły spamiarz xD
Ale teraz juz mi sie zwyczajnie nie chce czatu z forum chwilami robić XD
A kiedyś sie to zdażało xD


Ostatnio dużo spamerów się zrobiło, szczególnie jeśli chodzi o Balroga 11 i Legolasa 18, założyli już parę tematów w których napisali do 7 postów za postem i nie napisali oczywiście nic związanego ani z tematem ani z sensem. Szczególnie tragicznie wygląda ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11067&u=61

==========> TYHE, jak Ty możesz mieć tyle cierpliwości??????? Jak ja bym był Moderatorem, to już by ich tu nie było (może właśnie dlatego nim nie jestem ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:31, Icestalker napisał:

Ostatnio dużo spamerów się zrobiło, szczególnie jeśli chodzi o Balroga 11 i Legolasa 18, założyli
już parę tematów w których napisali do 7 postów za postem i nie napisali oczywiście nic związanego
ani z tematem ani z sensem. Szczególnie tragicznie wygląda ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11067&u=61

Na pewno odpowiednie siły szybkiego reagowania się tym prędzej czy później zajmą spokojnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 15:36, spider88 napisał:

Na pewno odpowiednie siły szybkiego reagowania się tym prędzej czy później zajmą spokojnie
;D



Tak, ale niestety nasze "siły" stały się ostatnio trochę za spokojne (nie żebym narzekał), ale chyba modkowie są w bardzo wesołych chumorach. Niestety też coraz żadziej ich widzę piszących zwykłe posty, a tylko ostrzeżenia i informacje o degradach, tak jakby sięwycofywali ze zwykłych rozmów, co wcale nie jest dobre, bo ludzie zaczynają mieć o nich wrażenie jak o jakichś potworach, których jedynym celem jest gnębienie, a przecież to nie prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się