TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 10:36, spider88 napisał:

wielu moderatorów tu pisze i często zagląda , jednak
jak zwykle musisz wrzucić swoje trzy grosze .


Zaglądają inni modzi, więc by się ich nie czepiać masz napisane (nawet pogrubione) - "jesli od dzisiaj zasady nie beda przestrzegane to posypia sie ostrzezenia i degradacje"... od dziś, czyli już modzi będę się pilnować co piszą tu, o ile będą pisać... sprytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 10:51, hunter22 napisał:

Zaglądają inni modzi, więc by się ich nie czepiać masz napisane (nawet pogrubione) -
"jesli od dzisiaj zasady nie beda przestrzegane to posypia sie ostrzezenia i degradacje"...
od dziś, czyli już modzi będę się pilnować co piszą tu, o ile będą pisać... sprytnie.

Tylko po co ?
Aby co osiągnąć ?
Jak będę chciał ponabijać sobie postów to pójdę do tematu historyjka , jaki to piłkarz , samochód, stadion itd .
Jak dla mnie ten ruch jest przejawem nadgorliwości , jeśli miałby przynieść jakiś skutek powinien być cały pogrubiony i przyczepiony nad postami Matteosa . A tak jeszcze dziś go zapewne widać nie będzie . Większość młodszych bywalców i tak siedzi teraz w szkole i zapewne go nawet nie zobaczy . Dzierży mnie natomiast sam fakt pojawienia się tego " ostrzeżenia" i jego forma . Chyba takie coś powinno się pojawić kilka lat temu , no chyba że ktoś za tym stoi i nie w smak mu co się w Loży dzieje . Są tematy gdzie regulamin jest łamany nagminnie a ktoś mi tu chce zabronić wymiany zdań z innym forumowiczem ?? Może jestem nadwrażliwcem , ale nie spodobał mi się ten post i tyle . Regulamin obowiązuje na całym forum i chyba każdy użytkownik akceptując go zdaje sobie z tego sprawę . Po co pisać o tym w temacie który ma prawie tysiąc stron , jeśli coś jest złego to niech posypie sobie degradami i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:48, hunter22 napisał:

/.../ > Chciałeś to masz... upadek Loży już blisko ;)

Zadziwiające, jak to można z tego samego faktu wyciagnąć różne wnioski!
Jak dla mnie, zbliża się jedynie dzień przesilenia w Loży. To przesilenie może przybrać różną postać, ale wobec, być może zupełnie zbytecznego, przynajmniej w odniesieniu do części lożowiczów, wkroczenia Policji Forumowej, nikt nie pozostanie tak całkiem obojetny. Spora część co nieco się zreflektuje, zacznie pisać dłuższe posty i to na tematy ważne dla Loży. Rozmówki charakterystyczne dla irce też znajdą się w zaniku. Nie całkiem, bo cięta riposta zawsze się przyda, ale tych ciętych ripost to było jak na lekarstwo, a znacznie więcej przypominało przekrzykiwanie się chłopczyków w piaskownicy.
-> Spider88
Do wkroczenia Policji Forumowej mam stosunek obojętny. Oceniam to tak, nak nakazuje Pismo Świete: "po owocach ich poznacie". Zobaczymy, co przyniosą następne dni. Loża była, jest i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:07, KrzysztofMarek napisał:

Zobaczymy, co przyniosą następne dni.


Mam nadzieję że nic . Myślę że akurat to miejsce jest najmniej odpowiednim na prowadzenie jakichś wojen .
Zrobię sobie kawę i się odstresuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:15, spider88 napisał:

>/.../ Myślę że akurat to miejsce jest najmniej odpowiednim na prowadzenie
jakichś wojen . /.../

Prawda! Ale... ale ataków na Lożę było już tyle, że zliczyć trudno. Loża oparła się wszystkim atakom, ba! w szturmie na Lożę padł nawet pewien Moderator. Jego nie ma a Loża pozostała. Pozostała dlatego, że nasze środki obronne są nie do pokonania. Pozostała również dlatego, ze nie prowadzimy wojen napastniczych a jedynie bronimy się przed atakami i z chwilą wycofania się napastników przestają oni dla nas istnieć. Do picia polecam herbatę z miodem i cytryną. W sam raz na zdradliwe jesienne słońce, jakie w tej chwili świeci nad Warszawą. Zapowiada się ładny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to formularzyk wysłała osoba znana w loży... tak by jej rację poparła "Policja Forumowa", i by piaskownicowe dyskusje się skończyły i nastała era pisania długich postów.

Nigdy nie pisałem w loży dla nabijania postów, bo niby po co mam je nabijać? Jak się nie ma nic do powiedzenia czy dodania do dyskusji to się nie mówi.

Loża była, jest i będzie! - tych słów radze nie nadużywać, może loża nie upadnie, ale może się wyludnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Tylko po co ?
Aby co osiągnąć ?


By modków bronić, nawet modzi pisali tu posty na poziomie piaskownicowym... ten temat powinien być cały przejrzany i osoby rozliczone, ale nie będzie, bo modzi tu pisali wczeniej (a ich rozliczyć nie można) i dlatego napisane jest, że od dziś się degrady posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:26, hunter22 napisał:

Jak na moje oko to formularzyk wysłała osoba znana w loży... tak by jej rację poparła
"Policja Forumowa", i by piaskownicowe dyskusje się skończyły i nastała era pisania długich
postów. /.../

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić po przyjściu do głowy jakiejś myśli, to zastanowić się. Już Rzymianie ujęli to w złotą myśl: Quidquid agis, prudenter agas et respice finem. Formularzyka pewnie nikt Ci nie pokaże, ale w pewnym wątku napotkłbyś na pewne tropy. Spróbuj iść tym tropem. Może do czegoś dojdziesz? No, chyba, ze to dla Ciebie zbyt trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:25, KrzysztofMarek napisał:

Do picia polecam herbatę z miodem
i cytryną. W sam raz na zdradliwe jesienne słońce, jakie w tej chwili świeci nad Warszawą.
Zapowiada się ładny dzień.

Dziękuję bardzo za radę , jednak takie przyjemności funduję sobie w zaciszu domowym . Teraz siedzę niestety w pracy i bardziej się liczy jasny umysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Jak będę chciał ponabijać sobie postów to pójdę do tematu historyjka , jaki to piłkarz
, samochód, stadion itd .


Ja to wszystko rozumiem. Problem jest w tym, ze jak reagujemy w innych watkach to jako argument w dyskusji jest "a w Lozy to nikt nie reaguje, posty nieraz sa jednowyrazowe, wiec czemu tu robicie porzadek a nie tam?" Zwroc uwage na fakt, ze posty jednowyrazowe, ktore zupelnie nic do dyskusji nie wnosza nie powinny byc tolerowane niezaleznie jaki to jest watek na forum. Zwroc tez uwage, ze zwrocilem sie normalnie jak do doroslych ludzi - uprzejmie poprosilem o przestrzeganie zasad. A moglem zrobic tak, ze pojsc pare stron wstecz, nastepnie dac kilka degradow i ostrzezen i dopisek "a jak dalej sie bedzie sytuacja powtarzac to bedzie jeszcze gorzej". Pomysl, aby informacje o przestrzeganiu zasad umiescic w przypietym poscie mi sie podoba.

Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Dzierży mnie natomiast sam fakt pojawienia się tego
" ostrzeżenia" i jego forma .


Bylo do wyboru albo poprosic o przestrzeganie zasad albo dac kilka ostrzezen i degradow. Wybralem pierwsze rozwiazanie.

Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Są tematy gdzie regulamin
jest łamany nagminnie a ktoś mi tu chce zabronić wymiany zdań z innym forumowiczem ??


Prosze podeslac mi linki do takich tematow za pomoca formularza na stronie www.gram.pl/moderator zajme sie nimi. Nikt nie zabrania tutaj wymiany zdan z innymi uzytkownikami. Wiecej - to jest akurat bardzo mile widziane. Chodzi o to, zeby nie pojawialy sie posty, w ktorych nie ma sie zupelnie nic do powiedzenia jak chocby post o trsci "nic", ktory w tym watku zagoscil.

Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Regulamin obowiązuje
na całym forum i chyba każdy użytkownik akceptując go zdaje sobie z tego sprawę .


W tym miejscu sie akurat zgadzam w 100%.

Dnia 18.11.2008 o 11:03, spider88 napisał:

Po
co pisać o tym w temacie który ma prawie tysiąc stron , jeśli coś jest złego to niech
posypie sobie degradami i już .


Gdybym sypnal degradami zaraz by byly narzekania w stylu "watek ma xxx stron, zaden Moderator wczesniej nie ostrzegal, a teraz taki przyszedl i z rekawa rzuca tymi degradami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić po przyjściu do głowy jakiejś myśli, to zastanowić
się. Już Rzymianie ujęli to w złotą myśl: Quidquid agis, prudenter agas et respice
finem
.


Ta cała złota myśl w sam raz pasuje do mojej teorii, potwierdzając ją.

Dnia 18.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Formularzyka pewnie nikt Ci nie pokaże, ale w pewnym wątku napotkłbyś na pewne
tropy. Spróbuj iść tym tropem. Może do czegoś dojdziesz? No, chyba, ze to dla Ciebie
zbyt trudne...


Będę pamiętać na przyszłość z kim nie rozmawiać, twój pseudoautorytet mnie ogłupia...

phe, dobrze wiem o tym... ty też dobrze wiesz jak łatwo "przykrywkę" szybko sobie załatwić. Powiedzmy, że to ktoś "z tamtych" wysłał formularz. Tak czy tak nie zmienia to faktu, że interwencja policji jest ci na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

/.../ Pomysl, aby informacje o przestrzeganiu zasad umiescic w przypietym poscie mi sie podoba.


To może tak zrób by nie było nie domówień i będzie wszystko dobrze nikt nie bedzie narzekał, że tego nie przeczytał :)

Co do Twojej reakcji się nie wypowiem jedynie powiem, że się tobie nie dziwię :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

Gdybym sypnal degradami zaraz by byly narzekania w stylu "watek ma xxx stron, zaden Moderator
wczesniej nie ostrzegal, a teraz taki przyszedl i z rekawa rzuca tymi degradami".


I TY byś się takimi narzekaniami przejmował?

Ja tu dostrzegam powazniejszy problem... jak modek ma dać modkowi degrada? Przykłady mogę poszukać, ale to potrwa chwilę...

Ja tam mogę degrada dostać (pewnie na -3 by sie uzbierało), ale co tam... status mnie nigdy nie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:44, hunter22 napisał:

> /.../. Tak czy tak nie zmienia to faktu,
że interwencja policji jest ci na rękę :)

>
Dziękuję za wyrazy uznania. Bo odczytuję to tak, ze miałem racje zwracając co poniektórym uwagę w formie takiej, ze nie podpadło to pod pseudomoderatorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

Ja to wszystko rozumiem. Problem jest w tym, ze jak reagujemy w innych watkach to jako
argument w dyskusji jest "a w Lozy to nikt nie reaguje, posty nieraz sa jednowyrazowe,
wiec czemu tu robicie porzadek a nie tam?"


A nie można było tak od razu , po ludzku ? Tylko od razu oficjalnie . Modkowie są także userami i chyba mogą napisać coś normalnie , nie tylko oficjalnie . Gdybyś wszedł to tematu i powiedział , słuchajcie mamy problem , uwierz że nie było by problemu .Zobacz ilu tu modków się często wypowiada , bez oficjalnej otoczki .

Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

Pomysl, aby informacje o przestrzeganiu
zasad umiescic w przypietym poscie mi sie podoba.

>
Nie opatentowałem tego , więc czuj się jak u siebie w domu i przypinaj .

Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

Prosze podeslac mi linki do takich tematow za pomoca formularza na stronie www.gram.pl/moderator
zajme sie nimi.


Ty tam jesteś i swoje żniwo zbierasz xD

Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

nie ma sie zupelnie nic do powiedzenia jak chocby post o trsci "nic", ktory w tym watku
zagoscil.

Coś czuję , że chciałbyś się nim zająć . Korci strasznie .

Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

Gdybym sypnal degradami zaraz by byly narzekania w stylu "watek ma xxx stron, zaden Moderator
wczesniej nie ostrzegal, a teraz taki przyszedl i z rekawa rzuca tymi degradami".


Nie wiem czy tu były by narzekania . Jak już pisałem w tym temacie średnia wieku jest troszkę wyższa , jeśli były by to uzasadnione degrady narzekań by nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:57, KrzysztofMarek napisał:

Dziękuję za wyrazy uznania.


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem...

Dnia 18.11.2008 o 11:57, KrzysztofMarek napisał:

Bo odczytuję to tak, ze miałem racje zwracając co poniektórym
uwagę w formie takiej, ze nie podpadło to pod pseudomoderatorkę.


Chciałeś zmian w Loży to dostaniesz, ale (któryś raz się powtarzając) napisze, że jeszcze będziesz po cichu* chciał powrotu ery poprzedzającej, erę obecna, tj. erę długich postów.


* po cichu, w sensie, że gdy zrozumiesz, że za bardzo parłes w swoją teorię długich postów, będziesz dalej na forum ją popierać, a po cichu liczyć na powrót do przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:13, hunter22 napisał:

> /.../ że jeszcze
będziesz po cichu* chciał powrotu ery poprzedzającej, erę obecna, tj. erę długich postów. /.../

Nie będę chciał. Krótki i celny post jest jak rozynek w cieście, ale jeśli znajdą się same rodzynki to robi się z nich Tokaj. A tutaj rodzynków było jak na lekarstwo, raczej dialogi na cztery nogi. Do przeszłości nie ma powrotu, nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. Naprawdę, tak boisz się pisać długie posty? Czy to z powodu braku tematu?jeśli tak, to mogę Ci kilka podrzucić. Na przykład: "Wpływ przystojnego mężczyzny na sposób prezentacji/odbioru zdjęć dziecka płci męskiej przez Szowinistkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:43, Wojman napisał:

/.........../


Jakby nie patrzeć, to z twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze ewentualne kary powiny zostać użyte na każdym kto złamał regulamin, wiec w przypadku natrafienia na odstępstwa od regulaminu wtedy nawet moderator moze dostać ostrzeżenie, ale z tego co wynika, to od teraz należy pisać sensowne i dłuższe wypowidzi, wnoszące coś do tematu, czyli tak jak było kiedyś , tylko ciekawe jakie kary mogliby otrzymać moderatorowie, ob ja z -2 moze uzbierałem w sumie w tym temacie, chociaż pewien bym nie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:31, KrzysztofMarek napisał:

Nie będę chciał. Krótki i celny post jest jak rozynek w cieście, ale jeśli znajdą się
same rodzynki to robi się z nich Tokaj. A tutaj rodzynków było jak na lekarstwo, raczej
dialogi na cztery nogi.


Znaczy, że nie lubisz tokaju?

Dnia 18.11.2008 o 12:31, KrzysztofMarek napisał:

Do przeszłości nie ma powrotu, nie da się dwa razy wejść do tej
samej rzeki.


Oj da się, da.. sam się nie raz w jednej rzece kąpałem czy tez przechodziłem. W jednej i tej samej rzece... ;)

Dnia 18.11.2008 o 12:31, KrzysztofMarek napisał:

Naprawdę, tak boisz się pisać długie posty?


Może czas, byś dokładnie przestawiał nam swoją definicję "długich postów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzionek :)
Mam takie pytanko... Macie jakiś eliksir na pamięć? Normalnie zapomniałem do którego napędu wsadziłem płytkę audio, a do którego płytkę z Wiedźmakiem :P Jak byście mieli to wyślijcie do Warowni Szarego Morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się