TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Witam wszystkich :)
W końcu u mnie jest tylko -2 a nie jak to miało w ostatnich dniach -15 do -30 bo i taka bywała... Nawet dzisiaj dokończyłem remont samochodu mojego brata :)

@spider88
> Coraz weselej na świętej ziemi. Obawiam się że do niczego dobrego to nie doprowadzi. Oby tylko te wszelkie
> przepowiednie się nie ziściły.

Obawiam się, że nie będzie dobrze choć mogę i chciałbym się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:40, mlynar911 napisał:

Jak Pan odwilż przyjdzie to będzie nie fajnie na podwórku ... ;/

A on zbliża się i to dość szybko. Niestety tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:59, Earthshaker napisał:

> Jak Pan odwilż przyjdzie to będzie nie fajnie na podwórku ... ;/
A on zbliża się i to dość szybko. Niestety tak to już bywa.

Ja nie chcę odpływać wraz z piachem i błotem i nie wiem czym jeszcze... A tak fajnie się podwórko odśnieżało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:26, mlynar911 napisał:

Ja nie chcę odpływać wraz z piachem i błotem i nie wiem czym jeszcze... A tak fajnie
się podwórko odśnieżało ...

Tak miło było przechodzić przez zaśnieżone ulice, chodniki. Śnieg sięgał dalej niż po kostkę i było fajnie. Od wczoraj, gdy służby miejskie zabrały się do roboty, cały ten klimat zaśnieżonych dróg zniknął. Sól jest wszechobecna. Nawet mój pies zaczyna już z niechęcią wychodzić na dwór, gdyż po prostu nie wytrzymuje działania soli.

Przynajmniej po raz pierwszy od dawna śnieg utrzymuje się dłużej niż jeden dzień w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

A racja tylko ,że u mnie jakoś nie widziałem by rozrzucali sól lecz piasek i dlatego taka chlupa będzie jak to wszystko się rozpuści ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 09:14, spider88 napisał:

I znów powtórka z zabawy. Miejmy nadzieję że to ostatni raz tej zimy tak temperatura
spadła.


Do mnie mnie Pan Odwilż przyszedł... Pan Wiatr już od rana wieje :/

Dnia 09.01.2009 o 09:14, spider88 napisał:

Witam wszystkich.


Cześć misio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 09:19, hunter22 napisał:

Do mnie mnie Pan Odwilż przyszedł... Pan Wiatr już od rana wieje :/


Mnie to chyba czeka jutro. Dziś nieźle się ubawiłem, oglądając pogodę rano. U mnie -16 a w Suwałkach -3 ,powinno być odwrotnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 10:27, spider88 napisał:

Mnie to chyba czeka jutro. Dziś nieźle się ubawiłem, oglądając pogodę rano. U mnie -16
a w Suwałkach -3 ,powinno być odwrotnie ;/


Do jutra będzie już po sniegu... rano jak jechałem do roboty to na drodze Pan Wiatr usypał 30 cm zaspy... musiałem sie przebijać metodą "na pług" :P

Około 7 było 0*C u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 10:55, hunter22 napisał:

Około 7 było 0*C u mnie :(


Pozazdrościć , tyle że znając życie jeśli jest wiatr, to temperatura odczuwalna leci na łeb. Podobno od poniedziałku ma być już przyjemnie, więc jeszcze tylko należy ten weekend przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:54, spider88 napisał:

Pozazdrościć , tyle że znając życie jeśli jest wiatr, to temperatura odczuwalna leci
na łeb. Podobno od poniedziałku ma być już przyjemnie, więc jeszcze tylko należy ten
weekend przetrzymać.


Wiatr sprawia, że jest zimniej niż to termometr pokazuje, ale te zmiany są bardziej odczuwalne przy minusowych temperaturach, teraz to tylko wieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 09:14, spider88 napisał:

I znów powtórka z zabawy. Miejmy nadzieję że to ostatni raz tej zimy tak temperatura
spadła.

A dlaczego? ;p Dla mnie może być temp -15 to wtedy super. I żeby śnieg padał i było go dużo ;d

Dnia 09.01.2009 o 09:14, spider88 napisał:

Witam wszystkich.

A witam witam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:19, mlynar911 napisał:

A dlaczego? ;p Dla mnie może być temp -15 to wtedy super. I żeby śnieg padał i było go
dużo ;d


Ja też lubię śnieg i zimę. Jednak nie taką, chyba że nie musiałbym do pracy łazić, wtedy może być sobie te -30 i kupa śniegu. Choć wolę chyba to niż +30 latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:37, spider88 napisał:

Ja też lubię śnieg i zimę. Jednak nie taką, chyba że nie musiałbym do pracy łazić, wtedy
może być sobie te -30 i kupa śniegu. Choć wolę chyba to niż +30 latem.

Ja tak samo wolę jak mi jest zimno niż jakbym miał się topić z upału .. ;p Lecz temperatura - 30 też nie jest jakaś super ;] najlepiej jak jest od +10 do +15 ;d wtedy pogoda jest spoko ;p A jak nie chcesz chodzić do pracy to spraw sobie żyrokopter taki jaki zrobili Fred i Barnej a ówcześnie chinole albo japońce pewności nie mam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się