TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 21:48, DevilFish napisał:

Czyli działasz pod przymusem :P Cóż, siła wyższa... Ale skoro już chcesz zachować neutralność
- pomiń własną opinię (ta była stronnicza). Kup sobie hełm :)
Trzeba trzymać NASZĄ stronę bez względu na konsekwencje :P


Dzisiaj chyba nie przekonamy Hubi Koshi bo może faktycznie jest pod zbyt silną presją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:48, DevilFish napisał:

Trzeba trzymać NASZĄ stronę bez względu na konsekwencje :P

WIERZ MI, cienko byś śpiewał gdybyś był zdolny do takich poświęceń. Gdy taka dziewczyna spogląda ci w oczka z urazą, a potem przez reszte dnia albo i następny dzień sie do ciebie nie odzywa chociaż uśmiechasz się do niej mówisz jej czułe słówka etc. Naprawde nie jest dobry pomysł wojować przeciw kobietom :-p Poza tym "My rządzimy światem, a kobiety rządzą nami" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:53, Hubi Koshi napisał:

> Trzeba trzymać NASZĄ stronę bez względu na konsekwencje :P
WIERZ MI, cienko byś śpiewał gdybyś był zdolny do takich poświęceń. Gdy taka dziewczyna spogląda
ci w oczka z urazą, a potem przez reszte dnia albo i następny dzień sie do ciebie nie odzywa
chociaż uśmiechasz się do niej mówisz jej czułe słówka etc. Naprawde nie jest dobry pomysł
wojować przeciw kobietom :-p Poza tym "My rządzimy światem, a kobiety rządzą nami" :-P


Znam to z "autopsji", ciągle mi się zdarzają podobne wpadki. Dlatego staram się z żadną nie wiązać i jestem WOLNY, buahahahah !! Niezależność... to jest coś. A samotność i tak mi nie doskwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko tak spytać TYHE chciałem: Czy podoba ci się rola moderatora ? Jako moderator wydaje mi się że już mniej się udzielasz. Chyba każdy moderator... jak się zmoderował ;D to stał się poważniejszy i tylko ogląda wątki czy ktoś źle się nie zachował. Tak tylko mi się wydaje, chyba do złego tematu z tym pytaniem nie trafiłem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:53, Hubi Koshi napisał:

> Trzeba trzymać NASZĄ stronę bez względu na konsekwencje :P
WIERZ MI, cienko byś śpiewał gdybyś był zdolny do takich poświęceń. Gdy taka dziewczyna spogląda
ci w oczka z urazą, a potem przez reszte dnia albo i następny dzień sie do ciebie nie odzywa
chociaż uśmiechasz się do niej mówisz jej czułe słówka etc.

To zmień taktykę, poczekaj aż będziesz pewny, że masz racje i nie popuść. Bądź twardy jak maczo aż nie ulegnie i przyzna Ci rację :)

Dnia 01.02.2006 o 21:53, Hubi Koshi napisał:

Naprawde nie jest dobry pomysł
wojować przeciw kobietom :-p Poza tym "My rządzimy światem, a kobiety rządzą nami" :-P


Przecież ten tekst na pewno rozpropagowały kobiety.
Uwierzyłeś im ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:57, argon napisał:

Przecież ten tekst na pewno rozpropagowały kobiety.
Uwierzyłeś im ????

A z ręką na sercu po przemysleniu wszystkich faktó i zdarzeń w twoim życiu powiedz że tak nie jest :-P Dziewczyna zrobi ci embargo na gotowanie/przytulanie/zabawy łóżkowe i ciekawy jestem ile wytrzymasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:57, Grizzly. napisał:

Ja się tylko tak spytać TYHE chciałem: Czy podoba ci się rola moderatora ? Jako moderator wydaje
mi się że już mniej się udzielasz. Chyba każdy moderator... jak się zmoderował ;D to stał się
poważniejszy i tylko ogląda wątki czy ktoś źle się nie zachował. Tak tylko mi się wydaje,
chyba do złego tematu z tym pytaniem nie trafiłem...?


TYHE tu faktycznie zagląda ale pytać ją wprost to chyba niebezpieczne ;)
Starsi bywalcy tej loży ostrzegali mnie przed nią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

> Przecież ten tekst na pewno rozpropagowały kobiety.
> Uwierzyłeś im ????
A z ręką na sercu po przemysleniu wszystkich faktó i zdarzeń w twoim życiu powiedz że tak nie
jest :-P Dziewczyna zrobi ci embargo na gotowanie/przytulanie/zabawy łóżkowe i ciekawy jestem
ile wytrzymasz :-P

Kubańczycy też mają embargo na wiele rzeczy i jakoś żyją, rofl !! Z kim ty trzymasz chłopie ? Trzeba cię nawrócić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:00, argon napisał:

TYHE tu faktycznie zagląda ale pytać ją wprost to chyba niebezpieczne ;)
Starsi bywalcy tej loży ostrzegali mnie przed nią ;]


Co ci grozi ? "Najwyżej" degrad lub ban :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

> Przecież ten tekst na pewno rozpropagowały kobiety.
> Uwierzyłeś im ????
A z ręką na sercu po przemysleniu wszystkich faktó i zdarzeń w twoim życiu powiedz że tak nie
jest :-P Dziewczyna zrobi ci embargo na gotowanie/przytulanie/zabawy łóżkowe i ciekawy jestem
ile wytrzymasz :-P


Ja codziennie przerabiam to o czym Ty piszesz. Wiem, że idealnie z męskiego punktu widzenia nie będzie
ale po 5 latach wspólnego zycia muszę Ci powiedzieć, że chyba trochę poskromiłem złośnicę ;)
jeszcze może z 5 i sie całkiem uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:01, DevilFish napisał:

Kubańczycy też mają embargo na wiele rzeczy i jakoś żyją, rofl !! Z kim ty trzymasz chłopie
? Trzeba cię nawrócić !!

Hmm czemu mi sie to słówko kojarzy z rozgrzanym żelazem, kleszczami i pozwami o czarownictwo :-P. Hehe mnie tam nie obchodzi kto wygra w tej batalii, historia sie jakoś toczyła to będzie sie i toczyć dalej, a ja chce być po prostu szczęśliwy przy swojej damie i kropka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

> /.../Dziewczyna zrobi ci embargo na gotowanie/przytulanie/zabawy łóżkowe i ciekawy jestem
ile wytrzymasz :-P

Embargo jest skuteczne, jeśli byłoby utrzymane przez wszystkie. A prawda jest taka, że wszystkie inne tylko czekają na taką okazję, żeby embargo złamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:06, KrzysztofMarek napisał:

A prawda jest taka, że wszystkie
inne tylko czekają na taką okazję, żeby embargo złamać ;)


Inna znana prawda natomiast głosi, że jak coś jest "do wszystkiego" to jest do niczego i należy z tego szybko i bez żalu zrezygnować. ;)

O Bogowie ... a skąd Was tu tylu? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:00, argon napisał:

> /.../
Starsi bywalcy tej loży ostrzegali mnie przed nią ;]

Nie przesadzaj. Jeśli pytanie nie jest obraźliwe, na pewno odpowie. Ale pamiętaj, Tyhe występuje niejako w dwóch rolach, uczestnika forum i Moderatora i tych ról nie da się ściśle oddzielić. Musisz o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:14, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> O Bogowie ... a skąd Was tu tylu? ;(
Jak to, skąd. Przecież to nasza Loża w której chętnie gościmy Szowinistki ;)

Czyżby Loża sie Oddamiłą i OddSzyderczyniowała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 22:17, Hubi Koshi napisał:

Czyżby Loża sie Oddamiłą i OddSzyderczyniowała ??


Ja młody bywalec tej Loży jestem i długo przede mną Mężczyźni przejęli kontrolę na tym terytorium.

Oczywiście, że kobiety tu zaglądają ale chyba tylko wtedy gdy mówimy nie tak jak One by to widziały ;)

Zresztą... oto przeciez chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:17, Hubi Koshi napisał:

> > > /.../
Czyżby Loża sie Oddamiłą i OddSzyderczyniowała ??

Nie, no nie...Nie znasz historii Loży? Zajęlismy Lożę nagłym atakiem i zaadaptowaliśmy dla naszych potrzeb. Szyderczynie stawiały zacięty opór, ale ... Poczytaj zresztą całą historię, to niecałe dwa i pół tysiąca postów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 22:10, Fran napisał:

Inna znana prawda natomiast głosi, że jak coś jest "do wszystkiego" to jest do niczego i należy
z tego szybko i bez żalu zrezygnować. ;)


To znaczy, że nie mam sie co łudzić, że moja kobieta będzie umiała wszystko ??
musze chyba z żalu iść wypić kielonek winka ;(

Dnia 01.02.2006 o 22:10, Fran napisał:

O Bogowie ... a skąd Was tu tylu? ;(

Tak rzadko tu zaglądasz, to tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się