TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 18:11, DemoBytom napisał:

Tak samo jak od jakiś 2 lat wrzuca swoje zdjęcie >.>''

No słyszałem coś o tym xD Ale może kiedyś da... ^^

Dnia 14.09.2006 o 18:11, DemoBytom napisał:

Podejżewam, że ja do tylu nawet liczyć nie potrafię ^.^''

A ja może i potrafię [profil mat.-inf. ^^]

Dnia 14.09.2006 o 18:11, DemoBytom napisał:

Ale ona nie chce zniszczyć świata.. Ona chce nad nim panować... Chyba... Mam nadzieję... Bo
to by nam dawało jakąś szansę..

No właśnie - CHYBA ;] Może zamiast ''Destroyed the World'' będzie ''ban the forum'' ;]
No cóż - tego się nie dowiemy ;] TYHE jest zbyt tajemnicza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:16, Adham napisał:

> Podejżewam, że ja do tylu nawet liczyć nie potrafię ^.^''
A ja może i potrafię [profil mat.-inf. ^^]


Tja... A przeczytasz zapiski na pięciowymiarowej karteczce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:19, Matteos napisał:

Tja... A przeczytasz zapiski na pięciowymiarowej karteczce? ;)


Ups ;] Z tym to może być już problem ;] Szczegół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:15, Matteos napisał:

> Ekhm....
>
> Na kim...
>
> ¬.¬

Widzę, ża masz konkretniejsze informacje ;>


a jak myślicie co TYHE robi ze zbanowanymi osobami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jestem tutaj właściwie nowicjuszem, ale już strzępki informacji napawają mnie przerażeniem, zamiast kary śmierci, wprowadzić TYHE, w Polsce liczba przestępstw radykalnie by zmalała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w loży jestme nowicjuszem, ale od początków mojej kariery na gram.pl przyglądam się działaniom TYHE z ukrycia... chyba dobrze się kryłem skoro jeszcze tu piszę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 19:24, Fagno napisał:

w loży jestme nowicjuszem, ale od początków mojej kariery na gram.pl przyglądam się działaniom
TYHE z ukrycia... chyba dobrze się kryłem skoro jeszcze tu piszę ? :D

Sorry, ale niedługo ,,pośliźniesz się na mydle", a jakiekolwiek dowody knowań TYHE, których się dopatrzyłeś znikną na zawsze:). Ale przecież tych postów nigdy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 19:29, Blackgoat napisał:

> TYHE z ukrycia... chyba dobrze się kryłem skoro jeszcze tu piszę ? :D
Sorry, ale niedługo ,,pośliźniesz się na mydle", a jakiekolwiek dowody knowań TYHE, których
się dopatrzyłeś znikną na zawsze:). Ale przecież tych postów nigdy nie było...


Przodowniku Blackgoat, odpisujecie na posty, których nie było, sugerując istnienie rzeczy nieistniejących. Wprowadzacie zamęt w idealnie skonstruowaną społeczność. Loża nie będzie tolerować waszych niecnych knowań przeciwko Systemowi. Poddajcie się dobrowolnemu praniu mózgu, albo przygotujcie się na natychmiastową anihilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 19:57, Matteos napisał:

Przodowniku Blackgoat, odpisujecie na posty, których nie było, sugerując istnienie rzeczy nieistniejących.
Wprowadzacie zamęt w idealnie skonstruowaną społeczność. Loża nie będzie tolerować waszych
niecnych knowań przeciwko Systemowi. Poddajcie się dobrowolnemu praniu mózgu, albo przygotujcie
się na natychmiastową anihilację.


krążą plotki że jakiś chomik napisał dziwnie zamaskowanego posta o samej TYHE... zaraz... ja jestem tym chomikiem ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Brygadzisto Matteos. Musiałem być ofiarą jakiegoś spisku. Zrobię wszystko byleby nie doniesiono o moim niecnym wybryku, wielkiej TYHE. Służyć, walczyć i ginąć za TYHE jest mym przeznaczeniem! Czy za wyjawienie spiskowców dostanę przydział na lepsze mieszkanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:26, Blackgoat napisał:

Wybacz Brygadzisto Matteos. Musiałem być ofiarą jakiegoś spisku. Zrobię wszystko byleby nie
doniesiono o moim niecnym wybryku, wielkiej TYHE. Służyć, walczyć i ginąć za TYHE jest mym
przeznaczeniem! Czy za wyjawienie spiskowców dostanę przydział na lepsze mieszkanie?;)


Bardzo dobrze Przodowniku. Samokrytyka została wysłuchana. Przy najbliższej wizycie kogoś wyższego rangą (może nawet sam Sekretarz nas zaszczyci) złożycie oficjalne oświadczenie w sprawie waszego udziału w spisku. Degeneraci zostaną ukarani poprzez publiczne zbanowanie. Łaskawa TYHE być może nie dowie się o waszej przeszłości. Wasze nastawienie jest słuszne. Nie próbujcie narzucać sobie swojego przeznaczenia. Ono należy do NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:44, WorldWar3PL napisał:

No niezbyt, TYHE ma o tobie 800 stronicowy raport. Każda strona to A2 ;-)


My się zimy nie boimy ciepło będzie... eee na czym to ja skończyłem ? Ach tak raport TYHE. Wypieram się wszelkich stawianych mi zarzutów, ostatnio zaopatrzyłem się w przepiękną plakietkę z napisem "Roman Edukator" widoczną na moim avatarku, najwidoczniej ten bydlak przejął chwilowo nade mną kontrolę i postanowił zniszczyć moje forumowe życie zadzierając z TYHE. Czy w loży jest jakiś egzorcysta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:15, Matteos napisał:

Widzę, ża masz konkretniejsze informacje ;>


Powiedzmy, że po prostu nie jestem tu od wczoraj.. Już trochę poznałem jej metody działania..
A swój raport na temat jej działalności i zamieszaniu w kilka afer (PiotrekGate, WizaGate, tajemnicze zaginięcia Userów, nagłe banicje itd.) też mam dobrze ukryty..

>>Adham
>A ja może i potrafię [profil mat.-inf. ^^]

Ja skończyłem profil mat-inf.. I mówię ci, że tego nie przeczytasz.. Swego czasu razem z nauczycielami z matmy/infy/fizyki próbowaliśmy napisać algorytm analizowania liczb zapisanych przez TYHE.. I nawet, pomimo zastosowania sieci komputerów, kazdy 64-bitowy dual-procesor, z gigantyczną ilością ramu itd. nie radził sobie z analizą dłużej niż kilka sekund.. o_O

>>Matteos
>Tja... A przeczytasz zapiski na pięciowymiarowej karteczce? ;)

Na pięciowymiarowych to ona w przedszkolu pisała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:47, Fagno napisał:

ostatnio zaopatrzyłem się w przepiękną plakietkę z napisem "Roman Edukator" widoczną na moim avatarku,


Dlatego cieszę się, że ja już LO skończyłem.. A i maturę bez jego pomocy dostałem..

>Czy w loży jest jakiś egzorcysta ? :D

Gwarantuję ci, że po zastosowaniu "Świętego Bana +3" od razu ci przejdzie

"Święty Ban +3" (Przemiany)
Poziom - 9
Zasięg - Całe Forum
Czas Działania - Specjalny (natychmiastowy, permanenty efekt)
Czas rzucania - 1
Obszar działąnia - 1 isotata, lub grupa istot
Rzut obronny - Brak

Jedno z potężniejszych zaklęć moderatowrów. Po użyciu cel(lub cele) natychmiastowo traci 3 poziomy, może doprowadzić do stanu Zbanowania. Przed czarem nie chroni żaden rzut obronny. Utracone poziomy można odzyskać na zwykłych zasadach awansu (pod warunkiem, że nie doszło do Zbanowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:26, DemoBytom napisał:

Gwarantuję ci, że po zastosowaniu "Świętego Bana +3" od razu ci przejdzie
(...) Jedno z potężniejszych zaklęć moderatowrów.


Mam zwój w mojej wieży. To jest tak straszliwe, że boję się to skopiować do mojej księgi zaklęć. Taka potęga nie jest przeznaczona dla śmiertelników... Istnieje bardzo rzadka cecha ratująca przed tym potwornym zaklęciem. To Aura CD-Projektu, zwana także Permanentnym Statusem. Pracownicy CDP, Cenegi i moderatorzy posiadają ten dar, aby bezpiecznie posługiwać się swoimi mocami. Jednym ze sposobów złamania tej obrony jest legendarny czar ofensywny znany w różnych kulturach pod nazwą Potępienie. Ten czar nie może być użyty przez istoty posiadające moc moderatora lub mniejszą, potrzebny jest potężniejszy byt. Nie jest znana specyfikacja tego zaklęcia, jego efektem jest na pewno pozbawienie mocy moderatora, spadek punktów życia do 1 HP i rozmaite skutki uboczne po transformacji w zwykłego śmiertelnika (tzw. postać użytkownika). Potęga ta została raz wyzwolona, powodując nieodwracalne skutki, ale to dawne dzieje. Energia wyzwolona podczas tego rytuału przekracza wytrzymałość bytów pomniejszych, dlatego nie istnieją wśród użytkowników świadkowie tego wydarzenia, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Teoretycznie da się chwilowo obdarzyć odpowiednią wytrzymałością śmiertelnika, aby mógł to zobaczyć, ale po co ktoś miałby to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 22:26, DemoBytom napisał:

Jedno z potężniejszych zaklęć moderatowrów.


O mój Boże!! Ja się wycofuję, szczególnie, że napisałeś iż jest to jedynie jedno z potężniejszych , już się boję ich supertajnego-megawypasionego Banu całkowitego :-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 20:47, Fagno napisał:

My się zimy nie boimy ciepło będzie... eee na czym to ja skończyłem ? Ach tak raport TYHE.
Wypieram się wszelkich stawianych mi zarzutów, ostatnio zaopatrzyłem się w przepiękną plakietkę
z napisem "Roman Edukator" widoczną na moim avatarku, najwidoczniej ten bydlak przejął chwilowo
nade mną kontrolę i postanowił zniszczyć moje forumowe życie zadzierając z TYHE. Czy w loży
jest jakiś egzorcysta ? :D


Ja jestem egzorcystą, chomikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 00:52, Icestalker napisał:


Zpstał wierny KrzysztofMarek i Spider88, a poza tym nowa krew jest pożądna w tym temacie.


tiaa, brakuje starych wyjadaczy i tego temperamentu dyskusji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 00:27, Icestalker napisał:


> Jedno z potężniejszych zaklęć moderatowrów.

O mój Boże!! Ja się wycofuję, szczególnie, że napisałeś iż jest to jedynie jedno z potężniejszych
, już się boję ich supertajnego-megawypasionego Banu całkowitego :-0.

Nic się nie bój, zaklęcie to ja mam jeszcze lepsze - nazywa się superekstra reset. Jednym (no, może dwoma) tajnymi gestami wywalam całą Lożę, forum i moderatorów z kompa. I co? I już ich nie ma! To jest taka odwrotność moderatorskiego bana, tylko że ban moderatorski obejmuje pojedyńczych forumowiczów, a ban odwrócony wszystkich. Nie wątpię, że też odkryjesz w sobie Moc Czynienia, ale z tego zaklęcia można korzystać tylko w ostateczności... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się